Skocz do zawartości

Offtopic


VooDoo

Rekomendowane odpowiedzi

Święta Słowian też były pozbawione przemocy,bo ich wiara w słońce, święte dęby itd. była wiarą pokojową,natomiast wprowadzanie wiary chrześcijańskiej odbywało się mieczem ,ogniem i żelazem.A jeśli nawiązujemy do fanatyzmu to co powiesz na biczowanie na Filipinach?;co prawda kościół się od tego odcina,ale nie obrzuca anatemą uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po prostu pewien rodzaj interpretacji wiary czy tez słów Pisma Św.-ten obrzęd odbywa się rok w rok,a najdziwniejsze jest to,że Filipiny to jeden z najbardziej katolickich krajów świata.A tak dla ciekawości można sobie poczytać jakie święta były obchodzone u Słowian i ile z nich przejął kościół: http://www.taraka.pl/index.php?id=rok.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem. Cały zmoczony, nawet spodnie mają inny kolor :-) Byłem z 4 kolegami lać się wodą. Spotkaliśmy taką grupkę 20-osobową. Zaczęło się. Na początku było wszystko fajnie, dopóki nie zaczęli traktować tego jak wojny na śmierć i życie. A to chyba ma być zabawa. Pozdrawiam, Filip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeżeli to temat o wszystkim to ja się pochwalę, iż w dniu wczorajszym zaliczyłem ostatnie egzaminy na studiach magisterskich i zostanie mi tylko dokończyć pracę i ją obronić i będę magistrem. I z tego powodu jestem dumny jak cholerka i musze to powiedzieć mojej wychowawczyni z podstawówki, bo twierdziła franca, że najprawdopodobniej zostanę żulem bez wykształcenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.