Skocz do zawartości

Ulubiona broń ?


Rekomendowane odpowiedzi

A ja zawsze lubi?em radzieck?/rosyjsk? bro?. Cz?sto kupuj? AK-74 i przyczepiam t?umik,granatnik,lunet? i ?wietnie si? gra. Du?e obra?enia, do?? celny a przy tym wytrzyma?y i niezawodny. Na dalekie kontakty u?ywam Dragunova, straszny ma odrzut ale mo?na przymkn?? na to oko. A ?rutówek nie u?ywam, jedynie pistolet - na bliskich kontaktach jest nie zast?piony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NS mam teraz Abakana na full(je?li w ogóle takie co? jak na full istnieje).

Do tego G36 kryszta?(taki ?rednio na je?a jest). I Vintorez który po prostu wymiata z butów s?om? :)

Co ja bym bez niego zrobi?(tak nadal mam nie?miertelnych w exo i tylko vintar sobie z nimi radzi) fajny bug.

[warnbox]Prosz? nie myli? tematów gdzie, rozmawia si? o czystych grach a grach z modami.[/warnbox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Problem polega na tym ?e bro? natowska czy jak kto woli po prostu zachodnia, szybko si? psuje..ci?g?e zaci?cia i problemy, moim zdaniem lepszy giwery ma Rosja bo nie uszkadzaj? si? w tak w?a?nie szybkim stopniu jak zachodnia, s? wytrzyma?e a i du?e obra?enia zadaj?. Najlepsz? broni? po mojemu to AK-74 z lunet? i podczepionym granatnikiem b?dz jak kto woli nowsza wersja o nazwie Obokan, albo snajperka Wintar BC, która jest niezast?piona podczas walki z wrogiem na odleg?o??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.