Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kanon1022  na twoim zapisie u mnie również czas pędzi jak szalony:hourglass: Dodatkowo momentalnie wzrasta poczucie głodu...

Ten zapis na pewno jest uszkodzony, tzn. przenoszone są w nim błędy. Nie można grać na nim lub jemu podobnych. 

A tak nawiasem mówiąc musiałeś ostro namieszać tym spałnerem (komendami), że dzieją się takie cuda:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondotier Ja zawsze zmieniam udźwig w artefaktach bo mam hopla na punkcie zbieractwa wszystkiego i proszę mnie źle nie zrozumieć to po prostu nawyki zgreda grającego już ponad 20 lat o grach crpg gdzie wszystko opłacało się zbierać. I tak zrytą psychikę teraz raczej już nikt nie wyleczy ale za to ile frajdy mam ja sam :-)

Anton Gorodecki dziękuję za pomoc bo testowałem chyba już z 10 rożnych programów ale wszystkie poległy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Protean  Pomiędzy wiatą a murem jest transformator. Odsuń beczki blokujące dostęp do drzwi, dostaniesz opcję otwarcia. Bez rozbijania skrzynek, przedostań się do dalszego lewego kąta. Tam jest plecak. Jak jednak skrzynki się rozpadną i przysłonią go, wyjdź na zewnątrz i wróć ponownie. Przy okazji, zrób zrzut ekranu transformatora z otwartymi drzwiami i drugi z widocznym w nim plecakiem. Wstaw tutaj.

I informacja ogólna. W tym modzie nie ma najmniejszego sensu zbierania i gromadzenia złomu. To co nam jest potrzebne, mod nam co chwilę podrzuca. Po zrobieniu zadań na Kordonie i wskazówce Sidora o Doktorze, idziemy do niego, dostajemy informację o kolejnych NPCach znających położenie dokumentów. Można połazić po bagnach, ale znalezienie na nich narzędzi jest dziełem przypadku. Więc albo trzeba się wesprzeć poradnikami pokazującymi ich lokalizację, albo stracić ogrom czasu na rzecz w niczym nie związaną z głównym zadaniem. Gdy teraz udamy się do Mrocznego Parowu znaleźć arty dla Doktora, to koło laboratorium i w nim znajdziemy mnóstwo sprzętu, w tym AN z celownikiem optycznym i amunicję, kupę apteczek i dobry detektor, który pozwoli znaleźć arty dla Doktora. A na lokacji leży spora ilość artów o podwyższonych parametrach, zebranie których nowo pozyskanym detektorem ustawia nas w grze. Mamy arty dla siebie i na sprzedaż, za duża kasę.

Doktor za arty dla niego, też grosza nie poskąpi.

I tym samym zwiększanie udźwigu i inne kombinowania stają się bezprzedmiotowe. Ja też w wielu modach zwiększam udźwig, a w tym nie znalazłem takiej potrzeby, czy konieczności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gerdhard W tym modzie zrobiono snorka groźnym przeciwnikiem, bo innych z którymi można powalczyć jest niezmiernie mało. Ale i tu, snorka można załatwić nie przez czit, a przez strzały w głowę i unikanie go, uskakiwanie przy jego ataku. Podniesienie skuteczności broni i amunicji, działa w obie strony. Nie tylko snorki będą padać jak muchy, ale ty też, od jednego trafienia z kilometra. Tak, że ostrożnie z tymi zmianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.