Skocz do zawartości

Dead Air - Dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Za 3 podejściem mod mi się spodobał. 

Zadowoliła mnie tutaj grafika która nawet na niskich ustawieniach buduje klimat. Powolne przemierzanie zony wydłuża zbalansowaną rozgrywke. Podoba mi się też te szczególne przygotowanie do eksplorowania labolatoriów, nie ma tak jak w podstawce że sobie w kurteczce możemy wszędzie iść. 

Szkoda tylko że nie można zmieniać frakcji w czasie rozgrywki. 

Bez kilku addonów polepszających rozgrywke też się nie obeszło, takich jak np zbalansowanie pijanego celownika czy podróż u handlarzy. 

Niektóre mutanty są też nie zbalansowane, np pjawki. Miałem sytuacje że pjawka wdarła się do bazy wojskowej na agropromie i pozabijała prawie połowe armii zanim padła. 

Na początku też jest dość mało sprzętu, nie ma za bardzo co kupować. Są addony na to ale gdy je zainstalowałem to coś mi graficznie przez to się spieprzyło. 

 

Ogl mod na duży plus, czekam z niecierpliwością na dalsze aktualizacje. 

Edytowane przez Monolithalian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

@krokietov Grałem w Dead Air na podstawowych 60-cio hercowych monitorach, nic nie musisz spełniać w kwestii monitora. Ewentualnie mógłbyś odhaczyć opcję częstotliwości 60 Hz w menu. I jeśli mogę zapytać, gdzie przeczytałeś o tym wymogu 85 Hz, bo pierwsze słyszę o takim czymś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest jakiś sposób na zmianę reputacji u ekologów, grając na początku zabiłem dużo wojskowych, to pociągnęło pogorszenie reputacji u powinności i ekozjebów. Można coś pokombinować w plikach albo z cheat engine?

W dniu 13.04.2020 o 19:03, tom3kb napisał:

Nie ma.

Jest jakiś sposób na zmianę reputacji u ekologów, grając na początku zabiłem dużo wojskowych, to pociągnęło pogorszenie reputacji u powinności i ekozjebów. Można coś pokombinować w plikach albo z cheat engine?

Edytowane przez marek1230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zacząłem ten mod 4 dni temu i muszę stwierdzić, że jest bardzo wciągający (odwiódł mnie od OP21 na razie ;)), prawdziwa namiastka gry RPG  w strzelance. 

marek1230 

Jeśli popsułeś pośrednio reputację z ekologami walcząc z wojskiem to  mój pomysł jest taki ,aby  naprawić reputację u wojskowych. Spróbuj kupić u Informatora neutralność do wojska i popracować dla wojska.

To jest tylko hipoteza. Sprawdzisz czy zadziała?,

 

Edytowane przez ksantyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Grałem kiedyś w Dead air i wszystko działało. Nie dawałem żadnych ułatwień, dlatego po dwóch dniach znudziło mi się to. Po jakoś 2 miesiącach zachciało mi się wrócić, ale tu jest właśnie problem. Chciałem rozpocząć nową grę, dałem wszystkie ułatwienia, i zacząłem nową grę. A tu benc. Error. Nie wiem nic o co chodzi z tym errorem, nic nie mogę wyczytać, daje screena errora i mojego loga. Nie wiem czemu jest stara nazwa komputera w logu, ale na to przymknę oko. Też trochę dałem popalić, bo pierwsze co zrobiłem to usunąłem wszystkie zapisy i spróbowałem zrobić nową grę, nie zadziałało, później spróbowałem wrócić te save-y ale później to już gra ich nie czytała. Też trochę luknąłem sobie na ten log, może coś sam wymyślę ale wogule nie ma żadnych errorów w nim, może po prostu nie robi się log bo coś, i teraz stary podałem.

ttyaya.png

xray_kuba&filip.log

Chyba że po prostu trzeba przeinstalować. Tu tak mówią:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Coś dla fanów Dead Air, na razie wrzucę tylko linka ale później zrobi się odpowiedni temacik w dziale z dodatkami;)

Wyszedł nowy addon do Dead Air o nazwie Revolution.

Główną cechą moda jest dodanie 300 zadań, dołączony jest też dodatek Rebalance 1.2.5.

Oprócz tego dużo zmian w gameplayu, zmiany w craftingu i wiele innych. Praca dla różnych frakcji i odpowiednie nagrody od nich. Nowe sekcje w PDA, przejścia na inne lokacje jako info od npeców. Ważni npc są bardzo trudni do zabicia więc nie powinno być problemów z questami. Dodano też menadżera modów, w którym możemy sobie dodać co nas interesuje z kolejnych 28 dostępnych addonów.

Link do moda na Ap Pro:

https://ap-pro.ru/forums/topic/2038-dead-air-revolution/

Dead-Air-Revolution.png

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Pytanie odnośnie mechaniki rozgrywki. Ciągle ubywa mi HP. Jak było napisane na początku tematu jest to spowodowane jest to napromieniowaniem się mojej postaci. Jest jakiś sposób, żeby temu zaradzić? Właśnie przeszedłem z Kordonu na Bagna, a leków przeciwpromiennych ani śladu a i z gotówką krucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

S.T.A.L.K.E.R. Dead Air Revolution + Patch 3

https://cutt.ly/YvG6SY7

 

English translation + tłumaczenie modów

https://www.moddb.com/mods/dead-air/addons/dead-air-revolution-english-translation

 

Super urozmaicenie, mod daje więcej broni, kombinezonów, misji, zmienia wygląd niektórych mutantów i mam też wrażenie że AI jest lepsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.