Skocz do zawartości

Sklep u handlarzy, czyli czarny rynek - propozycja


The Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy jak mod będzie dobry to go przekonwertujesz na CS

Obecnie nie mam takich planów ze względów technicznych. Ale jeśli mod spodoba się również na zagranicznych forach, to o tym pomyślę.

I żeby można było ich zabija bardziej finezyjnie czyli nie stoisz przed gościem i do niego strzelasz a jego kumple się gapią tylko np.: nocą kiedy leży nożem

Nie będzie zabójstw na zlecenie. Myślałem też nad zdobywaniem informacji o skrytkach, w których będzie broń, ale kiedyś widziałem już to w jakimś modzie :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pomysł zainspirowany FC 2 (choć nigdy nie grałem i pewnie nigdy nie zagram, bo mam za słaby komp i gry powoli mnie nudzą, wolę neta [ale stalker mnie nigdy nie znudzi:)]), a mianowicie może pomysł nie podobny, ale fajnie by było , gdyby zamówiony towar przychodził po dłuższym czasie, nie 5 sek po zamówieniu, ale np na następny dzień, bo dziwne jest to że sidorivicz ma wszystko pod ladą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuśćmy, że AK-47 będzie wyglądał jak grat, a potem okaże się, że wcale taki zły nie jest. Broń z czarnego rynku to broń przemycana i zapewne nie jest nowa, tylko używana.

Czyli będzie sam obrazek broi a jak ja kupisz to dopiero się okaże czy kupiłeś lipę czy dobre??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się do dyskusji, tak w realiach fabularnych: 1. Co to za handlarz, który kantuje klientów w Zonie. W tych realiach - kula w łeb przy następnej wizycie, lub śmierć Stalkera z podłą bronią podczas akcji. 2. Stalker zanim zapłaci - ogląda broń, nie kupi szmelcu bo się zna, a czasem nawet na czarnym rynku możesz broń przestrzelać. 3. Takie transakcje widziałbym ewentualnie u spotykanych sporadycznie, wolnych handlarzy. To tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może zrobić coś na wzór okna handlu, np. otwierasz tą przegródkę, a on tam ma 5 giwer w różnym stanie ale bez opisów może tylko np. z opisem co broń przeszła albo skąd jest.

Pomyślę o tym, ale mod miał prezentować moje zdolności w tworzeniu dialogów itp.

Stalker zanim zapłaci - ogląda broń, nie kupi szmelcu bo się zna, a czasem nawet na czarnym rynku możesz broń przestrzelać.

Tylko jak i gdzie Naznaczony mógłby to sprawdzić u Sidorowicza lub Barmana, gdzie nie można nosić broni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.