Skocz do zawartości

Dead Air - Dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Mayer99 napisał:

Junx - czekamy, może odrobinę tuningu do szybkości poruszania i wytrzymałości np? 

Nie będę się z tym bawić, szybkość poruszania jest gdzieś w temacie, @kondotier chyba nawet wstawił do tematu, ale że w robocie jestem to nie mam jak za bardzo sprawdzić. 

Robie dla siebie, bo czekamy na 1.0 ale screeny jakieś się pojawią, jak nie tu to w temacie ze screenami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayer99 - u mnie jest klucz + misje zbierania w/w kwitów i walizek po laboratoriach - zaznaczone są w "moim" PDA.

Doktora trafiłem przy przystani koło zwalonego mostu/wiaduktu idącego do stacji Tuzla, leżał w trawie.

Junx - optymalne ustawienie na poruszanie się - bezkolizyjne - to: chód - 2.5, bieg 2.9 - jest około 2-2,5 razy szybciej niż normalnie, można uciec czasem przed psami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jaja z tym "Bagiennym Doktorem" - wróciłem na bagna spotkałem go po raz 2 i nie ma opcji ponownej rozmowy z nim i oprócz przekazanego klucza nic poza tym ( zero misji poszukiwawczych).

Dodatkowo w PDA nie mam zaznaczonych obszarów anomalii w postaci tych dużych okręgów na mapie (TAK! mam je zaznaczone "wyświetl" w PDA). Ktoś Coś...???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

U mnie jaja z tym "Bagiennym Doktorem" - wróciłem na bagna spotkałem go po raz 2 i nie ma opcji ponownej rozmowy z nim i oprócz przekazanego klucza nic poza tym ( zero misji poszukiwawczych).

Tak ma być. Podobno zadania na poszukiwania dokumentów dają teraz dowódcy frakcji.

Cytat

Dodatkowo w PDA nie mam zaznaczonych obszarów anomalii w postaci tych dużych okręgów na mapie (TAK! mam je zaznaczone "wyświetl" w PDA). Ktoś Coś...???

Trzeba "używać" takich map:

ss_ranger_06-27-18_13-24-00_(l02_garbage).jpg

Po ich użyciu pojawiają się na mapie niektóre pola anomalii.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co do map, to jeszcze te zestawy do ich tworzenia - a Mama mówiła żeby czytać, bo wiedza to potęga ;).

2. Natomiast w kwestii dokumentów: to czy dowódcy frakcji dają te misje dopiero przy wysokim poziomie relacji z konkretnym ugrupowaniem? Czy dokumenty i inne dane w laboratoriach są obecne gdy misja nie jest aktywowana? Pytam ponieważ jestem stosunkowo daleko w grze, a patch'a zainstalowałem sporo po rozpoczęciu gry... No i oczywiście chciałbym cieszyć się "pełną" rozgrywką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mayer99 napisał:

patch'a zainstalowałem sporo po rozpoczęciu gry

Jakiś nowy patch, czyżbym coś przeoczył?

Z innej beczki, wreszcie znalazłem, to czego szukałem od początku gry. Pofarciło mi się, broń w niezłym stanie i celownik znalazłem w następnym schowku:)

k.thumb.jpg.a850cbe7c9fc36b36429dcda96bcb690.jpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem i rozłożyłem, w plikach była m.in. gamedata ale tylko z jednym plikiem - configs.

Gra odpaliła bezkolizyjnie z okrojona gamedatą, dopiero na drugi dzień dodałem resztę plików z innego linku do gamedaty, gra dalej działa a mnie nie interesuje jak to możliwe bo się znam.

Napisałem jak było i jest, nie są to cuda tylko fakt.

Jakby tak w plikach db była ukryta gamedata a jej dubel - w/w uzupełniona przeze mnie - nie wadzi.

Jestem od grania a nie od myślenia w stylu - jak to możliwe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.