Skocz do zawartości

kombinezon SEVA


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobiłem zadanie zalania tunelu w podziemiach Agropromu to SEVA pojawiła się u handlarza Powinności za 18750 RU. Następne miejsce to Jantar u Sacharowa jak pierwszy raz z nim rozmawiałem SEVA była do kupienia też za 18750 RU i miał też różne takie rzadkie rodzaje amunicji. Chodzi mi o te długie brązowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałbym zwrócić także uwagę na jeden fakt. Zauważyłem, że im wyższy poziom trudności, tym lepszy sprzęt jest dostępny u handlarzy. to by tłumaczyło, dlaczego SEVĘ mogłem kupić już w Kordonie (grałem wtedy na mistrzu). Z tego co pamiętam, gdy na początku mojej przygody ze Stalkerem grałem na nowicjuszu takie rzeczy jak SEVA, Bułat, czy Egzo były dostępne dopiero w dalszej części rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ich załatwić z Viperem albo Chaserem to zobaczysz jak jest prosto :-P

Co do Vipera się nie zgodzę, ponieważ jest to fenomenalna broń na tym etapie rozgrywki, wystarczy tuning i wymiatasz Bandziorów pod dywan. Ja najbardziej polecam kombinację dwóch w pełni ulepszonych viperów (wydamy na to dosłownie grosze), z zaznaczeniem, że jednego przerabiamy na ammo do pistoletów, a drugiego nie (prawie przy każdym ciele zabitego bandziora jest albo ammo 9x18 lub 9x19). Poza tym Viperki mało ważą, a to następny wielki plus. Poza tym nie musimy wtedy nosić pistoletu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram wypowiedź Killera,sam aż do samego końca gry latałem z przerobionym Viperem,ulepszony posiada niesamowitą siłę ognia na krótkim dystansie,szczególnie z amunicją ppanc.Pewnie,że jakikolwiek model z lunetą wręcz obowiązkowo trzeba posiadać,ale na bliską odległość jak najbardziej Viper po o/c.Poza tym wracajmy do tematu kombinezonu,o giwerach podyskutujemy na innym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.