Skocz do zawartości

CD Problemów z ładowaniem gry


kmicic0

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu brak artefaktu.Mod pobrany z waszej strony  jakimś cudem mi się to udało. Chciałem pobrać jeszcze raz i nie mogę. Teraz pojawia się kolejne pytanie które archiwum jest uszkodzone  Moda, czy Spolszczenia, a oto log błędu :

 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 502
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'af_geliy'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

Po rozpakowaniu gry podmieniłem plik artefacts.ltx i nic to nie dało dalej wylot z logieiem.

Po usunięciu folderu gamedata z modem SGM_2.2 gra ładuje się bez żadnego problemu.

Edytowane przez kmicic0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kmicic0, mod Sigerous Mod 2.2 był swojego czasu bardzo popularny, a patrząc do tematu widzę, że ludzie ciągle w niego grają.

Wpisałem ten Twój FATAL ERROR w wyszukiwarkę i nic nie z znalazła. Nikt takiego błędu wcześniej nie miał, a grało w tego moda mnóstwo ludzi w tym i ja.

Wniosek jest prosty - przyczyna problemów jest po Twojej stronie, a nie moda czy spolszczenia. Być może źle instalujesz, albo coś się źle pobrało.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox Mod pobrany z waszej strony  jakimś cudem mi się to udało. Chciałem pobrać jeszcze raz i nie mogę. Poniżej loga  Po usunięciu folderu gamedata z modem SGM_2.2 gra ładuje się bez żadnego problemu.

Pisałem już o tym  PROBLEM Z POBIERALNIĄ. Bez obrazy,nie mam cierpliwości klikać po kilka razy w ten sam link , który przekierowuje gdzie indziej i z powrotem go wyszukiwać. Co do instalacji SGM_COP_v2.2.exe przenoszę/kopiuję do folderu z grą uruchamiam i instaluję,potem z SGM_2.2_fixed_19.03 nadpisuję folder gamedata i na końcu spolszczenie.

 

Ponownie zainstalowałem folder gamedata . bez spolszczenia gra uruchomiła się bez problemu.zobaczymy po instalacji spolszczenia.

Edytowane przez kmicic0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kmicic0 ja obstawiam jakieś tymczasowe problemy z netem u ciebie bo za dużo tych errorów.

Nie było problemów przy wypakowaniu, jakichś errorów, komunikatów?

A zamiast moda w partach nie pobierałeś np tego w całości z mega?

 

A co do problemów z pobieralnią to o co chodzi? Plik ci się nie pobiera w ogóle? Pobiera uszkodzony? Jest jakiś komunikat na stronie, czy w ogóle nie możesz się połączyć?

A jak ja potem wstawiłem te spolszczenia do postów to pobrałeś normalnie? Bo zero odzewu to ciężko zgadnąć co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Podczas próby pobrania moda w partach przekierowuje mnie na stronę  pobieralni z taką tabelką po kliknięciu przycisku pobierz przekierowuje mnie na pierwszą stronę gdzie znowu muszę klikać numery stron ,aby odnaleźć party moda,i tak w kółko.Pokazuje mi na tej  stronie że muszę się zalogować ,po kliknięciu przycisku zaloguj się jest ,to samo ,co napisałem wyżej.

 

SGM COP v2.2 part1/4
SGM COP v2.2 part1/4
Data dodania 2015-11-01 00:00:00
MD5 2c7e06c04b41dc68d1c67c36dcd7b823
SHA1 48f759966b4b366f7876cd046a9b8996c0f176ff
Rozmiar 195.0 MB
Pobrań 8

Teraz się uruchomiła bez problemu. Nie wiem , o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.