Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@_KieŁ_ Utwórz skrót do xrEngine, wrzuć go sobie na pulpit, potem kliknij na niego PPM i we właściwości i z okienka Rozpocznij w kasujesz /bin, żeby z np. z  "H:\S.T.A.L.K.E.R\Dolina Szeptów+Gunslinger\bin" zostało Ci "H:\S.T.A.L.K.E.R\Dolina Szeptów+Gunslinger" i powinno przestać wołać o fsgame.ltx i sie uruchomić ;) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 25.01.2021 o 16:18, gucio46 napisał:

Błąd pliku rewpack  w wersji PL z waszego serwera  już trzecie pobranie i nie chce się rozpakować ? Czy pobranie rewpack bez PL i spolszczenia będzie działało?

Pobrałem moda w wersji repack po Polsku i na samym starcie jak klikamy uruchom grę mam takie cyrki  x ray przestał działać

1 minutę temu, FilmisterPL napisał:

Pobrałem moda w wersji repack po Polsku i na samym starcie jak klikamy uruchom grę mam takie cyrki  x ray przestał działać    

 

xray_admin.log

  • Dzięki! 1
  • ? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

@FilmisterPL log wskazuje na brak podstawowego pliku. Czy na pewno dobrze zainstalowałeś moda? Reinstalka nie pomogła?

Pomogła za 4 razem mod odpalił,jedyne panowie co mnie zastanawia to to że szybko spada pasek życia u naszego Stalkera,z tego co wyczytałem u nas na stronie trzeba go często karmić poić jak i po wypiciu wódki popijać ją wodą lub energetykiem,szybko się męczy co jest to wszystko trochę niepotrzebne,ale to tylko moje zdanie na ten temat. :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2021 o 16:48, FilmisterPL napisał:

Pobrałem moda w wersji repack po Polsku i na samym starcie jak klikamy uruchom grę mam takie cyrki  x ray przestał działać

 

xray_admin.log 804 B · 2 pobrania

Już,jest w porządku,moda wlaśnie przechodzę i proponują mi moda Gra dusz,muszę zobaczyć co to za mod,nigdy nie ogrywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć stalkerzy.
Przy próbie interakcji z panelem w tunelu wywala mi grę do pulpitu. Nie jestem pewien, ale to być może bunkier Oziorskiego. W spoilerze umieszczam screenshot miejsca.

Spoiler

ss_wikens_03-20-21_04-31-28_(sad).thumb.jpg.e83c30c6e882812c50441a705bcdbf12.jpg


W każdym bądź razie tutaj jest log zaraz po wczytaniu stanu gry:

* Game wikens - quicksave is successfully loaded from file 'c:\stalker\Долина Шорохов + gunslinger mod\userdata\savedgames\wikens - quicksave.scop' (0.558s)
* phase time: 557 ms
* phase cmem: 660708 K
* phase time: 15 ms
* phase cmem: 660708 K
* phase time: 14 ms
* phase cmem: 660708 K
* [win32]: free[2803008 K], reserved[269964 K], committed[1121268 K]
* [ D3D ]: textures[1676000 K]
* [x-ray]: crt heap[660611 K], process heap[20838 K], game lua[16262 K], render[4000 K]
* [x-ray]: economy: strings[35605 K], smem[218264 K]
! Unknown command:  dump_infos
intro_start game_loaded
* MEMORY USAGE: 675659 K
* End of synchronization A[1] R[1]
intro_delete ::update_game_loaded
 
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : xml_doc.NavigateToNode(path,index)
[error]Function      : CUIXmlInit::InitWindow
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrGame\ui\UIXmlInit.cpp
[error]Line          : 80
[error]Description   : XML node not found
[error]Argument 0    : global_wnd
[error]Argument 1    : ui\game_tutorials.xml
 

stack trace:

Jedyne co uznaję jako podejrzane, to fakt że w linijce "[error] File" ścieżka dysku to D:\ gdy gra zainstalowana jest na dysku C:\ (jedyny dysk zamontowany w komputerze). Nie wiem, czy jest to jakakolwiek poszlaka.

AKTUALIZACJA:
Grę już ukończyłem. Okazało się, że to miejsce nie było niezbędne do ukończenia głównego wątku moda. Moda zachowuję na dysku w razie testu, jeżeli ktokolwiek będzie zainteresowany rozwiązaniem problemu. Może się przydać w przyszłości, jeżeli ktoś również spotka ten sam błąd.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc w rozwiązaniu problemu.

Edytowane przez stalker1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@stalker1997     Próba wejścia do naukowca Oziarskiego u mnie zawsze kończy się wypadem z gry (różne ustawienia, wczytywanie stanów gry), wydaje się że to taki uboczny  BUG.  Wejście tam nie jest wymagane do ukończenia mada, ale że zacytuję tu jednego z NPCów "... może w następnej modyfikacji " 🙂  

Edytowane przez senkiwaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat
  • 2 tygodnie później...

Ja w sumie już nie pamiętam jak to było z tymi zapasami dla ekipy Radika, ale jeśli mi się dobrze wydaje to dostawaliśmy taką ilość zapasów dla jego ekipy od NPCa zlecającego zadanie jaką było trzeba mu oddać więc jeśli GG nie ma przy sobie odpowiedniej ilości to nie można oddać zadania lub ewentualnie jeśli NPC nie dawał nam żarcia dla nich to możliwe, że w dialogu było podane ile żarcia trzeba im zanieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Witam, przy odpaleniu moda, dostaje info że nie spełniam wymagań graficznych i gra  się wyłącza. Jak to zrobić? Nie ma bata ze  nie spełniam mając rtx 3060, 16 ramu, i ryzena  5 5600
edit: dorzucam screenshota z errorem image.thumb.png.ee3fad0b7ee9d1888d2d61e6fe3c62c1.png

Edytowane przez Typowy_Monoliciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.