Skocz do zawartości

Jak i czy ćwiczymy?


Fiedia Cezar

Rekomendowane odpowiedzi

A ja napomknę coś o moim wuju. Podejmuje się on ciężkich prac fizycznych i pracuje od młodych lat. Nigdy nie była mu znana siłownia, hantle - po prostu nie korzystał z tego. A teraz jak na niego tak spojrzeć, to mocarny z niego facet jest, równie i przystojny. Dlatego panowie, robota też robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pracujący fizycznie mają często zniszczoną twarz,ręce,skórę...to nie jest atrybut przystojności.Twój wuj nawet jakby pracował za biurkiem a miałby ładną urodę to dalej by się kobietom podobał.Pewnie ,że budowa ma znaczenie,ale zdziwiłbyś się jak w rzeczywistości mało kobiet na nią zwraca uwagę,a na pewno nie jest to główny wyznacznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zasuwa fizycznie to to widać po prostu i to się kobitkom podoba one wola gości potrafiących rękoma zarobić na chleb bardziej od takich co zarabiają mózgiem i są, że się tak wyrażę metroseksualni. Poza tym wujek jak znam życie od pierwszego słoneczka dysponuje taką opalenizna naturalna, że solarka się schowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wujek jak znam życie od pierwszego słoneczka dysponuje taką opalenizna naturalna, że solarka się schowa.

Gdyby można było to nazwać opalenizną, ale nie zaprzeczam.

e się tak wyrażę metroseksualni

Mój wuj jest już dawno po czterdziestce i trzyma się znakomicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie do sześćdziesiątki chyba, że go złapie jakieś paskudne choróbsko. Mój dziadek całe życie zasuwał jako rolnik jeszcze w czasach kiedy ludzie nie wiedzieli za bardzo co to ciągnik i jest zdrowy jak Rydz i żyje w średnio dobrym zdrowi już ponad 90 lat, to jest wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zasuwa fizycznie to to widać po prostu i to się kobitkom podoba

Ale rozmawiamy o urodzie czy o zaradności?

I tak będzie do sześćdziesiątki chyba, że go złapie jakieś paskudne choróbsko. Mój dziadek całe życie zasuwał jako rolnik jeszcze w czasach kiedy ludzie nie wiedzieli za bardzo co to ciągnik i jest zdrowy jak Rydz i żyje w średnio dobrym zdrowi już ponad 90 lat, to jest wynik.

Tak,zdrów jest na pewno,ale raczej udziału w konkursie piękności to by nie wziął...tez miałem czy też mam rodzinę która była rolnikami i niestety piętno pracy fizycznej jest aż nadto widoczne,zniszczone ręce,twarz,itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.