Skocz do zawartości

Questy poboczne - problem


Rekomendowane odpowiedzi

8-) Witam was!! Mam problem otuż są questy poboczne (dostarczanie przedmiotów) jak zainstalowalem patcha 1.5.03, 1.5.04 1.5,05 1.5.06 1.5.07 1.5.08 (wszystkie pokolei) nie dostawałem żadnych questów ani 1 questa z dostarczeniem przedmitów do jakieś stalker przed patchowaniem dostawałem na samym bagnie ze 30 takich czemu sie tak stało??? co robie źle??? błagam o odzpowiedź nie moge nic kupić bo nie ma na to kasy, przez ten bug gram mi sie zaczyna nie podobać POMOCy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze 1 problem no i ja juz wgralem tlyko 1 patcha 1.5.08 nie moge chyba teraz wczesnijeszych bo mi sie wszystko zburzy :/// jakas inna rada??? ten inny problem to xray engine co zrobic oto mój log :/ FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:\priquel\sources\gold\xrServerEntities\script_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : [error]Arguments : LUA error: ....t.a.l.k.e.r. - clear sky\gamedata\scripts\_g.script:973: bad argument #2 to 'format' (string expected, got nil) stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja juz wgralem tlyko 1 patcha 1.5.08

Pisałeś, że wgrałeś wszystkie patche po kolei. Jeśli rzeczywiście tego nie zrobiłeś, to zrób to teraz - najpierw odinstaluj grę. Jeżeli masz zainstalowane jakieś mody, to upewnij się, czy są kompatybilne z wersją, którą posiadasz. Ten błąd występuje, gdy plik zapisu gry jest uszkodzony - nie korzystaj z autosejwów i quick-sejwów. Żaden patch jeszcze tego nie naprawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak instalowealem jak jeszcze byl problem z questami a potem zainstalowalem tlyko 1 bo podobno mozna wiec tak mam odinstalowac gre, mody też??? bo mam moda na jeżdżenie autami :/

[ Dodano: Sob 21 Mar, 2009 ]

mam takie patche na kompie :

-1.5.04

-1.5.05

-1.5.06

-1.5.07

-1.5.08

jakiegoś brakuje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj grę i moda, ale problem i tak pozostanie według mnie. Zawsze po takiej akcji należy rozpocząć grę od nowa tzn. po reinstalacji gry lub instalacji patchy.

mam takie patche na kompie :

-1.5.04

-1.5.05

-1.5.06

-1.5.07

-1.5.08

jakiegoś brakuje???

W sumie jest jeszcze patch 1.5.01 i 1.5.03.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak mam odinstalowac gre, mody też

Tak jak Ci radził Elvis - odinstaluj grę, usuń wszystkie zapisy i mody, ale dokładnie.

Patrz katalog C:/Dokument settings. Kreator odinstalowania nie usuwa wszystkiego.

Ponowna instalacja i tu WAŻNE : jeśli zainstalujesz wszystkie patche, czyli do wersji 08,

a zainstalujesz mod do wersji np 05 to nie pograsz. Jeśli chcesz użyć mod do wersji np. 05, to patch też do tej wersji. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha a w moich dokumetach usunąc folder STalkers STCS

Owszem, ponieważ znajdują się tam sejwy i plik user.ltx, odpowiedzialny za ustawienia w grze. Ja nigdy tego folderu nie kasowałem, ale usunąć nie zaszkodzi.

a te patche na tej stronie co sa na tym forum (1.5.01 , 1.5.03) to wejda do polskiej wersji???

Tak, są tutaj linki do polskiej wersji łatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O problemach z patchem następnym razem pisz w wydzielonym temacie w dziale "Patche".

Setup has been detected version (World Wide) installed.

This update can be applited to version (Digital Distribution)

Nie ma wersji World Wide patcha 1.5.01 - należy zainstalować wersję 1.5.03 lub retail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży wybór modów znajdziesz na stalker.filefront.com. Jest ich zbyt wiele, bi pisać, który mod pasuje do jakiej wersji. Autorzy piszą o tym najczęściej w sekcji 'readme'. Nowsze mody naturalnie przeznaczone są do wersji 1.5.08 (większość).

mam se tera grac juz spokojnie?

Tak, ale problemu z auto-sejwami quick-sejwami prawdopodobnie nie ominiesz. Objawia się on w dowolnym momencie. Powód: gra na takiej metodzie nie zapisuje wszystkich informacji, dlatego sejwy są często uszkadzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.