Skocz do zawartości

ASG


BiałaMysz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

świetna sprawa!

Fajnie by było zrobić coś takiego tylko u mnie mało fanów stalkera w mieście. Chociaż , może teraz w liceum ktoś się znajdzie. Ewentualnie ktoś komu uda sie zaszczepić stalkerostwo :-D

[ Dodano: Sro 22 Lip, 2009 ]

Przez przypadek znalazłem takie cudo :

http://www.taiwangun.com/shop,show,1557

Chyba w końcu wystawie na allegro moje wysłuzone AWP na rzecz SVD :-D

Jak myslicie , warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Mam wiatrówkę elektryczną Desert Eagle Compact firmy Umarex . Tania bo kupiona za 160 zł, ale to najlepszy pistolet w tej cenie. Ma dobry zasięg, moc też ogółem niezła ( niszczy butelki, puszki ). Wiatrówki są dobre, tylko gaz szybko się kończy ( jedna butla starczyła na 65 strzałów ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar kupić ten pistolet, ale kasy u mnie na razie brak. Szkoda tylko, że nie ma systemu blow-back, choć przy tworzywie ABS pistolet mógłby się szybciej popsuć. Klamka wygląda solidnie. W podobnej cenie jest też Crosman C11, ale nie jest repliką żadnego z pistoletów.

tylko gaz szybko się kończy ( jedna butla starczyła na 65 strzałów ).

Na szczęście kapsułki z CO2 nie są takie drogie. Gorzej byłoby w przypadku karabinów strzelających ogniem ciągłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nie ma systemu blow-back, choć przy tworzywie ABS pistolet mógłby się szybciej popsuć.

Mylisz sie. W przypadku replik z blow backiem znacznie lepsze sa konstrukcje z tworzywa. Zjadaja mniej gazu, daja lepszego kopa i przy zacince nie rozwala ci pistoletu, a przynajmniej jest znacznie mniejsze prawdopodobienstwo [swoja droga ciezko jest o zacinke przy poprawnym korzystaniu]. Zepsuc moga sie czesci, ktore sa pod zamkiem, nie zas sam zamek [chyba, ze prowadnice sa bardzo wyrobione to pistolet bedzie sam sie rozkladal przy strzelaniu ale zeby doprowadzic pistolet do takiego stanu potrzeba sporo czasu].

Ps. Wiatrowka to nie replika do asg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie, ferie się skonczyły, ale czy mieliście okazję się postrzelac przez ten czas? Ja na przykład wczoraj miałem strzelankę na Mokrym Ługu w Rembertowie w Warszawie. Załączam zdjęcie Sniper Teamu do ktorego należę. http://img12.imageshack.us/img12/9746/gallery94753815500x500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Wiem że trochę późno piszę nie wiem czy ktoś to mówił jak tak sorry :D ale BiałaMysz dała niebezpieczny link sklepy ASG http://www.airsoftxtreme.pl bo było paru ludzi którzy zamawiali coś z tej strony to okazywało się że paczka nie dochodziła albo było coś innego to wiedz nie polecam tego sklepu.(ale to tylko moja kwest ja) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam takie pytanie a mianowicie: Chciałbym też sobie polatać z ASG tylko nie wiem ile może mnie kosztować skompletowanie sprzętu chodzi mi o mundur(najlepiej taki jak ma nasze wojsko)gogle,kamizelkę, ogólnie o całe ubranie i ile może kosztować jakaś broń najlepiej jakby był to jakiś karabin na wyposażeniu USA i broń przyboczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie widzę żebym się wpisywał ;)

Moja pierwsza replika AEG Glock c18 Cyma - ABS

Dołączona grafika

beretta M-92 WE Green Gass - ALL Metal

Dołączona grafika

Mój ostatni nabytek, Cyma AK-74 CM.048 - Metal, Drewno

Dołączona grafika

Te dwa z pośród mojej kolekcji najbardziej mi się podobają ;D

Dołączona grafika

Na dzień dzisiejszy została mi tylko kabura po berecie, Nie mam czasu na ASG/AGS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczną Barette ma mój kuzyn tylko że nie full metal ale z dodatkiem ABS'u. Ja natomiast mam H&K USP firmy Umarex na CO2 ze stali BB. Magazynek 22 kulki z 40 metrów rozwala butelke szklaną.(oczywiście metalowymi kulkami. Jestem z niego zadowolony kupiłem w sklepie w centrum miasta. Naprawdę super można powiedzieć że jest to pistolet do ASG jak i do strzelania jak z wiatrówki.(oczywiście za zamianą kulek z metalowych na plastik :)), Teraz zbieram na G36c lub G36K, tak myślę nad M4A1 jeszcze w sumie jestem nie zdecydowany ;] Za pistolet zapłaciłem 380 zł jestem z niego bardzo zadowolony. Jak już kupuje replikę to droższą ale i żywotniejszą. Nie lubię chińskich badziewek ; P Kolega z góry się chwali nożami heh gdybym miał aparat też bym mógł się pochwalić ale niestety nie mam : ( Z noży których mam to jest Glock (Stal węglowa dobry do survivalu, jak to powiedział kiedyś kumpel jak nóż przekroi pomidor to nadaje się do wszystkiego : )) i Nóż Myśliwski firmy columbia (nożyk kupiony jako zapasowy ale ostrzejszy niż brzytwa, Stal nie rdzewna fajnie się nim kroi ale do podważania i innych czynności stosuje glocka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bawię w asg od pół roku ale jest o tyle fajnie że grupa do której należę jest bardzo nie liczna i poza samymi je***nkami kładzi dość spory nacisk na taktykę i surwiwal. Obecnie biegam z FN-SCAR metal od BOYI'a Kolimator ACOG latarka taktyczna i takie tam duperele ale mam zamiar wymienić na FAMASA. Natomiast na dalszą przyszłość mam zamiar kupić długolufowego L86A2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.