Jump to content

S.T.A.L.K.E.R.: Mutante Victoria

Recommended Posts

ao_unnamed.png.bd7f0949284da0e694b90eb02fd7aea9.png

Tytuł Oryginalny: S.T.A.L.K.E.R.: Mutante Victoria

Platforma: Standalone (Call of Chernobyl 64-bit)

Data Premiery: nieznana

Autor: patryg4 (ja)

Przebrzydła anomalna strefa, atakująca swymi dziećmi... mutanty na każdym kroku, pełzające anomalie... wojny ludzkie... głównie głód, wyczerpanie i ból.....

Spoiler

Czyli urozmaicenie kultowego już Call of Chernobyl o ulepszoną charakterystykę mutantów, ich większą śmiercionośność i liczebność w zonie, zobaczyć tu można około 15 nowych rodzajów mutantów, o różnych charakterystykach, większość z nich na pewno każdy już widział w osobnych modyfikacjach bazujących na podstawkach, często są to mutanty z buildów, nie koniecznie piękne lecz wszystkie tu razem co daję rozgrywce zupełnie nowy klimat. Tworząc moda mogę rzec wzoruję się na Narodnaya Solyanka , Misery czy też AMK modzie.

Zmieniły się także aspekty wizualne gry, nowy hud, bardziej jesienna roślinność, tekstury wyżej jakości, a także nowe bronie z pakietu StCoP Weapon Pack.

Poziom trudności rozgrywki został znacząco podniesiony, lecz jest na tyle wyważony że doświadczony stalker z lekkim trudem będzie w stanie uporać się z tą nową rzeczywistością zony.

Zachowanie AI zostało ulepszone i żyje ono własnym życiem niezależnie od gracza, stalkerów w zonie jest mało, lecz jesteśmy w stanie spotkać pojedyncze osoby, a często także być świadkiem walk między frakcjami nie koniecznie na ich terenach. Zona żyje własnym życiem.

Nie jest to koniec listy zmian, resztę postaram się opisać w ciągu produkcji.

W odległych planach jest dodanie fabuły do moda, lecz na to potrzeba mi czasu i pomocy innych pasjonatów.

Modyfikacja bazuje na moich własnych jak i modach innych autorów którym bardzo dziękuję.

Mod jest wciąż w fazie rozwoju, robię go sam, a jako że jest to mój pierwszy mod, a ambicie miałem duże to praca idzie wolno i nie najefektywniej dlatego też jeśli ktoś byłby chętny wesprzeć mnie w dalszych pracach, testach bądź odbugowywaniu gry to bardzo proszę o kontakt, gdyż wspólnymi siłami popchniemy pracę do przodu, a sama modyfikacja na pewno poprawi się na jakości.

PS. Potrzebuję osoby umiejącej tworzyć dobrej jakości tekstury menu, hud, bądź kogoś kto mnie w tym poinstruuje.

ss_administrator_04-24-20_17-03-00_(zaton).jpg.d2ad44401a90b3371aa04461469a2d29.thumb.jpg.63cfe436aa6883e64f01c874a528408f.jpg

ss_patryk_03-27-20_19-42-01_(jupiter).jpg.7dc467ff4836688b964ed3c34daf958a.thumb.jpg.a146689d81213362a3d6bb7cab38d2a0.jpg

Edited by patryg4
  • Like 4
  • Dodatnia 2
  • 5 months later...

Aktualizacja!

W wyniku wielu wydarzeń nie byłem w stanie pracować na paczką.

Na ten moment wróciłem do prac mimo konkurencji w postaci wielu podobnych i bardziej rozbudowanych modyfikacji dla CoC-a. Porzucony został Call of Chernobyl w wersji 1.4.22 x64 na rzecz usprawnionej przez xr_Sanya wersji 1.5 R7 x64.

Jeżeli wszystko już pójdzie gładko to myślę że do końca kwietnia uda mi się wszystko złożyć w całość i wrzucić grywalną wersję BETA. Przez okres nieobecności moje umiejętności modderskie uległy znaczącemu rozwinięciu dlatego też część dodatków jest stworzona od zera przeze mnie bądź też adaptowana z innych modyfikacji co także wpływa bezpośrednio na ilość czasu pochłoniętego przez tworzenie i debugowanie moda.

• Dodatnia 4

@tom3kb Swojego moda i tak chcę wydać standalone więc coraz to nowsze patche będą adaptowane do niego.

CoC 1.4.22 ma dużo mniej zawartości niż 1.5, a ostatnia wersja 1.5 R7 od TeamEPIC jest mocno zabugowana, xr_Sanya zrobił trochę roboty by ją usprawnić i na moje oko działa to wystarczająco w porządku - z resztą sam prawdopodobnie zajmę się pomniejszym debugowaniem tej platformy więc nie widzę tutaj problemu.

• Dodatnia 1