Skocz do zawartości

Call of Misery - DYSKUSJA OGÓLNA


Junx
Wiadomość dodana przez Agrael,

Call of Misery - OPIS I INSTRUKCJA INSTALACJI

 

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Здоровается stalkerzy macie może jakiś link do moda umożliwianacego sprzedawanie wszystkim npc uszkodzonej broni ? Bo na oficialnych addonah dl COM takowego moda nestety nie ma a mi bardzo on by sie przydał (zbieram doslownie wszystko z bandytow itp) powodzenia na szlaku i dobrej wam zony виаеть !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja znacie może jakies ciekawe klimatyczne albo poprostu unikalne miejsca w zonie chetnei bym sie tam przespacerował słyszalem że zniszczony szpital jest valkiem ciekawy tylko sporo tam monolitu a wy jakie miejsca polecacie ? A może w jakich byliście i sie wam tam spodobało ? Dajcie znac ,Dobrej zony i pelnych magazynkow !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@HunterPL

Możesz kupić u Żwawego. Jest na Kordonie. Tam gdzie zwykle jest baza Samotników.

Uwaga. W spoilerze przedostatni quest.

Spoiler

Projekcje Monolitu to masakra w porównaniu do Zewu Czarnobyla. Nieźle się namęczyłem (około 20 zgonów).

Na oko (licząc z 'realnymi bojownikami Monolitu') było ich 80... Musiałem zniżyć detale do minimum, bo gra strasznie przycinała. Screeny tego nie oddadzą...

9zBZy8R.jpg

0FUjF2I.jpg

 

Edytowane przez daniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z oryginalnego Misery pamiętam zbieranie gratów i złomu i opychanie go sprzedawcom na Zatonie.

Tylko kto to teraz skupuje? Poza częściami mutantów (trofea i mięso), żywnością, używkami, detektorami i artefaktami to nikt nic innego nie kupuje.

Chodzi mi np. o młotki czy scyzoryki które w Misery służyły do lekkieko podnoszenia wytrzymałości naprawianych przedmiotów. Nikt tego nie chce. Nie widzę żadnego zastosowania dla nich. Sporo szmecu którego nie warto nawet wyrzucać bo tylko gra bardziej klatkuje...

W ogóle brak szmatek to lekkie kuriozum bo wymaga dodatkowych smarów (drogich) by mieć te dodatkowe kilka procent wytrzymałości zwróconej.

W Misery 1.2 grałem dwa razy, w Misery 2.1.1 trzy razy ale nadal głowię się z Zewem Nędzy.

Swoją drogą - mam dodatek który zwiększa ceny sprzedaży artefaktów. Może zrzędzę ale przy takich cenach zostawienie starych cen artefaktów jest dla mnie głupie. Nawet z najmniejszym fixem który podnosi ceny 12-krotnie ledwo wychodzę na zero.

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ranger801 napisał:

Złom skupują handlarze "typu" barman, tacy jak Barman z Baru, barman Czystego Nieba itp. Chyba że się coś zmieniło bo nie grałem na najnowszym patchu.

Właśnie w tym sęk że już nie skupują (mam wrażenie że to zmiana w stosunku do wersji 0.90?) albo mi się myli z oryginalnym Misery2.1.1.

Co do szmatek - miał je handlarz wolnościowców dopiero.

Miałem ciekawe zadanie. Jakiś samotnik w skórzanej kurtce i strzelbie myśliwskiej polecił mi znalezienie Kulebiaka w zamian za karabin. Zanoszę mu, tekst typu „ciężko mi się rozstać z tak dobrym gnatem ale zasługujesz na niego" tyle że zamiast karabinu daje mi kasę. Pół miliona rubli.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem przy zakładaniu pierwszego pancerza. Wcześniej to nie było animacji i działało, potem znikąd animacja się pojawiła, teraz jest to :(

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : <no expression>
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : ..\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 189
[error]Description   : fatal error
[error]Arguments     : LUA error: [string "xr_effects.play_inv_repair_sewing_kit()"]:1: attempt to call field 'play_inv_repair_sewing_kit' (a nil value)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem  z handlarzami. Przedmioty w sklepach się nie zmieniają. Kilkadziesiąt godzin i zawsze to samo (stan już znam na pamięć). Myślałem, że po wbiciu osiągnięcia "Bogacz" to się zmieni ale jest gorzej. Przed osiągnięciem najlepsze pancerze to był Beryl i Seva na Zatonie. A po wbiciu i te zniknęły. Save/Load, a w sklepie ciągle to samo. Widać nawet po wadze ich ekwipunku.

Drugi problem jest z zaludnieniem Zony. Mnożnik działa na mutanty ale nie na Stalkerów. Ustawione na 1.5x i można spotkać czasami jednego zagubionego na mapie. Nawet w pewnych miejscówkach rzadko ich widać. Za to po wyłączeniu mózgozwęglacza często trafiam na duże oddziały Monolitu. A bezpośrednio po wyłączeniu i wyjściu na powierzchnię, czekało na mnie około 50'ciu! Wracałem z dobre trzy godziny na magazyny wojskowe.

Edytowane przez Bylu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, powróciłem do moda, ale po instalacji na nowym dysku występuję micro przycięcia. Jak wchodzę do wody to gra się zachowuje jakbym grał na sprzęcie sprzed 10 lat ... 

Specyfikacje Laptopa 

Procesor : Intel Core i7 6700HQ 2,60 GHz

Ram : 8 GB ( DDR3) 

Grafika : nVidia Geforce GTX960 M  + Intel HD graphics 530 

Dysk : HDD 1 TB 

Jakieś rady jak mogę się pozbyć tych przycinek ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.