Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Takie rzeczy działy się tylko w Cieniu Czarnobyla i w Czystym Niebie. Zew Prypeci obsłuży ci tyle ramu ile masz. Ale to nie jest sprawa ramu czy pamięci wirtualnej. Wtedy po prostu wylatywałbyś na pulpit z logiem " out of memory" Spróbuj przeinstalować wszystko na inną partycję.

Odnośnie tej pamięci wirtualnej, jak się tak upierasz to czytaj tu http://windows.micro...-virtual-memory i tu http://forum.dobrepr...ws-t400814.html

Spróbuj tez na czas gry wyłączyć antywirusa. Może masz go źle skonfigurowany i sprawdza ci każdy plik którego żąda gra, co za tym idzie, przymula ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie firewalle wyłączone itd itd , spróbuje zainstalować na partycji systemowej i zobacze :P dobra , jednak nie będę nic modził, pogram tak jak jest :P , teraz z innej beczki, Władca Zony 1.0 Działa z tym modem ? normalnie jak bym podrzucił konfig spawnera to nie będzie się nic gryzło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ściągnął przez google chrome, wypakowało mu wszystko dobrze, spróbowałem i taki sam błąd. Spróbuje w weekend przez Maxthona 3, bo mam internet z limitem na miesiąc 10gb :/ edit: ewentualnie Kobal, jaki downloader byś mi polecił, spróbuje jeszcze raz ściągnąc w dzień.

Edytowane przez Saddam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanie zacząłem grę na tym modzie nawet trafiłem na fajny żarcik :D ale gdy włączyła sie gra i przy starcie to wyrzuca do pulpitu i wyskakuje takie coś:

Exception Reason:
Expression	: !m_error_code
Function	  : raii_guard::~raii_guard
File		  : D:prog_repositorysources	runkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
Line		  : 748
Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:4415: attempt to index local 'file' (a nil value)
EAX=1BDB72C8  EBX=05281190  ECX=1BDB72D0  EDX=1BDB7401
ESI=006C88C8  EDI=00000002  FLG=00200216
EBP=0018F2CC  ESP=0018E2C0  EIP=0069E12E
CS=0023  DS=002B  SS=002B  ES=002B  FS=0053  GS=002B
Nie znam się za bardzo na komputerach więc o dokładnie instrukcje poproszę ;)

Ramu mam 8GB z czego wolnych to nie wiem ale przy ponownym uruchomieniu gry na minimalnych ustawieniach graficznych to samo,mam dużo gier zainstalowanych.Czy jeśli jakieś usunę to już będzie ok?

Nie dubluj postów LD

Nie wiem czy to pomoże, miałem podobny problem. Gra się uruchamiała, następnie intro i zwiecha. Rozwiązaniem okazała się zmiana właściwości plików i folderów gamedata (odznaczyłem tylko do odczytu). Wydaje mi się, że gra próbuje zapisać dane konfiguracyjne, ale niestety uprawnienia systemy jej na to nie zezwalają. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie posty przeniosłem do tematu:

http://stalkerteam.pl/topic/3927-sigerous-mod-22-dyskusja-ogolna/page__st__250

W tym temacie proszę tylko umieszczać problemy techniczne z modem.

Zapytania dotyczące przechodzenia proszę umieszczać w temacie, do którego linka podałem powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mianowicie wywala mi CoP-a do pulpitu za każdym razem, gdy próbuję przejść z mapy na mapę, lub wczytać poprzedniego sejwa (np. po śmierci). Mam ustawione 8 gp wirtualnej pamięci, gram na najniższych ustawieniach. EDIT: Sory, nie zauważyłem przeniesienia problemów technicznych przez Yurka

Edytowane przez ciutnies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FATAL ERROR

[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : out_of_memory_handler
[error]File		  : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\xrDebugNew.cpp
[error]Line		  : 336
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : Out of memory. Memory request: 14462 K


Masz, ale jak widać gra wymaga ode mnie trochę więcej niż powinna O.o

Co zrobić, żeby zmniejszyć wymagania?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyć rozdzielczość i szczegóły graficzne w opcjach gry. Wyłączyć wszystkie wodotryski. W opcjach SGM wyłączyć zaćmienie, emisje,miny i oddział alfa. Zdefragmentować dyski. Zwiększyć pamięć wirtualną w windowsie. Na czas gry wyłączyć wszystkie inne programy i aplikacje. Nadać procesowi xray_engine (chyba tak się nazywa ) wyższy priorytet, itp, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.