Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Sarkazm- Nie cytujemy posta na który dajemy odpowiedź pod nim. Wywołujesz nickiem, tak jak ja Ciebie.  To raz.

A jak można inaczej Tobie odpowiedzieć, skoro pytasz o handlarzy, nie masz odpowiedzi i dajesz kolejny wpis czy "nikt nic nie wie". To dwa.

A jak chciałeś mieć odpowiedź na jakieś wcześniejsze pytanie, to trzeba było pytać precyzyjniej. Nikt tu nie jest wróżbitą i myśli czytać nie potrafi. To trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarkazm z tego co pamiętam to w SGM-ach emisje zaczynają się dopiero na Zatonie. Przynajmniej ja tak mam w LSF. Lepsza broń i pancerze u handlarzy zależne są od uzyskanych osiągnięć o których dzisiaj pisał @mkk7 w temacie Braza. Pole minowe "rozbrajasz" idąc na głębokim przysiadzie shift+ctrl. Powolutku zbliżasz się do pola minowego (czasami trzeba na chwilę przystanąć) i widzisz na minimapie jak miny przed tobą znikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sarkazm napisał:

na dodatek często ich nie wykrywa bo troche źle tego moda zrobili

@Sarkazm to nie wina moda. Na Bagnach niektóre miny pojawiają się z pewnym opóźnieniem i trzeba ostrożnie się poruszać. Bieg zwykle kończy się eksplozją. Do tego wykrywacza od Jermaka za bardzo się nie przyzwyczajaj :P . Po przejściu na Zaton zniknie Ci z inwentarza, będziesz musiał zainwestować w nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb, miny o których piszesz, najwcześniej pojawiają się na Zatonie. Owszem można je zdetonować strzelając z dystansu lub rzucając w ich pobliże granat. Te o których pisałem są na Bagnach. I nie chodzi mi o pola minowe wokół placu maszynowego czy przy przejściu na Zaton. Takie pojedyncze niespodzianki na Bagnach spawnują się w miejscach do tej pory "czystych" po uzyskaniu kwestu na odnalezienie ładunku wojskowych, przy pomocy georadaru (jeżeli dobrze pamiętam).

O, sorry. Przypomniałem sobie że wcześniej jest taka jedna którą trzeba zdetonować. W tuneliku, w którym są części potrzebne Jermakowi do skonstruowania wykrywacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, miałem z nią przyjemność xD Przewrotnie umieścić mine podczas robienia misji na wykrywacza min

Da sie jakoś zmienić ta minimape w rogu by nie miała tak grubej ramki? Przez źle zrobioną mapke nie widze strzałek kierujących do celu, musze co chwile otwierać główną mape by korygować droge. To upierdliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już mam. Musze niestety wyrazić lekkie rozczarowanie tym modem bo skrzywdzili trochę klimat. Pamiętam że w Stalkerze trzeba było prowadzić nieustanną walke o przeżycie, walczyło się z fauną, anomaliami, promieniowaniem i  niektórymi NPCami. Jednym z elementów zabawy był też zwykle niedostatek hajsu i trzeba było uważać na co sie wydaje hajs. To było coś, to był klimat. A jeśli chodzi o tego moda to moge tylko to napisać: Co jest k@#$a?! Jestem na Zatonie i już jestem milionerem! Chce hajsu to wystarczy kilka drużyn Alfa i mam porządny sprzęt jak i masę hajsu. Zamiast walczyć o przetrwanie i robić misje poluje na Alfe i zbieram arty xD Zamiast walki o przetrwanie mamy chamski grind i farmienie xD To mmo że taka farma czy zwykły tryb dla jednego gracza? xD Nawet jak wyłączymy Alfe to mamy artefakty. Kilka godzin i jesteś bogaty. Tak poza tym mod jest wspaniały. 8/8

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam stalkerzy, mam kilka pytań:

1.Gdzie jest ta spersonalizowana broń Groma (chyba Wintorez) na Jupiterze? Bo jestem w podziemiach tej cementowni a tam tylko martwy Monoliciarz z jakimś syfem w pleckau, broni nigdzie przy niej nie ma, pamiętem że w poprzedniej wersji moda był ten sam problem

2. Czy jest jakiś limit na oddziały Alfa? Po zabici około 10 oddziałów nagle przestali sie pojawiać, w poprzedniej wersji moda im dalej sie zaszło tym częściej sie pojawiali (raz mnie 6  oddziałów na raz w Szewczence przydybało.
3. O co chodzi z tymi zaminowanymi i rannymi Bandytami i Najemnikami. To taki żart ze strony twórców moda czy ma to głębszy sens później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarkazm

Tu jest położenie tej broni z SGM 2.0 + Geonezis, nie wiem czy w 2.2 są te same miejsca ale możesz sprawdzić.

Dnia 8.05.2012 o 22:02, kobal napisał:

Dokładnie to pięć - na wieży, z której jest przejście do budynku, w którym szukaliśmy części dla Azota. Na samej górze, tam gdzie jest oryginalny schowek z hełmem. - w piwnicy, zaraz przy wyjściu bez schodów (do średniego budynku, tego w typie garażu ) - na rampie nad torami kolejowymi - wejście z pierwszego piętra stacji. - na drodze przy cysternie na kracie zniszczonego kanału wentylacyjnego. - na drugiej wieży widokowej.

Ad.3 Takie utrudnienie. Pułapka. Umierają ale chcą zabrać kogoś ze sobą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.