Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

mam pewien problem

Gdy już badam ciała zabitych wojskowych i jestem na przejściu miedzy kordonem a wysypiskiem po zabiciu ktoregoś bandosa dostaje wylot bez jakichkolwiek logów

 

czy jest na to sposób ? bo nie mam ochoty przechodzić tego jeszcze raz ani robic reinstalla .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kolega @Stalker1234554321 plącze się w zeznaniach :063:  :

Godzinę temu, Stalker1234554321 napisał:

jestem na przejściu miedzy kordonem a wysypiskiem

Jeżeli pamięć mnie nie myli (a mylić może z racji wieku, upierać się nie będę) to z Kordonu w SGM-ie można przejść jedynie na Bagna. Przynajmniej tak mam w wersji Jenota którą aktualnie ogrywam. Ciała zabitych wojskowych bada się na placu maszynowym, który także umiejscowiony jest na Bagnach. Proszę skonkretyzować w którym miejscu na mapie pojawia się ten wylot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chlebczarow napisał:

Coś kolega @Stalker1234554321 plącze się w zeznaniach :063:  :

Jeżeli pamięć mnie nie myli (a mylić może z racji wieku, upierać się nie będę) to z Kordonu w SGM-ie można przejść jedynie na Bagna. Przynajmniej tak mam w wersji Jenota którą aktualnie ogrywam. Ciała zabitych wojskowych bada się na placu maszynowym, który także umiejscowiony jest na Bagnach. Proszę skonkretyzować w którym miejscu na mapie pojawia się ten wylot.

Może złe to opisałem 

Ogólem jest tak widze tych Bandosów na tym przejściu o ktorym mówiłeś (myslalem ze na wysypisko prowadzą) i rozpoczyna sie walka 

Chowam sie w ciężarówce i leci head za headem i w pewnym momencie gdy strzelam kolejnego hsa właśnie wtedy wyskakuje error

Myślałem ze to wlasnie przez heady jest ten error ale to noe jest raczej możliwe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopanie przez 35 stron tematu to prawdziwy masochizm :056: 

No cóż kolego @Stalker1234554321 muszę Cię rozczarować. Bez podania loga błędu raczej nikt Ci nie pomoże. Problem podobny do twojego - wylot bez loga przy eliminowaniu bandytów opisany jest na str. 24 tematu i dotyczy Bagien. Miał się tym zająć @gawron które taką zagwozdkę miał z kolei na Zatonie, ale w międzyczasie problem rozwiązał się samoistnie. Ty raczej na to nie licz. Może gdy @gawron się pojawi to coś na to poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kondotier, dzięki za odpowiedź obejrzałem filmik, ale nadal mam ten sam problem gość pokazał jak znalazł dwa dokumenty i poleciał do łącznika, ale mam zadanie, żeby znaleźć trzeci, czyli ostatni dokument nie nie wiem gdzie on jest czy w podziemiach Agropromu, czy gdzieś na zewnątrz w jednej z baz w Agropromie, nie wiem co robić, pomóż proszę:sos:

Edytowane przez Ranger801
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mickozak02 - dawno grałem w tego moda i inne odmiany, to nie pamiętam szczegółów i się mieszają.

Ale tu masz gameplaya po polsku, to sam możesz znaleźć odpowiedni odcinek. I w razie problemów pytaj jego autora.

https://www.youtube.com/watch?v=QUFh7QjpOfI&list=PLqdK5xoXsbqngX_lFVjVafqW9evi4OoUF

Tu jeszcze jeden po rosyjsku. Patrz 34.00

https://www.youtube.com/watch?v=HthROAVuGDU

Dwa dokumenty to wszystko co trzeba znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy jeśli instaluje spolszczenie to muszę zaczynać od nowa grę ponieważ jestem w zatonie a trochę zajęło mi dojście tam, także czy w polonizacji moda jest ten świetny z zewu prypeci lektor polski?

 

Edit// Jeszcze mam jedna prośbę, link do patcha z 09.03 nie działa, mógłby ktoś go zaktualizować albo przesłać plik gdzie indziej?

Edytowane przez Marcelx2x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz moda z Mega tam będziesz miał wszystko w jednej paczce. I mod i fix i spolszczenie.

W sumie po wrzuceniu polonizacji lepiej było by grać od nowa. Nie wiem czy tak będzie ale może być tak, że te rozmowy co już odbyłeś i np zadania w pda będziesz miał po rosyjsku, po wrzuceniu polonizacji i graniu dalej, a nowe już po polsku. Albo w ogóle to się posypie :)

Może jakiś tłumacz podppwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam problem mianowicie po pierwszym filmiku grę wywala  a z loga nie wiem jak odczytać pomożecie?????

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\_g.script:4415: attempt to index local 'file' (a nil value)

a poniżej cały log do wglądu

 

 

 

xray_suchy.log

Edytowane przez suchyyy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.