Skocz do zawartości

Problem w misji KORDON


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Proszę o pomoc, mam następujący problem: W Kordonie mam zwrocic skradziona skrzynke, Ojciec Walerian karze mi isc i zalatwic kolegow wiezionego oficera, no wiec zalatwilem wszystkich wojskowych na mapie, wszystkie bazy, budynki czyste, ale tej teczki nie ma!!! Wiem ze powinienem zobaczyc filmik z przesluchania wieznia, ale nic sie takiego nie dzieje. Co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz porozmawiać z tym więźniem, Chaleckijem, i zagadać do niego ponownie. Następnie wróć do Waleriana zdać relacje. Potem jak wszystkich wybijesz, wróć do celi. Co do skrzynki, to pojawia się ona w różnych miejscach i powinna zostać ona oznaczona na mapie. Jeśli dobrze pamiętam, jest zardzewiała i ma kolor bodajże zielony. Nie ten dział - przenoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Walerian powinien dać Ci informacje na PDA. Najwyraźniej masz buga. Zapraszam do tego działu: http://stalker-world.webd.pl/viewforum.php?f=58 Należy zainstalować wszystkie łatki od najniższej do najwyższej. Warunek jest taki, że trzeba grę rozpocząć od nowa, ale na podstawce jest sporo bugów, a nawet na wersji 1.5.4 jest ich najwięcej. EDIT: Pamiętaj jeszcze, żeby wybić bandytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patcha masz raczej dobrego. Załaduj sejwa przed zadaniem i zrób tak (w skrócie): • Idziesz do Sidorowicza pogadać o walizce • Każe Ci się spotkać z przywódcą stalkerów • Rozmawiasz z przetrzymywanym więźniem • Znowu rozmawiasz z przywódcą stalkerów • Rozmawiasz z dowódcą żołnierzy • Znowu rozmawiasz z przywódcą stalkerów • Idziesz i pozbywasz się wojskowych przy windzie • Idziesz na skład i pozbywasz się wojskowych • Przesłuchujesz dowódcę w bazie stalkerów • Znowu rozmawiasz z przywódcą stalkerów • Idziesz znaleźć walizkę i przynosisz ją Sidorowiczowi Jeśli to nie pomoże, to musisz niestety rozpocząć grę od nowa. Ta misja jest ogólnie zabugowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.