Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie gram w SGM 2.2 + Gunslinger i w tej wersji wszystkie informacje z ulepszeniami dostaje się za wykonywanie zadań:ss_daniel_08-25-20_19-14-31_(jupiter).jpg
Na przykład w Lost Soul było chyba jeszcze inaczej i ulepszenia można było odnaleźć dodatkowo w schowkach, ale aż tak dobrze nie pamiętam. 

Temat przenoszę do SGM 2.2

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wojownik zmienił(a) tytuł na Sigerous mod 2.2
  • tom3kb przypiął/eła ten temat

Gram na repaku w wersji 2.2, jak do tej pory w schowkach  SGM nie znalazłem ani jednego dokumentu , otrzymałem te dwa które widać na filmiku za zadania.

A by nie zakładać kolejnego tematu mam pytania, do tych co grają na repaku.

1) Gdzie zapisuje sejvy i informacje o błędach.

2) W menu SMG ustawiam npc bez granatów, a mino to wszyscy rzucają granatami.

3) Kupiłem oprogramowanie hakerskie zainstalowałem, i nie mogę moim gg "zdobywać elektronicznych pieniędzy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Szukaj folderu o nazwie _appdata_ czy podobnego w głównym folderze moda.

2. Może to działa tylko przy nowej grze, odpal na próbę nową grę i sprawdź.

3. A nie wyświetla się sms jak przeszukujesz ciała, że zdobyto ileś tam wirtualnych rubli?

Później idziesz do "bankiera" np na Skadowsku i wyciągasz kasę z konta.

Może być też tak, że był jakiś quest na to oprogramowanie i kasa zacznie płynąć jak go zrobisz dopiero ale nie pamiętam już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Nie wyświetla mi się żaden sms zespawnowałem sobie ten dysk,uruchomiłem wyświetlił się biały napis,że program został uruchomiony ,i brak efektów.

Szukaj folderu o nazwie _appdata_ czy podobnego w głównym folderze moda.

Tego folderu nie ma,to jest folder w systemie .

Edytowane przez kmicic0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kmicic0  Gdzie są zapisy, logi, zrzuty, najłatwiej się dowiedzieć otwierając plik fsgame.ltx . W nim jest pokazana ścieżka, gdzie one są robione. Albo będzie to oryginalna z gry do dokumentów na dysku C: , albo do innego katalogu bez wskazywania dysku. Nazwy autorzy modów dają różne, ale taki katalog zawsze jest wtedy w kat głównym moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael promuje ten temat

Znalazłem 

C:\Użytkownicy\Publiczne\Dokumenty publiczne\stalker-1

Oprogramowanie hakerskie działa,zapisałem grę wyszedłem z gry i po ponownym uruchomieniu odpaliło.

Dalej nie daje za zadania i nie mogę znaleźć w schowkach SMG Taktyk prowadzenia walki,jak to jest zapisane w grze spróbuję coś pokombinować.

Edytowane przez kmicic0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

@Anton Gorodecki Dobry człowieku, wykazałeś się ostatnio sporą wiedzą ratując mnie linkiem do spawnera do Gunsligera. Pomożesz mi i w tej wersji moda? Niestety Gunsliger przez swoje wykastrowanie z uzbrojenia nie jest dla mnie atrakcyjny a tu znalazłem to czego chciałem. Pomożesz? Lepiej mieć spawner na wszelki wypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tom3kb napisał:

@Sarkazm niby w modzie jest już wbudowany spawner, sprawdź.

 

Dzięki wielkie, działa. Przyda się jak coś się zawali. A wiesz jak ustawić na HUD ten pasek z itemami od F1 do F4? Bo nie jest widoczny, przydałoby się też tą mapę z kompasem zmienić na klasyczną bo przez tą grubą obwódkę nie widać strzałek a są przydatne, zwłaszcza jak mnie emisja dosięgnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

@tom3kb Dręczy mnie jeszcze jedna kwestia, przeglądam sobie poradnik i widzę tam masę dodanych zadań i nowe lokacje, dużo już w grze zrobiłem, gram non stop wiele dni i większości tych zadań i lokacji nie odwiedziłem. Byłem tylko na Kordonie, Bagnach i w Czerwonym Lesie. DO reszty nie mam dostępu a wątek główny już się prawie kończy. Nawet w Bunkrze naukowców w Janowie nie mam dostepu do wszystkich zadań chociaż naukowcy nie mają mi już co zlecać. Dajmy na to zadanie z bioradarem czy z nowymi artefaktami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Agrael napisał:

@Sarkazm
Jest wiele wersji SGM do Zewu Prypeci, które różnią się od siebie. 

W SGM 2.2 nie ma niektórych zadań, jakie pojawiły się w SGM 1.7 Geonezis Addon. Jak rozumiem, Ty grasz w 2.2? 

Tak, ale nadal nie mam dostępu do większosci map. Musze przecież 2 helikoptery w Agropromie zbadać, zostaje jeszcze Mroczna Dolina, Magazyny i masa zadań zapewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.