Skocz do zawartości

Patch 1.5.09


The Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

W zdecydowanej większości wychodzą patche do gier,tu się można tylko zastanawiać czemu tak dużo...ale jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo,że o pieniądze-wypuszczona gra to zysk,a później można ją poprawiać.Wiedźmin też miał 4 patche i co najmniej jeden fix.,bo to i poważna i solidna gra-nie da się jej przejść podobnie jak obie części Stalkera w jeden dzień,czego nie można powiedzieć np. o niektórych (czytaj nowszych) częściach Medal of Honor,czy Call of Duty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak im dłuższy i poważniejszy tytuł tym więcej błędów może w nim wystąpić, ale np. w Wiedźminie wprowadzali zmiany ogólnie błędów w grze ale tez usprawniali ją (80% szybsze wczytywanie). rozumiem wprowadzać 2 patche naprawiające, a resztę która poprawia grę. Ale w naszej jest już 7 naprawiających i jak mówiłem wcześniej końca błędów nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy najwyraźniej nie przeszli gry do końca. Bo jak można nie zauważyć takich poważnych bugów, niekiedy uniemożliwiających przejście dalszej gry?

jak obie części Stalkera w jeden dzień

Tutaj bym polemizował. Cień Czarnobyla przeszedłbym w ten jeden dzień, bez wykonywania większości zadań pobocznych. Na YouTube widziałem nawet gościa, który przeszedł grę w jakieś 15 minut, pomijając ekrany wczytywania (źródło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cień Czarnobyla przeszedłbym w ten jeden dzień,

Teraz może i tak znając fabułę itd.,poza tym na grę składa się całość łącznie z zadaniami pobocznymi. Jakoś nikt na forum nie chwalił się,że za pierwszym razem w jeden dzień zakończył np. Cień Czernobyla.Natomiast przejście Medal of Honor:Airborne,naprawdę nie jakimś wyjadaczom gier,zajmował kilka godzin-mi zajęło to z pół dnia-jakieś 6-7 godzin z drobną przerwą.

Na YouTube widziałem nawet gościa, który przeszedł grę w jakieś 15 minut, pomijając ekrany wczytywania

No to mega mistrz się narodził,ciekawe jak miał pogadać z przewodnikiem skoro powrót do kordonu zajmuje ze 2-3 minuty i z powrotem to samo,a to jest jedna z kilku misji głównych jak mnie pamięć nie myli.Ciekawe w jakim tempie przebiegł teren elektrowni-w 3 sekundy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mega mistrz się narodził,ciekawe jak miał pogadać z przewodnikiem skoro powrót do kordonu zajmuje ze 2-3 minuty i z powrotem to samo,a to jest jedna z kilku misji głównych jak mnie pamięć nie myli.Ciekawe w jakim tempie przebiegł teren elektrowni-w 3 sekundy?

Wszystko (ponoć) zarejestrował na filmiku.

Jakoś nikt na forum nie chwalił się,że za pierwszym razem w jeden dzień zakończył np. Cień Czernobyla.

Też się na początku trochę męczyłem i Cień Czarnobyla przechodziłem długo, ale dokładnie.

KONIEC OFF-TOPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja każdą grę średnio przechodzę w 48h wiec na nic im wypuszczanie co chwile jakiegoś patcha.

Z niektórymi tytułami nie ma takiej możliwości po prostu gra jest dłuższa i więcej czasu zajmuje szczególnie strategie turowce.

[ Komentarz dodany przez: Elvis Scatter: Pon 13 Kwi, 2009 ]

Ale nie patche, bo o nich mowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.