Skocz do zawartości

Misery 2.2.1 Official + Gunslinger


Rekomendowane odpowiedzi

@prozmus84 Mhm rozumiem, zmyliła mnie ta ścieżka do steam'a :P Kurde nie wiem o co może tu chodzić, wszystko jest na swoim miejscu z tego co widzę, fakt tą pozycję nr 1 niepotrzebnie wrzucałeś bo to są foldery z nazwą kategorii do której jest mod po to, żeby je oddzielić, ale nie sądzę, żeby to miało wpływ na rozgrywkę. 

Daj mi chwilkę to wypakuje mod u siebie i sprawdzę, ale tak jak mówiłem - jak ostatni raz sprawdzałem spolszczenie to każdy z modów, który sobie wybrałem działał bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84 No właśnie nie trzeba, wybierasz mod klikasz strzałkę w prawo i w lewym dolnym rogu pokaże się pasek instalacji moda - akurat te które dodają minimapę i inne pomniejsze pierdoły to się instalują w mgnieniu oka, ale przy dodawaniu modeli HD dla NPC widać ten pasek bo zainstalowanie chwilę zajmuje, a potem wystarczy zamknąć JSGME i uruchomić grę ot cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84 Raczej to nie powinno mieć znaczenia aczkolwiek ja to zrobiłem w taki sposób - wypakowałem mod, wrzuciłem spolszczenie i włączyłem JSGME, dodałem sobie mody i uruchomiłem grę pierwszy raz, ustawiłem sterowanie, grafikę itd, zrestartowałem, uruchomiłem raz jeszcze, rozpocząłem nową grę i u mnie wszystko śmiga :

ss_szczepan_10-26-20_11-29-28_(zaton).jpg

ss_szczepan_10-26-20_11-29-33_(zaton).jpg

Modele HD, alternatywny HUD masek, alternatywny ambient i minimapa działają bez zarzutu.

Teoretycznie może być tak, że jeżeli dodałeś sobie addony po tym jak już zacząłeś nową grę i po ich dodaniu wczytałeś istniejący zapis z przed ich dodania to mogą nie działać bo Stalker to taka "franca", która niektórych zmian nie pokazuje na istniejącym zapisie zrobionym przed dodaniem czegoś nowego tylko dopiero po rozpoczęciu nowej gry można te zmiany zauważyć więc jeśli dodawałeś mody po tym jak zacząłeś nową grę, zrobiłeś zapis i potem go wczytywałeś, to wywal mody, dodaj je jeszcze raz, zacznij nową grę i daj znać czy zaczęły działać mody.

EDIT. Przy okazji sprawdziłem tego niby fiksa na zmianę klasy GG - nic nie daje, jak zmienimy klasę to gra i tak się wysypuje po restarcie więc usunąłem linki do tego "fiksa" i tak jak napisał @tom3kb:

 "W modzie nie wolno zmieniać klasy postaci, gramy tą która jest ustawiona domyślnie po pierwszym uruchomieniu. Jeśli zmienicie klasę postaci to mod przy ponownym uruchomieniu wysypie się do pulpitu i nie będzie dało się go już uruchomić. Potrzebna będzie instalacja wszystkiego od nowa."  

Także proszę o stosowanie się do tego zapisku, żeby się później nie pojawiały skargi, że coś nie działa ;) Jeśli ukaże się nowa wersja moda, w której autor naprawi wybór klas to linki do niej zostaną dodane i spolszczenie również zostanie zaktualizowane do działania z nową wersją.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84 Hmm a to ciekawe :D Ja tam używałem addonów, które autor dołączył do moda, ale w sumie to jest z tego samego profilu VK na którym on publikuje swoje buildy tego moda więc chyba nie powinieneś mieć później żadnych problemów :P W każdym razie jak działa to fajnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
7 godzin temu, Irekan napisał:

aktualizację linków do repacka?

Dziękówa @Irekan za cynk o uszkodzonych łączach do pobrania.

Łącza do pobrania pochodzą ze strony moda Misery + Gunslinger na VK (kompilacja z dnia 11.01.2021):

Repack do pobrania stąd https://yadi.sk/d/38CmkcJpinklYg lub z torrenta https://yadi.sk/d/OSs9mAlb0QZPTA i https://drive.google.com/file/d/1Gen_dMq_vjkKa_pIxhdDZ4i43L2Lgvqd/view

Fiks z 12.01.2021 do pobrania stąd https://yadi.sk/d/85s2e6kT9RT8yw lub stąd https://drive.google.com/file/d/1d8BJgc-2lnf2DZsYpBDh9ydACAiodyzz/view

  • Super 1
  • Dzięki! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat

Pobrałem, zainstalowałem, dodałem Fixa, wrzuciłem spolszczenie "addony" dodałem. MOD działa, wygląda na prawdę ładnie, odkrywam nową skalę szarości w otaczającym świecie  🙂
Ale gdy podchodzę do Składowska to trach wywala mnie z gry. i to kilka razy. 
Możliwa jakaś pomoc?  plz.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@senkiwaka Tak jak w odnośniku do którego podał link @tom3kb - otwierasz ten plik, który masz oznaczony jako dokument tekstowy, zjeżdżasz na sam dół i zaznaczasz od FATAL ERROR, przykładowo:

FATAL ERROR 
[error]Expression : fatal error
[error]Function : CInifile::r_section[error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp
[error]Line : 502
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : Can't open section 'bar_a2_dolg_3_squad'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

I potem wrzucasz nam tu to co było u Ciebie w pliku to może coś poradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Saving objects...
* [win32]: free[74612 K], reserved[193040 K], committed[3926588 K]
* [ D3D ]: textures[2466070 K]
* [x-ray]: crt heap[516138 K], process heap[23299 K], game lua[60021 K], render[4694 K]
* [x-ray]: economy: strings[54681 K], smem[13704 K]
 
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : out_of_memory_handler
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\xrDebugNew.cpp
[error]Line          : 336
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Out of memory. Memory request: 4096 K

Edytowane przez senkiwaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że to będzie wylot z powodu braku pamięci patrząc na zrzut, a raczej jego tło :P Rzadko się już spotyka taki wygląd Windowsa co świadczy raczej o tym, że komputer raczej pierwszej młodości nie jest i @senkiwaka tak czy tak możesz mieć problemy z wylotami bo Gunslinger trochę obciąża jednak komputer więc tak jak @tom3kb pisze - w pierwszej kolejności ustawienia grafiki w dół (jak nie chce Ci się bawić suwakami to z listy gotowych ustawień wybieraj gotowe presety od np. wysokich do niskich tylko po zmianie np. z wysokich na średnie restart gry i wtedy sprawdzaj bo zmiana niektórych ustawień wymaga restartu gry, jak to nie pomoże i nawet na niskim presecie będą wyloty to wtedy Typ Renderowania na niższy ( i wtedy tak samo - zmiana typu, restart gry, test i jak nie pomaga to kolejny z listy), a jak już to nie pomoże i wylot nadal będzie to zmiana switch_distance raczej nie pomoże bo po prostu komp nie będzie dawał rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb i @Szczepan9205 dziękuję za pomoc, faktycznie komp już leciwy ale karta nowa i 16 Giga Ramu, myślałem że da radę na wysokich ustawieniach. Ale ten mod to jak się wydaje specyficzne wymagania ma. Zmniejszyłem już na średnie i spoko chodzi, a różnicy w  wyglądzie nie widać, pewnie dlatego że to noc i w ogóle mało widać :-}

Pozdrawiam

3 minuty temu, Gatzek napisał:

Można też załatać plik xrEngine aby korzystał z 4gb pamięci wirtualnej a nie z 2gb.

A jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.