Jump to content
Anton Gorodecki

S.T.A.L.K.E.R. - Dark Path

Recommended Posts

7736c7503ce9e6970577674987505568.png

Nazwa: S.T.A.L.K.E.R. - Dark Path

Deweloper: MrGroove z DP-Team

Platforma: Lost Alpha 1.5.0 (Rentgen-luch) ze zmianami

Data premiery: 20 września 2020

Język modyfikacji: rosyjski lektor i audio

Typ modyfikacji: samodzielna gra

Dark Path jest globalną modyfikacją z nową fabułą opartą na bazie Lost Alpha.

OPIS FABUŁY:

Spoiler

Po przebiciu się Striełoka do centrum Zony nastąpiła fałszywa cisza... Legenda Zony zaginęła wraz z Duchem.

Główny protagonista po obaleniu mitu o Spełniaczu Życzeń szuka legendarnego "Klondike" - Doliny Artefaktów. Po drodze coraz częściej musi myśleć o swojej przeszłości, w wyniku czego odkrywa tajemnice, o których istnieniu nie miał pojęcia.

ZMIANY:  

Spoiler
  • Zaszyfrowane schowki
  • Nowe mutanty: Мимикрия (pol. Mimikra, Mimik?), świnia z grafiki koncepcyjnej S.T.A.L.K.E.R. 2, Fantazm, Obserwator, Pasożyt z normalną głową, Leszy z grafiki koncepcyjnej S.T.A.L.K.E.R. 2, Tark
  • Nieliniowa nowa fabuła zajmie ci minimum tydzień gry. Zaleca się czytać ze zrozumieniem informację o zadaniach aby móc je wypełnić. Zadania nie są typu "Zdobądź-Oddaj"
  • Ulepszona sztuczna inteligencja w porównaniu z Lost Alpha
  • Poprawione charakterystyki mutantów, protagonisty, broni itd.
  • Nowe ugrupowania
  • Losowe przemieszczanie się NPC po Zonie
  • Zmieniona pogoda, teraz jest mroczniejsza, zmieniono także ambient (dźwięki otoczenia)
  • Nowe modele NPC
  • Gra zbliżona do realizmu, w miarę trudna
  • Całkowicie nowe anomalie
  • Nowe lokacje + zmienione stare
  • Odblokowane Emisje
  • Artefakty pochodzące z dokumentów projektowych gry
  • Rozszerzony asortyment handlarzy
  • Cała roślinność jest wypalona, a otoczenie mroczne. Nowe cieniowanie i tekstury.
  • Skryptowe filmiki przerywnikowe
  • Przywrócono statystyki artefaktów
  • Przywrócono psi-psa z jakiegoś powodu niewystępującego w Lost Alpha
  • Usunięcie nadmiaru nabojów z jakiegoś starego moda do CCz w celu wyleczenia wylotów typu "Not Enough ID's"
  • Można tworzyć własne schowki
  • Zmieniony spawn
  • Nowe cząsteczki
  • Fizyka cząsteczek
  • I wiele innych drobnych zmian...

ZRZUTY EKRANU:  

Spoiler

Z ap-pro.ru:

_E-0vOX7ACQ.jpg

4PZAOj8iFi8.jpg

kMBuwucYR3o.jpg

Y8utjqR-sXk.jpg

qz_Ngqbf2oM.jpg

FBnv0ECFzDk.jpg

Z mojej gry:

ynz6pB9.png

8nBV3O5.png

ZwS8UT9.png

rcuRgXh.png

I7rpcE4.png

A5AIrqi.png

INSTALACJA I ŁĄCZA DO POBRANIA:  

Spoiler

Modyfikacja w formie samodzielnej gry. Wystarczy rozpakować, dodać łatkę i grać! 

Łącza do pobrania modyfikacji:

W3gNWyf.png [10 GB, po rozpakowaniu 27 GB] 

HfLQofn.png[~9,56 GB, po rozpakowaniu 27 GB] 

S_T_A_L_K_E_R_-_Dark_Path_7z_torrent.torrent - plik torrent [~9,56 GB, po rozpakowaniu 27 GB] 

Łącze do pobrania zbiorczej łatki na 4:

W3gNWyf.png [68 MB]

HfLQofn.png [68 MB] 

ŹRÓDŁA:  8qsLnH3.png 920892696_-1.png.b2b8f3ee41e63c408885d88

Mod:

https://drive.google.com/file/d/1Iauu-Z7xWx2xAGWmPbNUJpBKpiETyZAu/edit

https://yadi.sk/d/lQx2r-VZsdqGpA

Kumulatywna nakladka:

https://drive.google.com/file/d/14SJNfTIBlMd_7_Ptb4_c3VHrX28zhrOc/view

https://yadi.sk/d/ZSMkh9w8lGisnw

Spoiler

Мод находиться в ОБТ! Авторы не гарантируют отсутствие багов, ошибок и вылетов!

Ссылки на скачивание: GoogleDisk | ЯндексДиск
Ссылка на кумулятивный фикс: GoogleDisk | ЯндексДиск

Так же, автор будет признателен, если найдётся человек с "белым" IP-адресом, чтобы работал торрент: ЯндексДиск (Торрент)

Список изменений фиксов (Скрыть контент)

Фикс от 22.09.20:

• Важная правка по артефактам Жабий Глаз, Токсик, необходимая для прохождения
  • Кнопка "удалить user.ltx" в лаунчере - ОБЯЗАТЕЛЬНО ДЛЯ НОВОЙ ИГРЫ
  • Диалог о грузовике, яснее его расположение
  • Вертолет (требует теста)
  • Баганый texture_lod из-за которого были проблемы с настройкой качества текстур (требует теста)
  • Оптимизация текстур

Фикс от 24.09.20:

• Обязательный для прохождения фикс X-14 (НИ необязательна)
  • Опция настройки отображения худа шлемов в меню геймплея
  • Фикс наличия противогаза (и вылета при использовании) у трупа в МГ (НИ желательна)
  • Фикс вылета "Can't open section 'bcr_tools2'" при разбитии ящика в Деревне (НИ желательна)
  • Фикс вылета с апргейдом Абакана
  • Фикс UI инвентаря (ячейки предметов чуть правее)
  • Фикс работы бинтов (быстрее в два раза)
  • Зажатие на F более быстрое

Рекомендуется удалять файл "user.ltx" для устранения некоторых ошибок.

W mordę, ale ogień, misja na odwiezienie pól ciężarówki do hangaru w kompleksie na Agropromie w zamian za przejście na lokację Plac Budowy jest do wykonania mimo braku RPG w sejfie (623).

Użyłem RG które zdobyłem na innej lokacji.

Plac Budowy - zapłaciłem 20 000, zamiast szukania artefaktu teleport i zaczęło się kino.

W tym modzie nie idzie się na skróty, to jest do najbliższego przejścia na kwestową lokację - w tym przypadku Bar.

Będę musiał iść na Bar przez lokację Las.

Plac Budowy:

ss_tomahawk_09-27-20_19-09-51_(la20_forgotten)_w_default_cloudy_17_00_to_default_cloudy_18_00_gt_17-37.jpg

ss_tomahawk_09-27-20_19-38-03_(la20_forgotten)_w_default_cloudy_18_00_to_default_foggy_19_00_gt_18-59.jpg

@Anton Gorodecki  Potrzebuję małej podpowiedzi dotyczącej lauczera.

Postawiłem moda, zrobiłem skrót na pulpit od lauczera, lecz po jego uruchomieniu mam go w robalach. Niby można próbować w "ciemno" wybierać po kolei opcje, ale czy jest możliwość zrobić go czytelnym?

DODANO: Prośba-pytanie już nie aktualna. Moda uruchomiłem "na niucha". Ale nie pogram, bo się nie polubił ze mną. Kiedy uruchamiam go jako nowego, wszystko jest w porządku, ale po zrobieniu ustawień - pomny ostrzeżenia przy rozszerzonych graficznych, nic nie zwiększałem, a na odwrót zmniejszam - zapisaniu i restarcie gry, uruchamianie moda zawisa na ostatnim etapie ładowania. Silnik wg. menadżera nie odpowiada. Lub też mam sytuację, że nie zostaje zapisany user.ltx.

A jak się już uruchomił, to zanim doszedłem do perymetru, wylot, czarny ekran i zawiśnięcie sterowania komputerem.

Miał to być mod zastępczy z braku innych, więc nie problem. Wrócę do NS x64.

DODANO 2: Poczytałem na forum moda i się okazuje, że dokładnie te same problemy mają gracze z tamtej strony. Łącznie z tym, że nawet oni mają problem ze znakami w lauczerze.

787594142_Beztytuu.thumb.jpg.55573f8b354fed318c1626326a8c1bf8.jpg

A wylotów z 1001 przyczyn też niemiara. Wychodzi na to, że przyjdzie długo poczekać na grywalną wersję tego moda. Jak na razie jako tako grają ci, którzy postawili moda i nic nie zmieniali w ustawieniach grafiki. Patche które wyszły, niewiele pomagają, lub wcale. Ale skoro mod to OBT, nie ma się czemu dziwić, jeśli jego osnową jest LA.

Uaktualniłem #1 o łatkę nr. 4. 

Projekt Dark Path na pewno jest ciekawy, ale aktualnie boryka się z problemami wieku dziecięcego modyfikacji czyli niedopracowanymi aspektami technicznymi.

Dollchan'a Gracze współmiernie chwalą i wytykają błędy. Niestety w przypadku Mrocznej Ścieżki niepotrzebnie wylewane są (na ap-pro.ru) wiadra pomyj na autora. 

Jeśli ktoś chciałby zagrać w tego moda, to na razie proponuję poczekać na stabilniejszą wersję.

Pobrałem i zagram od nowa bo m.in. dzięki uprzejmości Ap-pro, mam to:

Spoiler

Мод находиться в ОБТ! Авторы не гарантируют отсутствие багов, ошибок и вылетов!

Ссылки на скачивание: GoogleDisk | ЯндексДиск
Ссылка на кумулятивный фикс: GoogleDisk | ЯндексДиск
Необходимые библиотеки: ЯндексДиск | GoogleDisk

Так же, автор будет признателен, если найдётся человек с "белым" IP-адресом, чтобы работал торрент: ЯндексДиск (Торрент)

I się uda albo i nie uda jak mawiał Pablo Neruda(jemu się nie udało, poszedł na "mecz" nas stadion .

Jaka uprzejmość, skoro to było od początku normalnie wstawione. Z tych odsyłaczy pobierałem moda i patche. I mimo że miałem zainstalowane najaktualniejsze biblioteki, tak VC++ i jak i dla x64, na wszelki wypadek zrobiłem to jeszcze raz.

Dostałem tylko potwierdzenia, że to mam. I perypetie były nadal. Ale nikomu nie jest zabronione próbowanie, aż do pozytywnego skutku. Tak więc :viva: z ponowną grą.

W dniu 13.10.2020 o 19:11, Monolithalian napisał:

mod zajmuje mi 9 GB zamiast 27 ?

Ciekawe... Ponieważ u mnie zarówno spakowany jak i wypakowany zajmuje ~27 GB:063::P

Spoiler

Desktop Screenshot 2020.10.18 - 09.58.58.51.png

Desktop Screenshot 2020.10.18 - 11.20.09.52.png

W dniu 3.10.2020 o 18:08, kondotier napisał:

Niby można próbować w "ciemno" wybierać po kolei opcje, ale czy jest możliwość zrobić go czytelnym?

Desktop Screenshot 2020.10.18 - 11.02.28.05.png

"Mixed" już gdzieś spotkałem, ale za diabła nie pamiętam o co z nim chodzi...

@Anton Gorodecki  W paczce z modem, jest on wstawiony podwójnie. Dla graczy i dla innych moderów, którzy by coś chcieli pogrzebać. I jak to napisał autor moda, mixed jest dla moderów. Można na nim grać, ale dla zwykłych graczy zaleca ten pierwszy.

Szkoda, że nie pojawia się Fagot. W jego Równowadze też miałem taki problem przy jednej poprawce. Wcześniej była czytelna grażdanka. Coś poprawił i znów się pojawiła. Czyli nie jest to wielki problem. Mógłby podpowiedzieć.