Skocz do zawartości

Patch 1.5.09


The Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

Lista Zmian:

1. Usprawniono zintegrowany system przeciwko oszustwom, by pozwalał na zapisywanie zrzutów ekranu przez gracza.

2. Usprawniono zintegrowany system przeciwko oszustwom, by pozwalał adminom na śledzenie modyfikacji w ustawieniach gry sieciowej.

3. Usunięto błąd, który powodował natychmiastową śmierć gracza po odnowieniu.

4. Usprawniono system kontroli graczy podczas połączenia.

5. Usunięto błąd związany z RPG-7.

6. Usunięto błąd związany z menu handlu.

7. Dodano nowy efekt: High Definition Ambient Occlusion.

8. Poprawiono stabilność gry.

Gra Wieloosobowa:

1. Zwiększono obrażenia zadawane przez "Tunder 14" oraz "SA Avalanche".

2. Dodano możliwość doczepienia lunety do "SA Avalanche".

3. Pistolet „UDP Compact" posiada powiększony magazynek (12 naboi).

Download:

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wydana wersja gry z 2009 roku będzie z zainstalowanymi patchami?

Myślę, że CD Projekt w najbliższych miesiącach o to zadba, tak jak w przypadku Cienia Czarnobyla.

A nie lepiej było by zaczekać do np czerwca i dostać porządnego patcha?

To już zależy w dużej mierze od twórców. Najlepiej, jakby bugi były poprawiane na bieżąco, a nie za kwartał, rok, czy pół.

A czy np. jakieś płytki z gazet nie oferują patchy?? Ja się an tym nie znam bo kupowałem ostatnio jakąś gazetkę tematyczną ze 4 lata temu.

Niestety, czasopisma pomijają niekiedy patche do znanych tytułów. Nośnik jest ograniczony i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie narzekać. Ja gram na wersji 07 i praktycznie nie widzę żadnych błędów, ale mimo to cieszę się, że twórcy naszej ulubionej gry nie zaniedbują jej. Poza tym wielkie tytuły nie powstają na kolanie w pięć minut, trzeba czekać nie nieraz wiele lat, by później wiele następnych lat cieszyć się taką produkcją. Trochę cierpliwości. PS. Cieszę się, że ten patch usprawnia jeszcze tryb multi, bo zamierzam zacząć w nim grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratuje twórców, tylko grupa zapaleńców - modderów.

Nie zgadzam się, twórców ratuje to, że wymyślili Stalkera i za to im chwała. Bez nich modderzy nie znaczyli by nic, choć także nie chcę umniejszać ich zasług dla tego tytułu, bo są bardzo duże. Poza tym nie zapominajmy, dlaczego tu jesteśmy, połączyła nas właśnie ta gra, a nie jakaś inna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Killerkiem, a poprę Fiedie. Sama ilość patchy mówi sama za siebie, a tobie nie wierzę, że wszystko chodzi bez problemu ani razu nie miałeś bug trapa, w wojnie frakcji zawsze dobrze chodzą twoi ludzie i są na czas nie gubiąc się po drodze?? Jest wiele takich małych błędów dzięki którym gra nie jest tak przyjemna jak powinna. Od gracza zależy czy zleje to i będzie pykał tak jak się da z błędami i je po prostu zaakceptuje czy będzie się wściekał. Dla mnie jeżeli błędy nie psułyby rozgrywki wsio by było w porządku ale niestety tak nie jest i mam nerwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.