Skocz do zawartości

Questy poboczne - problem


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dostanie, dostanie jestem w takiej samej sytuacji i dostaję oczywiście nie ciągle ale są co jakiś czas a to, że główne to zlikwiduj Bandytów to prawda ale inne też powinien dostawać, jak już mówiłem jest dana ilość zadań w danym momencie może odczekaj trochę idź z pytaniem do kogo innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojeju jak ja mam grac jak sie kurcze nie da?!!??! zrobili gre za 65 zeta i jeszcze taki shit co to ma byc?!!?!!??!?! za co ja dalem tyle kasy??? za 100000000000 bugów ????? czasem zaluje ze nie zpiracilem tego :/

Clear Sky robione było w pośpiechu, stworzono tę grę w nieco ponad rok. Wyszło 7 łatek - która to gra ma aż tyle poprawek? Z tego powodu z niechęcią podchodzę do Clear Sky. Zamiast Clear Sky warto było kupić Shadow of Chernobyl. Jest tam przynajmniej mniej bugów, po instalacji łatek nic nie rzuca się w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówiłem o ceną jako o sobie, ale jak przeciętną pełna gra chodzi na rynku, a w porównaniu z przeciętną cena to 65zl to mało.

a tera jakby mi sie wyswietlilo ne pograsz sobie bo gra jest zabugowana a i patche i tak nic ci nei pomoga dzieki za twoje 65 zeta

To wyrób sobie nawyk, że zanim kupisz jaką grę sprawdzaj fora i strony o grach czy się ją opłaca kupić za taką cena jaka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna instalacja, tyle, że po formacie najpierw gra potem patche wszystkie dostępne PL oprócz 03 bo nie znalazłem i ogień. A teraz np. jestem na etapie Wolności i powinności i żadnego pobocznego nie dostałem od Wolności i jakoś żyję, mam 2 Sevy dobrą broń i 50k czyli prawie na Egzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.