Jump to content

S.T.A.L.K.E.R. Anomaly 1.5.0 (beta 3)

Recommended Posts

Pytanie mam, dlaczego nie mogę włożyć artów do pojemnika? czy to dlatego że mam addona? niektóre strasznie grzeją i ciągle jestem napromieniowany, w ten sposób nie mogę robić szybkiej podróży

a jeszcze mam takie pytanko apropo tych pojemników, dlaczego nie mogę wyjąć arta z pojemnika który wyjąłem ze schowka? gdy klikam otwórz, wylatuje cały pojemnik na ziemię @Szczepan9205 nie wiesz przypadkiem czegoś na ten temat?

ss_cez137_11-18-20_11-03-32_(k00_marsh).png

ss_cez137_11-19-20_10-40-30_(pripyat).png

ss_cez137_11-19-20_10-40-41_(pripyat).png

Edited by cez137
  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Deweloperzy oficjalnie ogłosili, że to już koniec prac nad Anomaly 1.5 Dziś o 16:16 Tronex napisał na kanale update-feedback, że dość już zobaczył, oraz że kanał zostanie zdjęty po oficjalnym wydani

Do pobrania stało się dostępna aktualizacja RC23 (2,49 GB). RC23 nakładamy na RC22: Magnet-link:    Inne linki do pobrania RC23:   Zmiany:  

RC22, nakładamy na RC21 https://vk.com/anomaly_mod   Yandex: https://yadi.sk/d/DBHqkCCOI32UAQ   W linku link do pobrania  To mi się podoba, że gra cały czas się rozwija i

Posted Images

W dniu 18.11.2020 o 11:46, cez137 napisał:

Pytanie mam, dlaczego nie mogę włożyć artów do pojemnika? czy to dlatego że mam addona? niektóre strasznie grzeją i ciągle jestem napromieniowany, w ten sposób nie mogę robić szybkiej podróży

a jeszcze mam takie pytanko apropo tych pojemników, dlaczego nie mogę wyjąć arta z pojemnika który wyjąłem ze schowka? gdy klikam otwórz, wylatuje cały pojemnik na ziemię @Szczepan9205 nie wiesz przypadkiem czegoś na ten temat?

ss_cez137_11-18-20_11-03-32_(k00_marsh).png

ss_cez137_11-19-20_10-40-30_(pripyat).png

ss_cez137_11-19-20_10-40-41_(pripyat).png

Aby wyjąć artefakt potrzebujesz takiego jakby "chwytaka". Kupisz go w sklepie, takie miedziane obcęgi czy kij wie z czego, później na nie nakliknij PPM czy tam LPM i nakliknij "użyj". 

Pojawi ci się ramka i art które możesz włożyć, albo wyjąć.

Jeśli chcesz wsadzić artefakt do pojemnika, to musisz kliknąć na artefakt i go przenieść do pustego pojemnika, albo zrobić to przy pomocy tego chwytaka, jeden albo drugi sposób działa.

A co do szybkiej podróży, to w opcjach możesz poszukać i zrobić tak, żebyś mógł podróżować będąc napeomieniowany, atakowany itp. Z góry jednak odradzam używania wgl szybkiej podróży bo sobie gre zepsujesz. Lepiej z buta chodzić i się wczuwać niż tak sobie skakać z mapy na mape

Edited by Monolithalian
  • Dzięki ! 2
2 minuty temu, Agrael napisał:

@Gh0sTp
Z tego, co pamiętam, to musisz mieć wysoką reputację w danej frakcji. Wtedy handlarz oferuje lepszy sprzęt. 

mam już dawno u 2 frakcji pełną, nawet na chwile użyłem spawnera by dodać wszystkie dokumenty itp. Dalej nic się nie dzieję. Mam jeszcze jedno pytanie, posiadasz plik broni XM8 ? pobrałem addona na AR-15 i nie mogę teraz powrócić do wersji broni xm8 

Wracam z kolejnym pytaniem do osób grających na RC18/19 z addonem Bommsticks and Sharpsticks. ( o ile ktoś taki jest ) 

PDA po przytrzymaniu "P" wydaję tylko dźwięk i nic nie widać. Ktoś mówił o wyłączeniu opcji 3D, czy jest to opisane jaki "PDA simple mod " ? 

• 4 weeks later...

Kolejny mod do przetestowania, ale wszystko po kolei, na razie na warsztacie jest OGSM extended dla czystego nieba, póżnie planuje priboi story, i jako numer trzy właśnie tą anomalię. Po przeczytaniu komentarzy i zobaczeniu paru gameplay'ów warto by zobaczyć co to za cudo.

Priboi Story nie należy do najdłuższych modów, ale Anomaly to inna bajka - z całą pewnością warto dać temu tytułowi szansę. Zwłaszcza że aktualnie Anomalia ma swoje pięć minut. 

W dniu 31.12.2020 o 14:37, kamil190 napisał:

Nowa aktualizacja dla Anomaly - RC21. Nakładamy ją na RC19.

Yandex: [KLIK]

Lub też link do wersji standalone (bez nakładania, bez instalowania poprzednich gier z serii Stalker):

Google Drive: [KLIK]

R20 nie ma ? Czemu wgl nie ma tych "RC" na stronie anomaly moddb ? 

Edited by Monolithalian

Hej, przypomni ktoś, jak dostać się na wzgórze we wschodniej części czerwonego lasu? Mam zadanie na dostarczenie paczki do Ekologa, oblazłem całą górkę dookoła, bez sukcesu :/ W Czystym Niebie chyba trafiało się tam przez anomalię przestrzenną, ale tu nie mam pojęcia jak tam dotrzeć ^^

17 minut temu, Vladmir napisał:

Hej, przypomni ktoś, jak dostać się na wzgórze we wschodniej części czerwonego lasu? Mam zadanie na dostarczenie paczki do Ekologa, oblazłem całą górkę dookoła, bez sukcesu :/ W Czystym Niebie chyba trafiało się tam przez anomalię przestrzenną, ale tu nie mam pojęcia jak tam dotrzeć ^^

Pokaż to miejsce na pda ze screen shotu

• Dodatnia 1
W dniu 17.01.2021 o 00:26, Monolithalian napisał:

Pokaż to miejsce na pda ze screen shotu

1213211664_ss_uytkownik_01-18-21_21-33-13_(l10_red_forest).thumb.png.ed506b0c88db7f8661204d0f8529a260.png

Znacznik po prawej. Ja stoję przy urwisku, które zdaje się ciągnąć przez całą lokację, "od płota do płota"... Albo wejście przegapiłem ^^

// EDIT: Oż w mordę i nożem, że tak to ujmę:

"Jestem idiotą,

wodą, ogniem, różą, perłą na dnieeee"

Wejście jest przez kopalnię na południe od znacznika, gdyby ktoś potrzebował. Żeby było śmieszniej to odkryłem to miejsce w dniu, w którym postowałem, tylko byłem zbyt pijany żeby wejście do kopalni zauważyć ==' Proszę o wybaczenie za zaśmiecanie forum. Dziękuję, za udzielenie odpowiedzi.

Edited by Vladmir
  • Like 1
  • Dodatnia 2
  • tom3kb changed the title to S.T.A.L.K.E.R. Anomaly 1.5.0 (beta 3)