Skocz do zawartości

Zakończenie?


Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem wczoraj Czyste niebo, ale nie rozumiem zakończenia. Jak załatwiłem Stierloka to było pokazane jak się obudziłem w jakimś pomieszczeniu gdzie leżało bardzo dużo ludzi i przed każdy był telewizor pokazujący jakieś obraz. I na tym koniec. Może mi ktoś wytłumaczyć to zakończenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po emisji Strielok został wcielony do programu Świadomość Z i jako Naznaczony powrócił do Zony w Trupiarce (ciężarówka z intra SoC). Aha i nie wiadomo co stało się ze Szramą (to jego oczami widzimy zakończenie). Ogólnie twórcy nie popisali się moim zdaniem z tą kwestią, jest mało skomplikowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat Świadomości Z słyszałem wiele odpowiedzi, np że ona steruje emisjami, a tak naprawdę jest to projekt, który stara się zakończyć powiększanie zony, ale też nie chce aby ona zniknęła. Centrum zony jest dobrym miejscem, ponieważ znajduję się blisko monolitu, który powoduje rozrastanie się zony, i tu jest jeden szczegół, połowa monoliciarzy nie wie nawet o istnieniu Świadomości Z, bo nie mieli do niej dostępu (wielu z nich nie było w samym centrum bo ich baza znajduję się kilometr od centrum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCZYWIŚCIE UWAGA SPOILER!!! Jak to nie wiadomo co się stało ze Szramą? Przecież Szrama to ten koleś z intra w Cieniu Czarnobyla, który w ciężarówce ma taką rozwaloną twarz. Przyjrzyjcie się jaki ma emblemat na ubraniu. W tej ciężarówce jechali chyba właśnie również stalkerzy z Czystego Nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten pomysł, że Striełok i Szrama to bracia? Dość uważnie śledziłem rozgrywkę w obu częściach i nie wpadłbym na to. Dziwi mnie poza tym jedna rzecz, dlaczego najemnicy w SoC są do wszystkich (chyba bodajże poza Wolnością) nastawieni wrogo, a w CS są neutralni w zasadzie chyba do wszystkich frakcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strielok i Szrama to bracia? Z całym szacunkiem, ale to stwierdzenie jest po prostu głupie. Gdyby Strielok był bratem Szramy, ten na pewno by wiedział kogo ściga, i raczej byśmy nie utrudniali Strielokowi dotarcia do centrum. Obrazki są takie same, ale co z tego? W grze nie powinniśmy mieć oficjalnie możliwości rozmowy z nim. Elvis, jak tego dokonałeś? Też chcę spróbować:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Strielok był bratem Szramy, ten na pewno by wiedział kogo ściga

Można przypuścić, że jest to błąd w grze.

W grze nie powinniśmy mieć oficjalnie możliwości rozmowy z nim. Elvis, jak tego dokonałeś?

Prawdopodobnie tak jak wyżej. Musimy zniszczyć ochronę psioniczną Striełoka, ale zamiast go gonić, należy z nim potem porozmawiać (grałem na wersji 1.5.04).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie, a ja twierdze że to zupełnie nieprawda;) To że mieli takie same zdjęcia nic nie znaczy. Ale myślcie co chcecie. Świadomość Z co tu ma do rzeczy? Przecież ani Szrama, ani Strielok od urodzenia w Zonie nie żyli;) Znali by się wcześniej raczej jako bracia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.