Skocz do zawartości

Offtopic


VooDoo

Rekomendowane odpowiedzi

Elvis ma rację, jestem w drugiej gimnazjum i ciężko jest, co ja bym dał żeby być młodszym i być w podstawówce...ja miałem deprechę i to ostrą, ale ręce mi się mnie trzęsły jak mojemu egzaminatorowi, ale skończyło się tym, że miałem 32pkt na 40 możliwych i byłem w tych 10% szkoły, raczej 6 klas, którzy umieli się zabrać i rozwiązać pewne zadanie z majzy...a teraz? Teraz to nienawidzę majzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

podobno kobiet się o wiek nie pyta,ale do mężczyzn to się chyba nie odnosi

Mam taką zasadę, że musi być to oficjalnie napisane i potwierdzone, inaczej uważam to za plotki i głupoty. Ale rzeczywiście, kobiet nie powinno się pytać o wiek. W temacie o szkole wojskowej podałem powód. I tak kiedyś Wam powiem - ba, nawet się pokażę :lol: Może nawet w mundurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym, już niebawem Wielkanoc. Z tej okazji życzę wszystkim udanych świąt, a jeśli to nie wystarczy, to mokrego dyngusa. Sam nie będę brał udziału w tym durnym jednym słowem dyngusie, bo mam ważniejsze sprawy. I tak się składa, że będę miał suchego dyngusa, chyba że ciotce coś do głowy walnie, by mnie oblać 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ,ale np. Wielkanoc,czy też Boże Narodzenie i choinka tez miało odzwierciedlenie w mitologi Słowian,i też było obchodzone w tym samym okresie co obecne święta.Inne święta chrześcijańskie też miały swoje odpowiedniki w pogaństwie i było ich naprawdę sporo,natomiast kościół na ich miejsce wprowadził swoje własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.