Skocz do zawartości

Wioska na Obrzeżach - Wojak na Strychu


fajlol1

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem moda od nowa po przerwie, wcześniej doszedłem tylko na wysypisko aby zorientować się że nie mam przydatnej lalki i artefaktu pilot.

 

Pamiętam że wcześniej na obrzeżach zony, na strychu domu w wiosce, pomogłem wojskowemu "sokołowi", teraz jednak po podaniu mu morfiny, jedyna opcja dialogowa z nim to "na razie".

jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fajlol1  Ilość dialogów z tym wojakiem zależy od tego komu pomagasz. Znajdź sobie na YT filmiki Mniecia i MakleRa ( są po polsku ). Jeden grał dla wojska, drugi dla przemytników. Zobacz jak to przeszli.

Lalkę masz ze sobą? Słuchaj jej zawołania "Smatri, czto on tu spriatał". To sygnalizacja schowka, może być na ziemi, w budynku, a najczęściej na drzewie. Te z drzew zestrzeliwuj. A problem z wojakiem, jest też słownie opisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem raczej polega na tym że coś w skrypcie chyba nie zaskoczyło. w pierwszym jak i w tym run'ie robię dla wojska. wcześniej pominąłem wiele wątków, o plecakach na drzewach nie było mowy a jednak z sokołem mogłem pogadać i zabrać go do bazy, za co dostawało się vikhra. na nim właśnie mi zależało, ale już pal sześć, ruszyłem na wysypisko. strzelba i Pernach powinny wystarczyć jako boczniak, mam nadzieję 🙂

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fajlol1 Cienko przędziesz. Przecież na Kordonie powinieneś jeszcze znaleźć taką strzelbę 4 lufową i kupę naboi z solą, które są nie mniej skuteczne niż gruby śrut. A po rozmowie z Andrzejem i wojakiem, przy śmigłowcu o który mówił wojak, AK47 z amunicją. Chyba nawet ma optykę. To najlepsza broń w modzie. Jeszcze tylko u handlarza internetowego dokupić Sajgę ( dużo lepsza od takich znajdowanych ). Nie lekceważ samopału i tej wzmocnionej amunicji do niego. To zabójcza broń. czy będąc na Obrzeżach, używałeś maski wilczka? Dzięki niej miałbyś dobrą snajperkę. A Wichr, to nie najlepsza broń, jaką można pozyskać na Obrzeżach.

A o plecakach na drzewach było mówione i to sporo. Szczególnie gdy opisywane były Obrzeża. Sam dałem kilka takich wpisów.

No i aby w pełni wykorzystać potencjał moda, proponuję Ci rozegrać jeszcze raz Obrzeża, biorąc stronę przemytników.  Nie będziesz się nudził, bo to kompletnie inna gra, a co można wynieść w plecaku, to zobacz na moich zrzutach po takiej grze. Po zagraniu za przemytnika, zdecydujesz z jakim sprzętem grać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.