Jump to content
Sign in to follow this  
tom3kb

Martwe Miasto Przełom V 3.0

Recommended Posts

Z detektorem swaróg możliwe jest znalezienie kombinacji artefaktów (o ile mnie pamięć nie myli) o nazwie Błona i Wiatraczek. Wiatraczek za 3 promieniowania daje 30kg udźwigu , zaś błona daje solidne bonusy oprócz -5 promieniowania. Dwa takie artefakty każdy i bez ezgo ma się doskonały udźwig, z najlepszym, prypeciowym egzo ma się 170 kg.

(Nieobowiązkowy) Fiks 3.0 do pobrania stąd => HfLQofn.png Podziękowania dla autora moda za cynk:D

Dodaje do asortymentu Kartografa (po znalezieniu ośmiu dokumentów) karabin SG 550 Sniper (unikatowa broń, nie występująca wcześniej w modzie).

Fiks 2.0  naprawia stabilny wylot w Dolinie Mroku, przy próbie oddalenia się od bazy bandytów, poprawiono niektórych handlarzy (zapewne chodzi tutaj o ich asortyment), poprawiono położenie granatu F1 w trakcie rzucania.

@Gerdhard  Mod jest świetnie zoptymalizowany i jak nic w nim nie będziesz grzebał, to tak będzie bez wylotów do samego końca.

A na Twoje pytanie o widowiskowość zdarzeń w modzie. Jeszcze nie raz znajdziesz się w sytuacji, gdy wstrzymasz się z akcją, aby napawać wzrok widokami i klikać F12 dla ich upamiętnienia.

Hej Bracia Stalkerzy tak sobie myślę przemierzając Martwe Miasto że tak powiem biednie z questami , zadania głownie opierają się na bieganiu za dwunastoma częściami raportu i nic poza tym, no przepraszam mam dodatkowy quest na dwa legendarne artefakty :) Jaka jest Wasza opinia na ten temat ? 

Gerdhard - jeśli w martwym mieście brakuje ci zadań to zrób tak jak ja często robię - podejdź do chat na skraju miasta tylko z nożem i zabaw się w berka z mutantami.  ;)  :biggrin:

@Gerdhard  Już o tym było, że autor moda planował go z zadaniami pobocznymi. Ale nie znalazł chętnych do ich zrobienia. A zaczątki są. Oprócz artów dla Doktora, na Bagnach można załapać się na zadanie o narzędziach. Żadnych naprowadzeń. Przypadkowe znalezienie jednych wywołuje łańcuszek.

A w MM, powojowałeś o halę sportową? Znalazłeś nieczynne laboratorium?

Teraz kiedy mod już jest ogólnie dostępny, może znajdą się tacy, co mu dorobią nowe zadania, a nie przekleją takie z podstawek.