Skocz do zawartości

tom3kb

Rekomendowane odpowiedzi

247457569_Krzyowy.jpg

Tytuł oryginalny: Меж Двух Огней
Platforma: Zew Prypeci 1.6.02 
Data premiery: 26.01.2021 r.
Autor: TheShadOff
Autor spolszczenia: @kondotier
Śr. długość rozgrywki: (ok. 3 godzin) 


OPIS:

Spoiler

W krzyżowym ogniu to krótki mod fabularny rozgrywający się na dwóch znanych lokacjach - Jupiterze oraz wschodniej dzielnicy miasta Prypeć. 

Poznajcie historię monolitowca o ksywce Gamma, który wraz ze swoim oddziałem brał udział w operacji w pobliżu Jupitera. Podczas akcji dochodzi do serii tajemniczych eksplozji, w których trakcie nasz protagonista traci przytomność. Po odzyskaniu świadomości zauważa, że jego towarzysze broni zniknęli. W zaistniałej sytuacji nie pozostaje mu nic innego, jak tylko podszyć się pod samotnika i dowiedzieć od lokalnych stalkerów, co właściwie zaszło.


Cechy moda:

  • nowa fabuła, 
  • lekko zmieniona grafika oraz udźwiękowienie.

GALERIA:

Spoiler

image_preview.jpg

stalker-mezh-dvuh-ognej_1.jpg

image_preview (1).jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Poprawna kolejność instalacji:

  1. Zew Prypeci 1.6.02.
  2. Pobrane, a następnie rozpakowane archiwum z modem, fixem oraz spolszczeniem należy umieścić w głównym katalogu gry.

Według autora podczas rozgrywki może wystąpić kilka problemów, jednak nie uniemożliwią one ukończenia modyfikacji.

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

Fix: 

Spolszczenie: 

  • Nasz serwer - [KLIK]
    testy spolszczenia: @smox

Autor spolszczenia moda NIE WYRAŻA ZGODY na jego uploadowanie/publikowanie na inne serwery niż forum stalkerteam.pl.


Źródła: AP-PRO_LOGO.png.5af8a41dd682d74089b58cc2dd2edcbd.png  LOGO_STALKERMOD.png.03c0e05fd4d9f6b452ea351627d7ce2c.png

 

  • Dodatnia 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kontrolna gra w moda zakończona. Całkiem fajna historyjka, choć zgodnie z podaną informacją, niedokończona. No niby jest jakieś logiczne zkończenie gry, ale nie historii Gammy, bo tak nazywa się protagonista. Na grę trzeba już przeznaczyć kilka godzin, bo jest trochę biegania. Lokacja Jupiter na której się ta część moda rozgrywa, chyba nie jest nikomu nie znana, dlatego zrzutów skromnie.

Mod zaczyna się takim wprowadzeniem.

ss_fred_01-26-21_13-05-02_(jupiter).jpg      ss_fred_01-26-21_13-05-19_(jupiter).jpg

                        A to nasze wyposażenie na start.                                            A tyle miałem, nie licząc sprzedanego, pod koniec gry.

ss_fred_01-26-21_13-15-45_(jupiter).jpg      ss_fred_01-26-21_22-54-38_(jupiter).jpg

          I dwa widoczki, więcej w Klimatycznych

ss_fred_01-26-21_16-50-39_(jupiter).jpg   ss_fred_01-26-21_17-50-17_(jupiter).jpg

Grałem na bardzo wysokich ustawieniach, bez wylotów zacinek, lagowania i innych dolegliwości takich niedokończonych modów.

Kto może, niech orze.

 

 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ograłem tego modzika. U mnie dostępne były dwie lokacje, końcówka moda była krótka w Prypeci i pozostaje tylko zwiedzanie, ale większość dzieje się na Jupiterze. Mod można ukończyć dużo wcześniej przystając do bandytów na składzie kontenerów, odmawiając kontynuujemy rozgrywkę. Widać, że mod jest niedopracowany, ale wszystkie zadania da się wykonać i jest stabilnie i bez wylotów. Na słabym kompie też da się grać na wysokich ustawieniach co zdecydowanie można zaliczyć na plus. Większość schowków znana z podstawki.

Zakończenie w Prypeci w księgarni.

ss_duch_01-28-21_12-33-41_(pripyat).thumb.jpg.8fb223861df26185c42b4e7bd4fcf312.jpg

 

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. W tym wariancie mod ma trzy zakończenia. Mnie się przytrafiło inne, w którym nie było można przejść do Prypeci, bo oddziały wojska idące na pomoc zostały zniszczone przez mutanty. Na Janowie utknęło wojsko, a wraz z nim nasz Gamma. Z możliwości wyboru frakcji do której się można było przyłączyć, wojsko czy bandyci, wybrałem wojsko i dostałem napisy końcowe.

Trzeba tu pod adresem autorów moda zrobić ukłon za to, że mimo niedokończenia moda, nie zostawili gracza w szczerym polu, ale zrobili jakieś logiczne końcówki. Można go teraz przedłużyć grą w Prypeci i powrotem GB na łono Monolitu, albo zrobić bandytą. Za bandytę też byłoby ciekawie.

DODANO:

A co wy na to?

Spoiler

ss_fred_01-28-21_18-35-47_(jupiter).jpg

ss_fred_01-28-21_18-35-55_(jupiter).jpg

Kiedy? :071:pokaże.

 

 

  • Super 1
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kondotier zmienił(a) tytuł na W krzyżowym ogniu

No i :071:upłynął. Jest spolszczenie. Do czasu wstawienia spolszczenia do pobieralni, do tematu moda nie będzie udostępnione.

Ale sądzę, że nasi administratorzy, nie każą długo czekać.

Zrzuty z jednego zakończeń moda:

ss_fred_01-31-21_12-46-32_(pripyat).jpg  ss_fred_01-31-21_12-47-21_(pripyat).jpg

@Agrael W spojlerze linki, dodaj ten do pobieralni.

  • Super 2
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na W Krzyżowym Ogniu
  • Agrael promował(a) i podpiął/eła ten temat

Moda niedawno ukończyłem, jakbym miał go podsumować to taki typowy średniak, prosta, niedługa historia z kilkoma standardowymi zadaniami. Całość tak na 2-3 godzinki. Brak zmian graficznych, brak nowych giwerek, wszystko na czystym Zewie. Brakuje jakiegoś podsumowania na koniec, czegoś w stylu outro, jakiegoś tekstu tak jak na początku moda.

Autor pisał o jakichś problemach podczas przechodzenia ale u mnie wszystko poszło gładko.

Moja ocena 5/10.

Spolszczenie w porządku, rzuciło mi się w oczy tylko kilka niewielkich literówek.

Ps. Teraz widzę, że wyszła nawet jakaś nowa wersja z STCoP Weapon Pack. :) 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ss_daniel_02-10-21_14-30-37_(jupiter).jpg

Właśnie zakończyłem swoją przygodę z tym krótkim modem. Dostępne są znane wszystkim dwie lokacje i kilka prostych zadań. 

Gamma okazuje się bardzo przyjacielskim Monolitowcem, bo chętnie współpracuje z wojskiem, a nawet bandytami, ale jednocześnie nie zapomina o kolegach z frakcji. Mod raczej z tych średnich, ale zawsze to jakaś nowa historia. Może w przyszłości autor stworzy jakiś wybitny tytuł - tego mu życzę ;) 

  • Super 1
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zmienił(a) tytuł na W krzyżowym ogniu
  • Agrael przestał(a) promować temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.