Jump to content

S.T.A.L.K.E.R.: Mutante Victoria


Recommended Posts

ao_unnamed.png.bd7f0949284da0e694b90eb02fd7aea9.png

Tytuł Oryginalny: S.T.A.L.K.E.R.: Mutante Victoria

Platforma: Standalone (Call of Chernobyl 64-bit)

Data Premiery: nieznana

Autor: patryg4 (ja)

 

Przebrzydła anomalna strefa, atakująca swymi dziećmi... mutanty na każdym kroku, pełzające anomalie... wojny ludzkie... głównie głód, wyczerpanie i ból.....

 

Spoiler

Czyli urozmaicenie kultowego już Call of Chernobyl o ulepszoną charakterystykę mutantów, ich większą śmiercionośność i liczebność w zonie, zobaczyć tu można około 15 nowych rodzajów mutantów, o różnych charakterystykach, większość z nich na pewno każdy już widział w osobnych modyfikacjach bazujących na podstawkach, często są to mutanty z buildów, nie koniecznie piękne lecz wszystkie tu razem co daję rozgrywce zupełnie nowy klimat. Tworząc moda mogę rzec wzoruję się na Narodnaya Solyanka , Misery czy też AMK modzie.

Zmieniły się także aspekty wizualne gry, nowy hud, bardziej jesienna roślinność, tekstury wyżej jakości, a także nowe bronie z pakietu StCoP Weapon Pack.

Poziom trudności rozgrywki został znacząco podniesiony, lecz jest na tyle wyważony że doświadczony stalker z lekkim trudem będzie w stanie uporać się z tą nową rzeczywistością zony.

Zachowanie AI zostało ulepszone i żyje ono własnym życiem niezależnie od gracza, stalkerów w zonie jest mało, lecz jesteśmy w stanie spotkać pojedyncze osoby, a często także być świadkiem walk między frakcjami nie koniecznie na ich terenach. Zona żyje własnym życiem.

Nie jest to koniec listy zmian, resztę postaram się opisać w ciągu produkcji.

 

W odległych planach jest dodanie fabuły do moda, lecz na to potrzeba mi czasu i pomocy innych pasjonatów.

 

Modyfikacja bazuje na moich własnych jak i modach innych autorów którym bardzo dziękuję.

Mod jest wciąż w fazie rozwoju, robię go sam, a jako że jest to mój pierwszy mod, a ambicie miałem duże to praca idzie wolno i nie najefektywniej dlatego też jeśli ktoś byłby chętny wesprzeć mnie w dalszych pracach, testach bądź odbugowywaniu gry to bardzo proszę o kontakt, gdyż wspólnymi siłami popchniemy pracę do przodu, a sama modyfikacja na pewno poprawi się na jakości.

 

PS. Potrzebuję osoby umiejącej tworzyć dobrej jakości tekstury menu, hud, bądź kogoś kto mnie w tym poinstruuje.

 

ss_administrator_04-24-20_17-03-00_(zaton).jpg.d2ad44401a90b3371aa04461469a2d29.thumb.jpg.63cfe436aa6883e64f01c874a528408f.jpg

ss_patryk_03-27-20_19-42-01_(jupiter).jpg.7dc467ff4836688b964ed3c34daf958a.thumb.jpg.a146689d81213362a3d6bb7cab38d2a0.jpg

Edited by patryg4
  • Like 4
  • Dodatnia 2
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Aktualizacja!

W wyniku wielu wydarzeń nie byłem w stanie pracować na paczką.

Na ten moment wróciłem do prac mimo konkurencji w postaci wielu podobnych i bardziej rozbudowanych modyfikacji dla CoC-a. Porzucony został Call of Chernobyl w wersji 1.4.22 x64 na rzecz usprawnionej przez xr_Sanya wersji 1.5 R7 x64.

Jeżeli wszystko już pójdzie gładko to myślę że do końca kwietnia uda mi się wszystko złożyć w całość i wrzucić grywalną wersję BETA. Przez okres nieobecności moje umiejętności modderskie uległy znaczącemu rozwinięciu dlatego też część dodatków jest stworzona od zera przeze mnie bądź też adaptowana z innych modyfikacji co także wpływa bezpośrednio na ilość czasu pochłoniętego przez tworzenie i debugowanie moda.

  • Dodatnia 4
Link to post
Share on other sites

@tom3kb Swojego moda i tak chcę wydać standalone więc coraz to nowsze patche będą adaptowane do niego.

CoC 1.4.22 ma dużo mniej zawartości niż 1.5, a ostatnia wersja 1.5 R7 od TeamEPIC jest mocno zabugowana, xr_Sanya zrobił trochę roboty by ją usprawnić i na moje oko działa to wystarczająco w porządku - z resztą sam prawdopodobnie zajmę się pomniejszym debugowaniem tej platformy więc nie widzę tutaj problemu.

  • Dodatnia 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity