Skocz do zawartości

ASG


BiałaMysz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli jakieś 500zł?!

W sumie to mozesz dac do 800 za replike 2 klasy.

Przysłali mi karabin , postrzelałem troche i bum , nie strzela. Wysłałem i napisali mi że problem był z silnikiem , wymienili i działał. Teraz mam znowu to samo. Musze im go znowy wysłać.

Spytaj sie ich co dokladnie sie zchrzanilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ASG to możesz napisać do mnie na GG wyśle ci na PW mój numer powiem co i jak a co do allegro to lepiej tam nie kupuj dopłać i kup nową niż brać coś używanego nie wiadomo ile.

Amunicja to są kulki 6mm różnego rodzaju mogą być plastikowe lub z farbą (nie polecam kupować w kiosku tych najtańszych mogą zepsuć replikę).

Dobór amunicji jest zależny od mocy repliki czym mocniejsza replika tym cięższe kulki trzeba kupować.

Tak samo jest z ceną różne kulki mają różne ceny wiec tu nie mogę ci powiedzieć o tym zbyt wiele.

Jeden z lepszych sklepów ASG znajdziesz pod >>TYM<< adresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Albercie , a co sądzisz o tym sprzęcie :

http://gunfire.pl/product-yid-1152191787-Replika-karabinu-LR300.html ?

I mam pytanie , o co chodzi z tym gearbox v1 , v2 etc?

[ Dodano: Pon 30 Mar, 2009 ]

Tak sobie myślałem czy nie zrobić sobie vintorteza (czy jak sie to tam pisze) z AK 47 Beta Specnaz. Narzędzia potrzebne mam , to tylko kupić gotowca AK 47 Beta Specnaz , dorobić dłuższą lufe , drewnianą kolbe i Vintortez jak znalazł :-D

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pisalem o lr300.

I mam pytanie , o co chodzi z tym gearbox v1 , v2 etc?

Wielkoscia i wygladadem. v2 jest w emkach v3 w ak v8 w m14. Jak chcesz jakies info dotyczace konkretnej wersji to daj znac.

Tak sobie myślałem czy nie zrobić sobie vintorteza (

Naprawde ciezko robota bo sam chcialem zrobic. Ostatnio wyszla limitowana edycja 10 szt. ale ceny sa dosc wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt takiego AK to mniej więcej 250 pln a czas jest darmowy :mrgreen: Więc myślałem sobie żeby zrobić sobie wintorteza lub SVD , co prawda ten drugi jest trudniejszy dlatego myślałe nad wintortezem. Tutaj jest fajny link o jakims kolesiu który zrobił sobie sam: http://www.airsoftarmy.ru/modules.php?name=Pages&pa=showpage&pid=32 Ja mam cały warsztat i mase narzędzi u mojego Taty więc wystarcze że kupie sobie AK , spedze kilka dni na robociznie i Wintortez jak się patrzy ;-) Jak uda mi się coś wykrzesać do prześle zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz , ja nie mam zamiaru robić dokładej kopi Wintoreza , poprostu zrobie coś na jego kształt. Lunety moge sam zrobić atrape , co do drewna i rury na lufe zew. to mój ojczym ma tyle rurznych rur , desek etc w piwnicy że na bank coś się znajdzie. Lufy wewnętrznej raczej nie będe robił a jeżeli tak to dokupie poprostu dłuższą precyzyjną i zamontuje. Lufy nie są drogie. Myślałem też o zrobieniu tłumika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.