Jump to content

Arszi's Better Starting Armours


Pancerniak
 Share

Recommended Posts

Arszi's Better Starting Armours

Nazwa: Arszi's Better Starting Armours
Twórca: Arszi
Data dodania: 16.05.2020

 

Opis:

Spoiler

Niektóre frakcje zaczynają z nieracjonalnie słabymi pancerzami początkowymi, biorąc pod uwagę siłę swojej frakcji i trudność obszarów startowych. Tym razem twórca nie zrobił nic nadzwyczajnego, po prostu dodał trochę rozsądniejszych początkowych zestawów pancerzy dla niektórych frakcji. Zaprojektowany do użytku razem z Arszi's Thrist Overhaul.

Zmiany i ich przyczyna:

* Powinność: Frakcja nie jest tak potężna jak wcześniej, ale wciąż jest jedną z najsilniejszych frakcji w Strefie. Ich misje natychmiast przenoszą gracza na Cmentarz Pojazdów, Dzicz i Magazyny Wojskowe. A zbroją początkową jest stara skórzana kurtka Powinności... Już nie będą takie tanie! Teraz jako początkową zbroję dadzą Pancerz Zwiadowcy.

* Czyste Niebo: Oni też nie są najsilniejszą frakcją, szczególnie po wydarzeniach z drugiej gry STALKER. Teraz Czyste Niebo rozpocznie się z kamizelką kuloodporną CS1. Ponadto, ponieważ ich obszar początkowy jest wysoce radioaktywny, nie mówiąc o gęstym listowiu, co utrudnia wykrywanie mutantów i wrogich NPC, twórca myśli, że zasługują na tę początkową zbroję.

* Ekolodzy: Są jedną z najbogatszych frakcji, ponieważ rząd je finansuje. Rząd też wie, że nie mogą ich tak łatwo oszukać tanim sprzętem, jak w przypadku wojska. Nie mają lekkiej, taniej zbroi jak Powinność, Wolność czy Czyste Niebo. Danie pomarańczowego stroju ekologicznego jako zbroi początkowej byłoby przesadą pod względem balansu rozgrywki (choć byłoby to realistyczne rozwiązanie...). Dlatego też autor przypisał im zbroję Strażnik Ekologów. Na mapach wokół nich roi się od snorków, kontrolerów i innych niebezpiecznych mutantów.

Aby zainstalować dodatek, wypakuj folder „gamedata” ze skompresowanego pliku i wrzuć do folderu z Anomaly.

Patch kompatybilności dla Better Starting Loadouts 3.1. Aby zastosować tą łatkę, wypakuj folder „gamedata” z folderu "compatibility_Better_Starting_Loadouts_31" i wrzuć do folderu z Anomaly. Ponieważ cały dodatek jest jak jeden plik, kopiujesz oryginalny lub Better Starting Loadouts 3.1. Twórca nie zmienił żadnego z ustawień wprowadzonych w Better Starting Loadouts 3.1, poza trzema wspomnianymi pancerzami.

Wymagana jest nowa gra. Nie ma żadnego wpływu na zapisane gry.

Twórca zezwala na użycie dodatku w innych modach, o ile otrzymam niezbędne kredyty. (Ale ponieważ właśnie zmodyfikował trzy pancerze początkowe, to nic poważnego...)

 

Link do pobrania:

Spoiler

Moddb: [KLIK]

 

Źródła:

moddb.com

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity