Skocz do zawartości

NS2016 Engine Dyskusja Ogólna.


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w barze, nie  daleko do Pijawkowa. Dla świętego spokoju zajrzę tam.

Trochę to dziwne, bo grając w pierwszą NS2016 nie miałem takich dialogowych problemów. A to już drugi. Pierwszy to dialog z Wilkiem o radiostacji, w którym nie ma nic o Toliku, a na wskazanym miejscu przez Wilka radiostacji brak. A i Tolika w Parowie wcięło, a Docent za PDA nie ma o nim opcji.

DODANO:

@Anton Gorodecki  Wróciłem do Pijawkowa, było puste. Poszedłem więc na nowo do Skrjagi, brak dialogu, powrót do Pijawkowa i o dziwo, Joker się pojawił. Ale Skromnego i tak nie odnajdę, bo stawiając Jokerowi pytanie

ss_fred_10-06-20_12-45-50_(l07_military).thumb.jpg.dd0e34c1ce4fe8ea5b15226c642cae7d.jpg

wyleciałem z takim logiem:

[error]Expression    : !phrase_dialog->m_PhraseVector.empty()
[error]Function      : CPhraseDialog::SayPhrase
[error]File          : D:\a\OGSR-Engine\OGSR-Engine\ogsr_engine\xrGame\PhraseDialog.cpp
[error]Line          : 140
[error]Description   : No available phrase to say, dialog[joker_second_poisk_trader_need]

Czyli, że w modzie czegoś brakuje. Możliwe więc, że i rozmowy ze Skrjagą nie było.

Muszę jednak wejść na stronę moda i poczytać, czy tam czegoś o moich problemach nie ma.

Bo cofać się w zapisach i grać kolejny raz to samo, nie mając pewności, że to coś zmieni, nie mam ochoty. I przypominałem sobie, że to nie drugi a trzeci problem. Adrenalina dał mi w nagrodę broń, która się w moim inwentarzu nie pojawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier pamiętam, że z tym zadaniem na radiostacje dla Wilka to były problemy jak chyba Tolik ginął czy coś i ono sobie wisiało. Nie wiem czy jak się wtedy gadało z Wilkiem to nie było wylotu też.

Było to kilka razy poruszane ale jak na złość teraz nie mogę znaleźć.

Plus jest taki, że to quest poboczny i można sobie darować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  Tak faktycznie było w NS2016, ale tam Wilk kierował do Tolika. W tej wersji - kilka wpisów wyżej wyżej jest zrzut rozmowy - Wilk nic nie mówi o Toliku, a od razu że radiostacja jest na tym dużym ATP.  Byłem tam już parę razy, wiem gdzie ma być, lecz nie ma. Nie ma też nikogo o nią zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tom3kb napisał:

pamiętam, że z tym zadaniem na radiostacje dla Wilka to były problemy jak chyba Tolik ginął czy coś i ono sobie wisiało. Nie wiem czy jak się wtedy gadało z Wilkiem to nie było wylotu też.

W NS 2016 OGSR nie miałem żadnego problemu z radiostacją dla Wilka. Leży tutaj:

S.T.A.L.K.E.R.  Call of Pripyat Screenshot 2020.08.07 - 18.03.45.51.png

Żeby było jeszcze ciekawiej nie poszedłem po nią od razu, bo też wgrało mi się, że do tego zadania jest potrzebny Tolik:biggrin: Ale wcale nie jest. Idziemy po nią na te, cytując poprzednika "duże" STS. To wszystko. 

@kondotier cofnij się w zapisach do wzięcia zadania na radiostację od Wilka i po jego podjęciu idź od razu na to "duże" STS. Moim zdaniem warto to sprawdzić.

 A co do wylotu z Jokerem, to nie wiem co może być jego przyczyną. Jeśli chcesz to wstaw zapis przed rozmową z Jokerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki Zadanie na radiostację wzięte dawno i ho ho. Przecież mówię, że wiem gdzie być powinna i jej nie ma. Nawet podgląd demo_record nic nie pokazał.

Mam pewne przypuszczenie. Pobrałem moda jak tylko się pojawił, leżał i czekał. Teraz gdy szukałem na rus forach, okazało się, że od tamtej pory wyszło 5 patchy.

Szukałem odsyłaczy, ale nie ma. Widocznie wsadzone do moda. Będę musiał pobrać na nowo te części moda ( jest pokazane które ) i moda "odświeżyć".

Ale tak z ręką na sercu, to takie powtarzanie modów w których zmieniono silnik, tekstury i drobiazgi, nie zmieniając fabuły, już mnie nużą. A granie na pamięć, skutkuje jak z szukaniem Rabinowicza w Prypeci, kiedy go tam jeszcze nie ma.

Cała nadzieja w "Wyłupiasatych oczach".

Zapis dam trochę później, bo się muszę odciążyć z rzeczy dla Adrenaliny. Ledwo co pozyskałem egzę Stalkerów, nie chciałbym jej stracić. Zaniosę mu i wrócę do Jokera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kondotier napisał:

Zadanie na radiostację wzięte dawno i ho ho. Przecież mówię, że wiem gdzie być powinna i jej nie ma

Nie chodziło mi o cofanie się w zapisach i kontynuowanie gry od tego momentu, ale o sprawdzenie czy radiostacja tam w ogóle była czy może ktoś w międzyczasie ją zajumał.  Ale od czego są spawnery, prawda?:biggrin:

S.T.A.L.K.E.R.  Call of Pripyat Screenshot 2020.10.06 - 20.09.44.09.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki  Na PTS byłem wcześniej niż wziąłem zadanie na radiostację. Zrobiłem tam kilka zadań. Za każdym wybijałem bandytów i każdego przeszukiwałem, bo to dostarczyciele dobrego sprzętu dla mnie, lub na sprzedaż. Kiedy wziąłem na radiostację, poszedłem od razu. Znowu czyszczenie zabudowań i brak radiostacji. Ani na półce, ani w trupach. Możliwe, że to pierwsze wejście było za wczesne i coś pokręciło.

Nie lubię spawnerów, ale tym razem złamałem zasadę i go zainstalowałem. Uruchomiłem, ale dostałem tylko jego HUD, lecz brakowało treści. Teraz pobrałem jeszcze inny, ponoć dla Engine. Nie pogryzą się, bo moda mam postawionego na nowo.

Ty masz nałożone dostosowane spolszczenie, więc jest taka możliwość, że ono zawiera coś co opuszczono w Engine. Zobaczę też co wyniknie gdy podmienię moje stare katalogi, na te zawierające patche.

I aby nie było nieporozumień. Nie narzekam, bo dobrze wiem, że są takie sytuacje w modach, że 100. gra bez problemów, a jednemu ciągle coś się sypie. Tym razem padło na mnie. Pokopię się więc z koniem jeszcze jakiś czas.

DODANO: Nowo pobrany spawner spełnił swoją rolę. Wilk załatwiony. Akim dostał kombinezony i duperelki, dał namiar na cudoegzo. Ale jak ktoś będzie tłumaczył, niech od razu zmieni "Naukowy kostium Powinności", na "Uniwersalną ochronę Powinności". Powtórzono błąd, nikt tego nie zauważył robiąc Engina. Dobrze, że pamiętałem o tym z NS2016.

Teraz tylko pozostałe zadania Siaka i mogę wrócić do Dżokera. Tylko, że te zadania trochę potrwają. Wtedy jak znów wylecę, dam zapis.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.