Skocz do zawartości

ASG


BiałaMysz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To kosztuje jeszcze więcej niż tamto! Przecież ja już to pisałem,i bez obrazy, ale nie chce mi się pisać jeszcze raz. Ja nawet 400zł nie posiadam na kupno.

Wiesz czasami lubię doradzać ludziom i dbać także o ich dobro wiec twoje wydatki na ten złom są całkowicie nie potrzebne. Większość jak nie wszyscy bo nie czytałem wszystkich postów doradza ci kupienie lepszej repliki jak nie spodoba ci się sprzedaj ją na allegro.

Trochę źle to odebrałeś. I tak jak powyżej już pisałem o tym. Jest jeszcze sprawa, że mogę jej nie sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzedaży to sprzeda się na pewno. chyba ze kupisz złom który potem nikt nie będzie chciał kupić, a dobre repliki naprawdę szybko znikają ze sklepu, lub allegro.

[ Komentarz dodany przez: Elvis Scatter: Nie 19 Kwi, 2009 ]

Kolory są tylko dla administracji, chyba że użycie koloru jest wymagane.

Mr. Burlak - podpis przytłumia Twój post, pisanie z pogrubieniem tekstu w podpisie, to błąd.

To moje pouczenie. Popraw się - fidi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie komis, największe forum o airsofcie (koło warriora)

Tylko że ja nie wiem czy mi się spodoba i nie chce ponad 300zł wydać na coś co będzie mi stało na półce!

http://www.taiwangun.com/shop,show,812 - Link znam już na pamięć... Zasięg skuteczny ~40m. Kup, nie jest drogie - jak Ci się spodoba - będziesz jechał dalej. Dodatkowo kup gumkę HU Systemy i ewentualnie Dystanser PJa. Poproś, aby Ci przed wysyłką wymienili!

Kulki (jakość/cena niezłe, ale lepsze MadBulla i G&G)

Okulary (bardzo dobre, sam ich używam, wytrzymują spokojnie znakomitą większość stocków do 450FPS i tuningowanych, a jeśli chcesz mieć jeszcze lepsze, to polecam Uvex Ultrasonic)

Mundur - tego nie musisz mieć na początku. Ale jeśli chcesz, to są na allegro różne, tanie, demobilowskie, mimo wszystko w świetnym stanie. Polecam flecktarna i DMP, bo są najtańsze. Aha - spodnie bierz dłuższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Taką małą ciekawostkę mam :mrgreen: kupuje sobie karabin ale z chińskiej strony. To znaczy kupuje w chinach a oni mi przysyłają. I muszę powiedzieć że jest o jakieś 300zł taniej niż bym kupował w Polsce. Przesyłka 150zł ale i tak wychodzę na plus. A sprzęt dokładnie ten sam co oferowany na polskich stronach. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.