Skocz do zawartości

Questy poboczne - problem


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...

PDA - jestem w kordonie. Mam odszukać PDA na mapie jest one zaznaczone przy takim zasypanym tunelu przy torach kolejowych. Dochodze tam, chce już wejść w ten tunel i... Robie się jasny ekran i cofa mnie z tego tunelu .. o co Kaman ? 2 . Miałem zdobyć brakujący element Wódka jakaś tam. Jest to zaznaczone że znajduje sie ona przy rozbitej lokomotywie.. Idę tam zbiera,m wszystko z dachu tej że lokomotywy ale nadal mam w misji odszukaj schowek.. Może ktos wie gdzie ten schowek jest przy tej lokomotywie? 3. Obrona wózkowni w Kordonie czy jakos tak przed mutantami... Bronie ich po 7 9 razy wszytskie mutanty wybijam odalam sie na chwile aby gdzieś iść zaraz kolejny komunikat abym nadal bronił ponownie całego obiektu.. Jest możlie aby tego qesta przejść ? Dzięki za wszelka pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PDA - jestem w kordonie. Mam odszukać PDA na mapie jest one zaznaczone przy takim zasypanym tunelu przy torach kolejowych. Dochodze tam, chce już wejść w ten tunel i... Robie się jasny ekran i cofa mnie z tego tunelu .. o co Kaman ?

To zlecenie dostajesz od wojskowego pod mostem. Otóż musisz zrobić tak:

Dojść do rozwalonego mostu kolejowego (jest on na pł. od tego mostu gdzie jest ten żołnierz) i wejść na górę. Tam zobaczysz taki jakby portal prawie, że przeźroczysty i musisz w niego skoczyć i przniesie on cię do tego zawalonego tunelu. Bierzesz PDA i normalnie już idziesz do tego żołnierza.

3. Obrona wózkowni w Kordonie czy jakos tak przed mutantami... Bronie ich po 7 9 razy wszytskie mutanty wybijam odalam sie na chwile aby gdzieś iść zaraz kolejny komunikat abym nadal bronił ponownie całego obiektu.. Jest możlie aby tego qesta przejść ?

Też tak miałem i ciągle broniłem tych miejsc, ale potem się wkurzyłem i przestałem. To jest bug, więc raczej nie zaliczysz questa i jak zawsze będziesz się ziawiał koło tego placu to Ci to zadanie wyskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.