Skocz do zawartości

Reputacja / Grafika Działów / Nowe Frakcje


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ale w sumie co za różnica, w modach to sobie na twarz np Striełoka mogą ustawić twarz obojętnie kogo np: Maryli Rodowicz taki wybór moddera i jego wola nie ma co rozkminiać. No i to w sumie nie temat na takie dyskusje. Tak samo o trudności modów.

@MaklerR dla Priboia chyba fajniejsza była by jakaś taka wersja w hełmie, lepsze chyba były na tych fotach od kamil190, ten zwykły żołnierz w czapeczce wygląda trochę jak jakiś ułomny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  Z tym dawaniem twarzy masz całkowitą rację. Na dowód tego i aby @MaklerR łatwiej było wybrać obrazek do Reborna, daję zrzuty z nową, zmienioną pobytem w ZONA i z'ZONA twarzą Striełoka. Reborny to przecież inna bajka, taka o różowym krasnoludku w zielonym lesie.

Spoiler

ss_fred_09-14-20_11-05-44_(l05_bar).thumb.jpg.0d3470e4da0edea2231564150c83b712.jpgss_fred_09-14-20_11-07-20_(l05_bar).thumb.jpg.9c297ef557f4d3570d7d8176868a6234.jpgss_fred_09-14-20_11-21-45_(l05_bar).thumb.jpg.e745661bcbc8b60b2a459343ec567136.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaklerR  Tak niewielu grało w Reborny, że dla pozostałych jest obojętne czyja to gęba. Niby jest to ten co w CzN zabił Striełoka, później musiał go ratować ale już jako St.Re.Locka.  Dalej było jeszcze większe pomieszanie z poplątaniem. Dla mnie bardziej reprezentujące tę serię, jest wcielenie z'ONY, czyli Zarka i Artefakty Śmierci. Co dasz, będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael dzięki za info. I od razu prośba - czy możemy zmienić nazwę frakcji Stalkerzy na Samotnicy? Stalkerzy są we wszystkich frakcjach.

4 godziny temu, kondotier napisał:

nie mających nic wspólnego z najemnikami.

Z tego co czytałem w sieci "Samotne Wilki" to odłam Bandytów.

@Agrael @portals [PROPOZYCJA] Czy możemy dodać frakcje/ugrupowania Grzech, Ostatni Dzień, Myśliwi i Świt?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki  Wymyślając sobie naszywkę ( nie sądziłem, że się spodoba tak wielu ) i robiąc jej wizualny projekt, nic nie wiedziałem o jakiejś frakcji Samotnych Wilków, omawianej w sieci. Moim zamysłem było stworzenie niezależnych stalkerów do wynajęcia. Bez żadnego hierarchicznego podporządkowania.

W nowych modach pojawiają się coraz nowsze ugrupowania. Nie widzę przeszkód, aby jeśli komuś z administracji się zechce dodać je do możliwości wyboru, aby też były dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kondotier napisał:

Moim zamysłem było stworzenie niezależnych stalkerów do wynajęcia. Bez żadnego hierarchicznego podporządkowania.

Samotnicy są całkowicie niezależni. Nie mają hierarchicznego podporządkowania. Różne frakcje wynajmują ich do wykonywania zleceń (zadań). Zdradź mi proszę czym "Samotne Wilki" (nomen omen nazwa bardziej pasujące do Samotników lub Najemników) różnią się od "Samotników"? Poza naszywkami na odzieży ochronnej, oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos jest na rzeczy, Leśnik i Bagienny Doktorek to śmiało mogą założyć własna frakcję - np "Zgryźliwi Tetrycy" (jak w filmach), jeszcze do nich można dokoptować Sacharowa a ich rzecznikiem byłby Sidorowicz.

Są tak czasem wkurzający, że nawet pijawki i chimery ich unikają. :biggrin:

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki, @kamil190
Jak najbardziej byłoby to możliwe. Sam z chęcią zobaczyłbym na forum jakiś Grzechowców lub Czarne Żmije / Ślimaki. 
Potrzebna jest nam także ich godło.

Natomiast nie wiem, czy jest sens zapychać wybór frakcji o mało znaczące typu Świt z SGM, który jest tak naprawdę Czystym Niebem. Ale już Myśliwi.. Też ciekawa sprawa. 
Tak jak pisałem - potrzebujemy ładnie wykonane godła frakcji i wtedy nie będzie większego problemu. 

@portals Jak myślisz, wykonalne ? 

Przy okazji można zmienić Stalkerzy na Samotnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na steamie i na rosyjskim forum spis frakcji wraz z obrazkami. (oba po rosyjsku)

Link do spisu frakcji (temat na Steam): [KLIK]

Link do spisu frakcji (temat na rosyjskim forum): [KLIK]

 

Frakcje (można wybrać te, które będą wg. was najlepsze):

Spoiler

 

3 obrazki dla Grzechu:

polnyj_spisok_gruppirovok_zony_s_opisani     polnyj_spisok_gruppirovok_zony_s_opisani Ico-Грех

 

Myśliwi:

polnyj_spisok_gruppirovok_zony_s_opisani

 

Świadomość-Z:

polnyj_spisok_gruppirovok_zony_s_opisani

 

Czarne Ślimaki:

STALKER-разное-группировки-под-катом-еще-814553

 

Apokalipsa (z modów Zaurusa):

Polnyj spisok gruppirovok zony s opisaniyami 3

 

Mściciele:

Polnyj spisok gruppirovok zony s opisaniyami 3

 

Mroczni Stalkerzy:

317980152FAC0E10987F35A577B80C1D148F73A0

 

Ostatni Dzień:

497F9B7665E447FC74D8EAB79D27C3D7A560E92D

 

Poszukiwacze:

B07CE0930B54C2358DC3E28E26DCBD860F645614

 

Arthunterzy:

E039784D171383EAB8DD49599091E3C093367036

 

 

  • Super 2
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa @kamil190

Jestem za dodaniem: 
Grzech ( tak właściwie, to każdy z tych obrazków mi się spodobał. Więc.. mi obojętne, który pojawi się na forum :)
Myśliwi 
Poszukiwacze
Mroczni Stalkerzy 

Również i z chęcią zobaczyłbym Czarne Żmije / Ślimaki, ale to ich godło jakoś mi nie podchodzi. Nie uważam, aby się kojarzyło z gangiem bandytów, którzy napadają na nieuważnych stalkerów. O ile właśnie tym mieli się zajmować. 

@portals Myślę, że można dodać te frakcje. Przy okazji zmienić nazwę frakcji Stalkerzy na Samotnicy. 

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Propozycja dodania dwóch nowych frakcji na forum:

UNSIG
unisg.png

Międzynarodowa grupa badawcza ONZ to jednostka specjalna, żywo zainteresowana Zoną. 
Niezależenie jakie są jej prawdziwe cele, agenci terenowi UNSIG zdecydowanie nie są bezbronni. W celu zdobycia potrzebnej im wiedzy są gotowi walczyć z użyciem najnowocześniejszego wyposażenia wyszkolenia bojowego. 

Znak tej frakcji przedstawia biały mikroskop przepasany stylizowanymi, kanciastymi laurami na bordowym tle. Informacja na odwrocie naszywki wskazuje, że należy ona do Międzynarodowej Grupy Badawczej ONZ

Opis pochodzi z moda Anomaly

 

Ostatni Dzień
imageproxy.png

Brak Informacji. 

Tutaj najlepiej zapytać jakiegoś znawcę frakcji. Wydaje mi się, że jest to wycięte ugrupowanie z Cienia Czarnobyla pt. Dzień Sądu

Dajcie znać czy się wam podobają :) 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Agrael napisał:

Dajcie znać czy się wam podobają

Każda dodatkowa opcja wyboru jest zawsze na plus:)

4 godziny temu, Agrael napisał:

Tutaj najlepiej zapytać jakiegoś znawcę frakcji. Wydaje mi się, że jest to wycięte ugrupowanie z Cienia Czarnobyla pt. Dzień Sądu

Na stronie, którą wyżej podlinkował @kamil190 znalazłem opis "Ostatniego Dnia":

Cytat

''Последний день''(истинная версия)-Эта группировка состоит из опытных сталкеров "первого призыва" и наёмников-профессионалов, которые, помимо всего, проходят постоянное обучение и подготовку бывшими и действующими сотрудниками секретных служб. Их главаря по некоторым данным зовут Ганжа, но данные не подтверждены, т.к. информация о группировке засекречена. Практически во всех кланах и группировках действует агентурная сеть "Последний День".Занимаются изучением Зоны. Считают, что Зона рано или поздно расширится до угрожающих размеров и придёт Великий Выброс который убъёт всё живое. Интересуются пси-воздействием. Впрочем, кто-то считает эту группировку просто сталкерским кланом, кто-то - наёмниками, а кто-то называет их обычными наркоманами... Занимаются разработкой методов воздействия на людей и некоторых мутантов с помощью психотропных средств, например некоторые говорят о изготавливаемом ими наркотике "Последний День" из мутировавшей конопли и артефактов, который вызывает сильнейшую эйфорию (кайф) способную даже свести с ума или зомбировать. Результаты практических исследований до сих пор бродят по Зоне в дали от привычных мест обитания "стандартных" зомби. Также есть информация о работе над теорией пси-оружия...

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.