Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jak by komuś kwiczało przy starcie że nie ma: vcruntime140.dll  to pomaga zainstalowanie vc_redist.x86.exe(plik dołączony w poście) bo instalacja tylko/najpierw 64bitowej wersji tego pliku nie pomaga(akurat mi).

 

Oraz KNNŻ na google drive bo z mega lubi się ślimaczyć, ma ograniczenia pobierania. A co najważniejsze używa swojego downloadera zamiast systemowego, efektem tego zostawia plik tymczasowy na dysku i trzeb bo szukać oraz kasować ręcznie.

vc_redist.x86.exe

Edit

No i przy odpalaniu moda padła mi grafika, pięknie kr... pięknie 😞

Edit2

Mod zaliczony, bardzo fajny, stabilny(wielki plus za nową mapę, a nie po raz setny znów stare lokacje). Mechanika zarabiania bardzo przyjezdna, stać nas na wszytko czego potrzebujemy. Nie ma teleportujących się za plecami wrogów, hord mutantów łażących wszędzie(choć samych mutków nie zabraknie nigdy) po prostu mod nie próbuje nam dokopać. 

Miłe i przyjemne granie.

Edytowane przez MOS
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 22.01.2021 o 19:13, Agrael napisał:

Wielki plus za.. Tablicę ogłoszeń. Spodobał mi się ten pomysł autorów. Proste zlecenia, po wykonaniu których dostajemy kasę na konto.
Podobną tablicę ogłoszeń spotkałem tylko w modzie Ostatni Stalker

Gdzie jest ta tablica? ZTCP w którymś modów (może i w Ostatnim Stalkerze) w bazie CzN z podstawki, była taka tablica na której zadania pokazywały się w postaci fizycznie przyczepionych kartek. "F" na kartce pozwalało zaakceptować zadanie, kartka po tym znikała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jak mogłem jej nie zauważyć? Szukałem na tej w środku, obok Szczerbina.

Zadania zrobione, w sam raz na początek moda, aby się dorobić kasy i broni, teraz po rozmowie z Ateną na temat plaży to w zasadzie spacer...

 

[dodano]

Znalazłem "buga" w modzie.

Handlarz w barze skupuje naprawione noże po 999-100 rubli, a sprzedaje po 899 rubli. Jak komuś brakuje kasy, to można trochę zarobić kupując i sprzedając noże.

Edytowane przez Kubuś Puchatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.