Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ss_daniel_01-20-21_16-49-10_(az_radar).jpg
Wszystko, co dobre szybko się kończy. 

Według mnie najlepsza część serii. Starannie wykonana lokacja, nawet niezłe zadania i dobra grafika. Spodziewałem się jednak ciekawszego zakończenia, a historia z pająkiem.. Mogli się bardziej postarać. Również sam Salomon trochę mnie rozczarował. Można powiedzieć, że główny antagonista - zatwardziały najemnik, który idzie po trupach do celu, nagle okazuje się spoko gościem. Zdecydowanie bardziej pasuje mu bycie dupkiem. Przynajmniej Atenie niczego nie brakowało :wub:

Wielki plus za.. Tablicę ogłoszeń. Spodobał mi się ten pomysł autorów. Proste zlecenia, po wykonaniu których dostajemy kasę na konto.
Podobną tablicę ogłoszeń spotkałem tylko w modzie Ostatni Stalker

Pozostaje podziękować za spolszczenie :) Świetna robota. 

  • Super 1
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wątek z eksperymentami został lekko zmarnowany. Próba stworzenia super żołnierza jest strasznie oklepana i mogli być bardziej oryginalni. 

Wrócę jeszcze do tej tablicy ogłoszeń. Zauważyłem, że nie wykonałem jednego zadania:

Spoiler

ss_daniel_01-22-21_17-11-01_(az_radar).jpg

Natknęliście się na tego stalkera o ksywce Sknera ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tom3kb napisał:

Ta z tym pająkiem to zrypali tłumacząc, że jak Ponury zarażony to później...

W porównaniu do niektórych "przypadków" z modów Zaurusa, to ten motyw wcale nie wygląda tak źle.

9 minut temu, Agrael napisał:

Natknęliście się na tego stalkera o ksywce Sknera ? 

Byłeś już w tym miejscu, ale nie przeszukałeś go dokładnie. Szukaj za anomaliami elektrycznymi, w samym rogu "placu".

1 godzinę temu, Agrael napisał:

Pozostaje podziękować za spolszczenie

Cieszę się, że miło spędziłeś czas z tym modem:)

9 minut temu, Agrael napisał:

Próba stworzenia super żołnierza jest strasznie oklepana i mogli być bardziej oryginalni. 

Np. w pierwszej części MGSa Snake również jest zarażony wirusem (choć początkowo o tym nie wie). I też występuje tam motyw z superżołnierzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody Zaurusa są dość.. specyficzne, ale do Apokalipsy i Poszukiwaczy czasami wracam. Mam do nich sentyment. Natomiast całej serii Kontraktu chyba nie da się nie lubić. Widać, że w KNNŻ starali się jak najlepiej dopieścić Kopułę i zakładam, że to właśnie nad nią najdłużej pracowali. 

Zastanawiam się, czy znajdzie się ktoś, kto jednak zabił wojskowych ? Ja oczywiście nie - żal mi się zrobiło chłopaków. Zwłaszcza, że chcieli pomóc. 

W takim razie został mi ostatni powód, dla którego pobiegam po mapie. Poszukam tej Sknery, a potem randka z Ateną. Zostało mi trochę widoczków dla niezdecydowanych: 

Spoiler

ss_daniel_01-19-21_19-22-44_(l15u_pripyat_und).jpgss_daniel_01-19-21_19-05-57_(l15u_pripyat_und).jpgss_daniel_01-20-21_20-53-12_(az_radar).jpgss_daniel_01-22-21_16-17-12_(lab_audron).jpgss_daniel_01-22-21_16-34-59_(az_radar).jpgss_daniel_01-22-21_17-23-17_(az_radar).jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Nie w podstawowej grze, ale w powtórce dla sprawdzenia czym się różni dalsza gra, zlikwidowałem wojaków. Na 4 stronie dałem opis następstw.

A czego nie robi zakochany facet dla uratowania życia swojej wybranki? Nawet zabije. Tym bardziej, że w ten sposób uniknie aresztowania i przesłuchań przez SBU, no i możliwego skazania na wiele lat kicia. Bliższa koszula ciału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mógłby, ktoś wrzucić moda na jakiś inny hosting? Bo nie wiedzieć czemu próbuje go z piąty raz pobrać i albo wyskakuje mi błąd sieci, albo pobieranie nagle zatrzymuje się przy prędkości 0 B/s i nawet po dłuższym czasie nic się nie dzieje... Nawet zmieniałem przeglądarkę na inną, ale wciąż to samo.

Edit. Podsyłam screena jak to u mnie wygląda. Po kliknięciu wznów plik pobiera się od nowa...image.thumb.png.f5f48dfe28edc07ad9f4b88bbb16a08b.png

Edytowane przez DiaZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bradziagi pomocy - zaczynam nową grę, ustawiam rozdzielczość 1600:900, ustawiam oświetlenie druga opcja, zabijam kontrolera, przewracam się na plecy i zaliczam wylot... 

zmieniłem oświetlenie na trzecią opcję - taki sam wylot po zabiciu kontrolera

sprawdziłem też pierwszą - bez różnicy

OpenAl mam jeszcze z innego moda

 

nawet nie wiem gdzie logów szukać z wylotu... 

 

pamagitie

 

EDYTA:

 

nie dam rady włączyć pliku cmd jako administrator, bo wyrzuca mi błąd, że system czegoś tam nie znalazł

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koboldzisko logi w folderze z modem bo to repack to gdzie mają być. Popatrz czy jakiś folder appdata albo user jest, ja już nie pamiętam bo moda skasowałem.

Zejdź z grafiką na niskie ustawienia jak masz starego kompa.

No i kurde chcesz pomocy to chociaż wrzucaj te komunikaty systemowe błędów bo to chociaż jakiś punkt zaczepienia, a tak to ludzie mogą tylko zgadywać?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anton Gorodecki napisał:

Logi (domyślnie) znajdują się w KNNZ/userdata/logs

a nawet tam patrzyłem, ale tylko do .mdmp a nie do zwykłego txt... moja wina

 

błąd jaki tam mam:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : ovi
[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File          : SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line          : 70
[error]Description   : Invalid source info:
[error]Arguments     : d:\knnz\gamedata\sounds\characters_voice\human_02\military\states\idle\idle_21.ogg

już chyba wiem - mam walnięte pliki idle_21 do idle_25 - reszte przesłuchałem - więc jutro pobiorę jeszcze raz KKNZ i dekompresuje - i się zobaczy co będzie - dobrej wam nocy

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki zadziałało - teraz mam taki błąd:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : ovi
[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File          : SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line          : 70
[error]Description   : Invalid source info:
[error]Arguments     : d:\knnz\gamedata\sounds\characters_voice\human_02\military\states\idle\idle_22.ogg

 

więc muszę pobrać jeszcze raz - bo pliki idle21 do idle25 są uszkodzone u mnie - dzięki za pomoc

 

edyta:

 

chyba że będziecie tak dobrzy i podrzucicie te pliki żebym nie musiał całej gry od nowa pobierać :D

Edytowane przez koboldzisko
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bracia stalkiery, pomóżcie :< najpierw próbowałam pobrać z forum - wywalało mi się pobieranie, no to pobrałam z yandex. Podczas rozpakowywania winrar wywalił mi jakiś błąd, ale i tak się wypakowało. Spróbowałam odpalić i nic (ukazuje się ten prostokąt z napisem Call of Pripyat, potem czarny ekran i nic). Zajrzałam w logi i mam coś takiego:

(wszystko z instalacją robiłam po kolei jak napisano)(piszę z komórki, nie wiem czy ten log się wstawi jak należy, w razie czego poprawię)

<FATAL ERROR
 
[error]Expression    : FS.exist(fn,"$game_textures$",buf,".ini")
[error]Function      : CGameFont::Initialize
[error]File          : GameFont.cpp
[error]Line          : 75
[error]Description   : c:\users\maritt\desktop\project-7-master\gamedata\textures\ui\ui_font_hud_01.ini>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, puszystekotki napisał:

Bracia stalkiery, pomóżcie

Pomożemy ci, siostro, pomożemy... Po kolei:

Godzinę temu, puszystekotki napisał:

najpierw próbowałam pobrać z forum - wywalało mi się pobieranie

Temat był ostatnio dość szeroko poruszany na tym Forum. W ww. przypadkach zaleca się korzystanie z programów wspomagających pobieranie plików.

1 godzinę temu, puszystekotki napisał:

Podczas rozpakowywania winrar wywalił mi jakiś błąd, ale i tak się wypakowało.

Ten "jakiś błąd" zapewne był na tyle ważny, że nie pozwolił na prawidłowe rozpakowanie archiwum, co zaowocowało:

1 godzinę temu, puszystekotki napisał:

Spróbowałam odpalić i nic

<FATAL ERROR
 
[error]Expression    : FS.exist(fn,"$game_textures$",buf,".ini")
[error]Function      : CGameFont::Initialize
[error]File          : GameFont.cpp
[error]Line          : 75
[error]Description   : c:\users\maritt\desktop\project-7-master\gamedata\textures\ui\ui_font_hud_01.ini>

Co do ww. błędu, to pojawia się w efekcie niewłaściwej instalacji i/lub uszkodzonego archiwum. Proszę pobrać raz jeszcze archiwum i rozpakować je za pomocą 7-zipa.

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • cinekzrajca1 zmienił(a) tytuł na Brak save`ów Kontrakt na Nowe Życie

@cinekzrajca1 hmm, a normalnie nazywasz zapis, klikasz zapisz i co nie tworzy się?

Czy robi, a potem nie ma go w menu Wczytaj?

Na razie dwa pomysły, nie ma w opcjach zaznaczonego czegoś takiego jak zapis tylko w bezpiecznym miejscu? Dawno grałem to nie wiem czy było.

Drugi pomysł, nie zainstalowałeś czasem na dysku systemowym w Program Files?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.