Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@ LOL 1234

Gun Pack nie będzie działał ze spawnerem, bo po prostu nowe bronie nie są tam dopisane.

Prac nad spawnerem nie przewiduje się, ponieważ jest on do gry w tego moda absolutnie niepotrzebny.

Poza tym, co to za frajda grać od początku na zespawnowanym, wypasionym sprzęcie.

Jak chce się go zdobyć, to trzeba walczyć i kwesty robić, a nie spawnować jak jakaś lama !

Spawn służy tylko do przedmiotów, których jakimś trafem nie możemy znaleźć (bo na przykład wpadły w tekstury).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głownie kolegom z klasy właściwie zrobiłem tylko trzy takie. Raz kolega mnie poprosił o fajny save i tak się zaczęło. Dodam iż sam tworze małe modyfikacje i ten spawner przydaje się do spawnowania obiektów które zmodyfikowałem(sprawdzić czy modyfikacja działa) np exo czystego nieba z zmniejszonym udźwigiem ale lepszym pancerzem, nie chce biegać po zonie za exo to go spawnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanie zacząłem grę na tym modzie nawet trafiłem na fajny żarcik :D ale gdy włączyła sie gra i przy starcie to wyrzuca do pulpitu i wyskakuje takie coś:

Exception Reason:
Expression	: !m_error_code
Function	  : raii_guard::~raii_guard
File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
Line		  : 748
Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:4415: attempt to index local 'file' (a nil value)



EAX=1BDB72C8  EBX=05281190  ECX=1BDB72D0  EDX=1BDB7401
ESI=006C88C8  EDI=00000002  FLG=00200216
EBP=0018F2CC  ESP=0018E2C0  EIP=0069E12E
CS=0023  DS=002B  SS=002B  ES=002B  FS=0053  GS=002B
Nie znam się za bardzo na komputerach więc o dokładnie instrukcje poproszę ;)

Ramu mam 8GB z czego wolnych to nie wiem ale przy ponownym uruchomieniu gry na minimalnych ustawieniach graficznych to samo,mam dużo gier zainstalowanych.Czy jeśli jakieś usunę to już będzie ok?

Nie dubluj postów LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłeś wszystko związane z 1.6 ? Pytam bo nie ma żadnej wzmianki o takim logu błędu. Albo trafiłeś na coś nowego i trzeba czekać aż rosjanie wypuszczą fiksa, albo pokręciłeś przy instalacji lub masz uszkodzony któryś plik przy ściąganiu / rozpakowywaniu. By było jasne. Wersja 1.6 a 2.2 to dwie różne, absolutnie niekompatybilne modyfikacje. Może przypadkiem próbowałeś na wersji 2.2 odpalić sejwa zrobionego na 1.6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fasolkas spolszczenie jest pod czystą wersje SGM 2.2 natomiast SGM 2.2 с оружием из мастерской Енота to jest zupełnie inny mod z przerobionym uzbrojeniem, systemem ulepszeń broni, wyposażenia i teksturami.

LINKI do moda:http://narod.ru/disk/46827446001.0405fd2084c709aae7ab226b8419fc9e/SGM%202.2%20Enot%20edition.7z.html

LINKI do paczki z nowymi teksturami:http://narod.ru/disk/46908005001.1f596d3caa2c9bbdb4267c24d8a10daf/Texture%20Pack.7z.html

Wyłączenie huda:http://pl.rghost.net/37714268

PATCH na wylot wpn_abakan_m1:http://pl.rghost.net/37715066

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale po usunięciu zostały takie pliki:

Folder Bin,folder gamedata,patches,Dokument SGM_COP hisory,SGM_COP info,Notatki SGM_what_in_v1.6,SGM_what_in_v2.2,PLIK DAT unins001,aplikacja unins001

Usuń wszystko do zera. Teoretycznie SGM-y mają swój własny deinstalator, to są pliki z niego prawdopodobnie. Tak czy owak masz wszystko zainstalować na nowo. Przy instalacji moda najpierw wypakuj wszystko do osobnego folderu a potem dopiero przenoś same gamedaty do folderu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zewie nie trzeba mieć polonizacji do rosyjskich modów, silnik został poprawiony i nie wywali bug trapem.

Czy ten mod przypadkiem nie podmienia jakiś plików w folderze bin ?

Zrób kopie folderu bin i po instalacji modu ja przywróć albo, zainstaluj moda osobno i przenieś tylko gamedate.

Z resztą ja mam sgm to zaraz zobaczę :) mam tylko 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.