Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

FATAL ERROR
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function	  : raii_guard::~raii_guard
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
[error]Line		  : 748
[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:4415: attempt to index local 'file' (a nil value)

A co do tego forum czytałem że nie każdy lubi forum stalker więc wolałem nie wspominać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś poda rozmiary poszczególnych gamedata po rozpakowaniu to sobie porównasz.

Niestety trzeba zacząć od tego...grzebanie w plikach na początku gry to proszenie się o kłopoty...Uważam że są dwie możliwości:

1..błąd instalacji (sama instalacja prosta..podstawka 1.602 + mod 2.2 + patch + spolszczenie)

2..błąd w pobranych plikach ( to może wyjść w porównaniu)

Wstawcie panowie wielkości rozpakowanych gamedata moda i patcha do porównania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gamedata SGM 2.2 rus rozpakowana rozmiar : 2,33 GB (bajtów: 2 503 148 211) rozmiar na dysku : 2,34 GB (bajtów: 2 519 392 256) zawiera : 6 097 plików, 487 folderów fix 19.03 rozpakowany rozmiar : 57,4 MB (bajtów: 60 252 914) rozmiar na dysku: 57,5 MB (bajtów: 60 370 944) zawiera: 56 plików, 20 folderów polonizacja rozpakowana gamedata rozmiar : 460 MB (bajtów: 483 024 802) rozmiar na dysku: 461 MB (bajtów: 483 815 424) zawiera : 391 plików, 20 folderów gamedata kompletna do gry rozmiar : 2,78 GB (bajtów: 2 986 150 770) rozmiar na dysku: 2,79 GB (bajtów: 3 003 203 584) zawiera : 6 501 plików, 496 folderów Gra odpala bez żadnych problemów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko stalkerowcy,przeskoczyłem z 2.0+gen na ten SGM 2.2 - pobrane i nstalowane zgodnie jak w opisie - 2.2+dodatki(bez ulepszonej alfy i gorące klawisze) i dodałem jeszcze na końcu nature 2 pack absolute i structure v1.0 pack. Na PC cd 2.4/4gb/450gts 1gbddr5 przy rozdziałce 1280/1024 wygląda i sie gra supcio , jak na teraz to dotarłem na bagna i nie ma wylotu.A i jeszcze wielki szacun dla polonizacji,piękna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czernobyl1: dodatek, tekstury i fix... Coś nawaliło - CTD za każdym razem (ładowanie z szybkiego sejwa, ładowanie z pełnego sejwa, nowa gra też). Za każdym razem ta sama informacja:

FATAL ERROR
[error]Expression    : Ran out of memory
[error]Function	  : TW_LoadTextureFromTexture
[error]File		  : D:prog_repositorysources	runkLayersxrRenderTexture.cpp
[error]Line		  : 153
[error]Description   : D3DXCreateTexture( HW.pDevice, top_width,top_height, levels_exist,0,t_dest_fmt, D3DPOOL_MANAGED,&t_dest )

Jeszcze nie rozgryzłem, półliter jeszcze przede mną. I zakup mocniejszego piecyka też...

@ cichy - tu też ten wintorez jest, tylko szkoda kasy na naprawę...

Aha, nowy fix wyszedł - http://pl.rghost.net/37772211 opisany jakoby od 26.04.12 ale nazwa z fixa poprzedniego... Odpalam, może pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ LOL1234

Zanim zadasz pytanie sprawdź na forum, czy już ktoś o to nie spytał - to nie boli :wallbash:

link do posta: http://www.stalkerte...-pl/#entry39135

Jak by screen działał to fajnie by było, bo też nie wiem gdzie szukać.

EDIT:

Serwer na którym są screeny ruszył, ale ja przerzuciłem je na nasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.