Jump to content
Sign in to follow this  
PainChiller

Brak dialogu z Brownem

Recommended Posts

Taki problem. Po rozmowie z Wojskowymi przy bazie idę do Browna by pogadać o przepustce. Niestety ten milczy. Uprzedzając pytania - wszystkie zadania jakie można było do tego czasu wykonać(za wyjątkiem cyklicznych u sida) już zrobione

Spoiler

ss_user_09-16-20_12-53-44_(predbannik).thumb.jpg.a15a1cf4bbd1ac169c5104a8c69a0a48.jpgss_user_09-16-20_12-53-49_(predbannik).thumb.jpg.9e9bad9f8f64309ae47bce5f3263b346.jpg

Godzinę temu, Gatzek napisał:

@PainChiller @worshiper - a zadanie na zdobycie antyradów dla Borii Sierowa macie? Bez tego nie pojawi się dialog z Brownem

Tak, mam

Do tego momentu wszystko było grane tak jak NPC w dialogach posyłali, więc sytuacje że coś pominąłem można wykluczyć.

Edited by PainChiller

@PainChiller nie musisz :) W tej wersji Fotografa część zadań ma drobne zmiany więc granie 'pamięć" albo z poradnikiem @cichego może powodować właśnie takie problemy. Taka podpowiedź - masz zdobyć antyradady więc dokąd najpierw się udasz? Kto może je mieć poza wojskiem na jedynej lokacji, do której masz dostęp w tej fazie gry?

Jeśli nie chce Ci się pogłówkować i samemu wpaść na trop to poniżej solucja :)

Spoiler

Idź do Sidorowicza i z nim pogadaj najpierw.

Tak przy okazji, jeśli grasz w tą wersję to porozglądaj się czy zauważysz anomalię 'żarka' (nie wiem jak ona została przetłumaczona). To ta co strzela płomieniem w górę. W mojej wersji gry ona nie wystąpiła i przez to miałem problem z zakończeniem zadania dla Krugłowa. 

To chyba nie ta ale głowy nie dam. Jak będziesz robił zadanie na anomalie dla Krugłowa to okaże się czy u Ciebie też jakiś rodzaj anomalii się nie zespawnował.

35 minut temu, PainChiller napisał:

No, powiem Ci że bym na to nie wpadł, zwłaszcza że wszystkie dialogi nawet nie sugerowały by o tym pomyśleć lecz by wybrać się do wojska. Dzięki za pomoc zatem :v

Oj nie czyta się uważnie dialogów tylko przelatuje je się wzrokiem :D Rozmowa z Borią:

Sprawa dość prosta. Pilnie potrzebuję dziesięć antyradów, jest poważny zleceniodawca, a tu nie mam skąd wziąć takiej ilości. Wiem, że antyrady na pewno mają wojskowi na ukraińskiej bazie, która znajduje się niedaleko stąd. Wojskowi niezbyt lubią miejscowych, więc tam posłać nie mam kogo, a ty tu jesteś nowy i na poważnego gościa wyglądasz. Może z tobą zechcą rozmawiać. A może gdzieś indziej zdobędziesz preparaty? Ta stara kutwa Sidorowicz, oby oparszywiał, może wiedzieć skąd je zdobyć. Krótko mówiąc, sam zdecydujesz. To jak, zgadzasz się?