Skocz do zawartości

Nowy S.T.A.L.K.E.R.


Los Bobos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co to coś (fload) robi pod moim postem na poprzedniej stronie? A tak do tematu. Nie wiem czy to co teraz powiem nie będzie ukarane, ale pobieram CoP. Zamierzam kupić grę, jak tylko wyjdzie w Polsce, a to co teraz pobieram, to tylko żeby zobaczyć, jaka gra jest (wymagania co do mojego kompa, hud, siła stworów). Więc teraz Elvis masz pretekst, aby mi dać warna ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według obecnych informacji grę ściągniętą z internetu można uruchomić tylko w systemie Windows 7. Dobrze zresztą, zredukuje to liczbę przyszłych piratów, którzy i tak nie zakupią gry. Na dniach powstać może plik NO DVD, choć nie ma jeszcze o tym żadnej wzmianki. Wiadome jest natomiast to, że powstanie, gdyż wbudowany system StarForce nie wydaje się zbyt skomplikowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StarForce to jedno z najprostszych zabezpieczeń, jakie obchodziłem. Jaki NO DVD? Z możliwością grania na Win XP/Vista? Cóż, ktoś wpadł na fajny pomysł, ale będzie cienko, jeśli nie robi tego programista znający się na rzeczy, to ciężko będzie o poprawną i działającą optymalizację, możemy spodziewać się błędów. Wszystko w mojej wypowiedzi jest na etapie "jeśli".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.