Skocz do zawartości

Questy poboczne - problem


Rekomendowane odpowiedzi

i co ale mi sie ta gra podobala i jak zwykle nic z niej neiu wyszlo swoja droga to widac ze te glupei ruski to nic nie umieja zrobic jedynie to wybuch zrobili a tak to nic :////

Koleżko sympatyczny,pohamuj swoje wstawki bo niczemu nie służą,a tylko się ośmieszasz swoją indolencją i brakiem wiedzy co Lorddino już Ci wytknął.To że Tobie gra nie idzie to nie znaczy że jest gówno warta,bo akurat u wszystkich chodzi,poza drobnymi bugami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ojeju jak ja mam grac jak sie kurcze nie da?!!??! zrobili gre za 65 zeta i jeszcze taki shit co to ma byc?!!?!!??!?! za co ja dalem tyle kasy??? za 100000000000 bugów ????? czasem zaluje ze nie zpiracilem tego :/

Powoli tracę cierpliwość, koledzy napisali dość wyjaśnień na temat bugów i gry. Nie dość, że piszesz niechlujnie, to zaczynasz spamować. Raz, prosiłem Ciebie też, o powściągliwość w używaniu wulgaryzmów - ostatnie pouczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekasz, że nie masz dobrej broni, a zbierasz co inny gubią i sprzedajesz to bądź używasz sam?? Na tym etapie spokojnie możesz wybierać już z broni poległych Stalkerow, ja używam Kałacha ulepszonego na maxa porównywałem z innymi broniami i nie są dużo lepsze znalazłem tez SWDm2 po poległym koledze oraz Spass, a kaskę na Seve sobie nazbierałem ze zbiractwa i handlu bronią i artefaktami. To chyba nie jest trudne i każdy nawet mocno zacofany może na to wpaść, a może po prostu grać za bardzo nie potrafisz i swoja nieudolność zrzucasz na grę sorki za mocne słowa ale normalne nie docierały (dodam, że gram na weteranie gdzie też jest dość trudno bo trzeba wywalić więcej ammo żeby załatwić każdego wroga).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to oznacza twoje pytanie. Ale bazę mają Oni jedną, jest jeszcze gospodarstwo, w którym przesiadują ale to tez nie tam. Powiem tak zespół budynków niedaleko bazy Wolności który szturmujesz z kolegami Wolnościowcami. W sumie to tez nie jest ich baza tylko włażą tym wejściem koło niej ale ogólnie można przyjąć to za ich siedzibę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bez złośliwości. Ściągnij FireFox'a bo on podkreśla błędne słowa, a nawet nie trzeba ich pisać jeszcze raz tylko klikasz PPM i wybierasz pasujące do kontekstu zdania słowo.

I oto chodzi, trzeba sobie pomagać, tu budujemy prawdziwą społeczność fanów gry STALKER.

P.S. Pozwoliłem sobie na mały off :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się to udaje mi dziś wyszło jak za drugim razem zdobywałem ich bazę. Jeżeli chcesz żeby Ci questa zaliczyło to dopilnuj żeby wszystkie znaczki w wojnie frakcji były zielone oprócz zdobycia bazy i wtedy zdobądź bazę , quest Ci zaliczy gorzej z zajęciem na to trzeba mieć szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.