Skocz do zawartości

Jaka jest wasza ulubiona lokacja ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubi?, Bar..mo?na odpocz??, porozmawia?, zatrudni? si?..ogólnie taki azyl dla stalkerów..kolejn? moj? ulubion? lokacj? s? magazyny wojskowe, uwielbiam tam przebywa?, blisko do centrum a w pobli?u znajduje si? wioska, ?wietny panuje klimat...ponadto jako jeden z nie wielu lubi? Wysypisko, poniewa? jest to miejsce bandytów mojej ulubionej frakcji..mo?na znalez? zawsze jaki? artefakt albo napa?? na stalkerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Bar ... mo?e nie dla rozmów i zada? , ale jest to dobra baza wypadowa na okliczne lokacje . Jego po?o?enie w ?rodku gry to by? bardzo dobry pomys? , podobnie jak niebieska skrzynka w samym Barze. Jak dobrze pomysle? z Baru jest wsz?dzie blisko. W Barze te? zawsze jest ( by? w starej grze ) lepszy towar . Oczywi?cie nie wiem co mnie czeka dalej bo zaliczy?em Radar i trzreba wybiera? si? g??biej w Zon? . Nie przechodz? gry szybko bo wykonuje wszystkie kwesty nawet te poboczne ..ale nigdzie te? mi sie nie ?pieszy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja zadomowi?em si? w Magazynach Wojskowych... A dok?adnie w tej ma?ej wiosce niedaleko zagrody najemników... Spokój i cisza... Fakt faktem czasem trzeba opatrzy? rany i zmieni? magazynek...A zw?aszcza kolo wie?yczki gdzie le?y obok niej dwóch barci z wolno?ci. Kto? wys?a? ich po artefakty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja lubie Bar bo s? walki na arenie no i jest to najbezpieczniejsze miejsce w Zonie.Wed?ug mnie w czerwonym lesie (g?ównie okolice tu? przy radarze)jest najlepszy klimat - ten widok pote?nej anteny w które uderzaj? wy?adowania elektryczne,zwidy :).Elektrownia te? jest super. W Kordonie te? jest fajny klimat-pieski biegaj? wsz?dzie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kordon , pierwsze co robi? po zacz?ciu nowej gry to , wziecie od wilka osprzetu i pognanie pod krzaczek po 450 pestek w skrzynce ko?o pasu minowego nast?pnie kasuj? 3 wojskowych zwiadowców i dzi?ki temu mam ju? karabin i par? pestek wiec lece na dach w wiosce i zabieram kombinezon z strychu jednego z domów nast?pnie skacz? do gospodarstwa i kasuj? bandytów , zbieram manatki i do skrzyneczki po chwili mam na karku wojskowych wskakuje na strych i po cichy pach (a z budy zabieram pistolet z zintegrowanym t?umikiem) jak wszystkich rozwal? to zbieram cia?a na kup? i wszystkie graty do skrzyni . Porcjami biegam do handlarza i sprzedaje za nbyt? kase kupuj? u handlarza apteczki i inne przydatne przedmioty i w taki sposób jestem przygotowany na dalsza walk? i mam na diesione dla wojska pod zniszczonym mostem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.