Skocz do zawartości

Call of Misery - DYSKUSJA OGÓLNA


Junx
Wiadomość dodana przez Agrael,

Call of Misery - OPIS I INSTRUKCJA INSTALACJI

 

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, NyXx1337 napisał:

Podałby mi ktoś moda na udzwig do Call of Misery ????

Kiedyś postawiłem tego moda (wersja Call of Misery_1.0d_fix2) ale w niego nie gram więc musisz sprawdzić czy to zadziała.
Trzeba podmienić dwa pliki na moje ustawione na 150 kg.
Oczywiście zrób kopię swoich plików przed podmianą :) 

actor.ltx - ścieżka gamedata\configs\creatures

system.ltx - ścieżka gamedata\configs

Jeśli ustawiona waga nie będzie CI odpowiadać opiszę co w tych plikach trzeba zmienić.
 

6 minut temu, Paranoia napisał:

Tu szczerze nie ma zdania, taki jest fakt, potwierdzany wiele razy, nawet na forum GSC.

Pic polega na tym że ludzie dodają te komendy do launchera gry a nie xrengine i mają pretensje że nie działa :]

Możesz mieć rację natomiast ja nigdy nie używałem spawnera do CoP i może stąd wynika moje zdanie :) 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.08.2017 o 10:40, kazik napisał:

Kiedyś postawiłem tego moda (wersja Call of Misery_1.0d_fix2) ale w niego nie gram więc musisz sprawdzić czy to zadziała.
Trzeba podmienić dwa pliki na moje ustawione na 150 kg.
Oczywiście zrób kopię swoich plików przed podmianą :) 

actor.ltx - ścieżka gamedata\configs\creatures

system.ltx - ścieżka gamedata\configs

Jeśli ustawiona waga nie będzie CI odpowiadać opiszę co w tych plikach trzeba zmienić.
 

Możesz mieć rację natomiast ja nigdy nie używałem spawnera do CoP i może stąd wynika moje zdanie :) 

Dzięki mordo tylko że chcę sobię zrobić na własne 

ale działa na ver 1.0c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Z okazji nowego roku twórcy CoM życzyli wesołych świąt, bla bla bla - wiadomo o co chodzi ;)

Ważniejsze jest jednak to, że prace nad modem ciągle trwają i coś tam się "post-release'owo" kotłuje, a efekty tego mamy dostać w bliżej nieokreślonej przyszłości, ale najpewniej jeszcze w 2018 roku. Na razie nie ma więcej szczegółów, ale widać, że autorzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa... To chyba dobra wiadomość, nie?

Spoiler

com_3.thumb.jpg.57a8eb5c6ebdee1cd17d49589ca80d1b.jpgcom_4.thumb.jpg.8ef957c44eafadbb328c7adfc921cbc8.jpgcom_1.thumb.jpg.0e7c3d2e51c2773e99376e8c5b5a29f8.jpgcom_2.thumb.jpg.712ed526d9fa7915d1dc5adfed05a71d.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 30.03.2017 o 03:33, Junx napisał:

@diabelek00013 jest gotowe, tylko nie dodane.

zew_nedzy_beta_update.7z

Jak niby mam pobrać to spolszczenie kiedy nie jest ono przeznaczone do pobrania dla normalnego użytkownika? Jakieś uprawnienia mam mieć czy co?

sdfsdf.png.29e4eddbed60d461a7f81622b792afb1.png

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@Terixo pobrałeś repack CoM czy tylko jego instalkę, którą nakłada się na pliki CoCa? W logu nic nie ma?

Tutaj do pobrania repack w wersji 1.0d z fiksem 2 -> http://www.moddb.com/mods/stalker-com/downloads/com-english-standalone-10d-fix2

- wystarczy ściągnąć, rozpakować i uruchomić z Call of Misery.exe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki wyżej nie działały do łatki ale już pobrana. Niestety ale nie wiem czemu nie mogę odpalać na ustawieniach direx większych niż zwykła 8 widocznie sprzęt za słaby :/

Po wklejeniu łatki gra się odpala lecz po chwili komunikat i ciach rozszerzenie .exe znika

Edytowane przez Terixo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.