Jump to content

kombinezon SEVA


Recommended Posts

Z tego co pamiętam, to można go kupić u handlarza w bazie "Powinności" w Agropromie (prawdopodobnie tylko na początku gry). Ten kombinezon można też zdobyć jako nagrodę za wybicie składu bandytów na Wysypisku. A ile kosztuje? To można sprawdzić w plikach gry (configs\misc\outfit.ltx). Na pewno zabulisz 28.000 RU.

Link to comment
Share on other sites

a czy zeby dostac ten kombinezon to trzeba misje wziasc od kogos czy poprostu isc i wybic?

Musisz na początek przyłączyć się do Neutralnych Stalkerów. Później walczysz z bandziorami, a twoim celem jest wygranie wojny frakcji, a żeby to zrobić musisz zdobyć ich bazę. Za zwycięstwo dostajesz sporo kasy, SEVĘ, Wielesa i Bąbel (naprawdę się opłaca), później radziłbym wstąpić do Wolności albo do Powinności.

Ja miałem raz taką akcję, że mogłem kupić SEVĘ prawie na początku gry u Neutralnych Stalkerów w Kordonie za, uwaga, 18750 rubli (zaraz po przyłączeniu się do nich) i ten kombinezon był później przez cały czas u ich kupca za tą sumę.

Link to comment
Share on other sites

Jak tak bardzo chcesz kombinezon SEVA to możesz go dostać na bagnach od handlarza na początku gry: Edytujesz plik o nazwie dialogs_marsh i dopisujesz linijkę w miejscu gdzie są rzeczy otrzymywane: dialogs.relocate_item_section_to_actor... ta linijka to: dialogs.relocate_item_section_to_actor(first_speaker, second_speaker, "scientific_outfit") i masz świeżutki nowiutki kombinezon SEVA w prezencie od handlarza XD

Link to comment
Share on other sites

Witam. Ja sie chciałbym zapytac gdzie mogłbym kupic lub znalesc kombinezon SEVA ,acha i za ile jak juz cos.

- w dziczy jest sekret z SEVĄ. jest w tym domu, który znajduje się przy peronie. uważaj bo jest tam silne promieniowanie. kombinezon znajduje sie tam w sejfie.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.