Skocz do zawartości

Anomaly 1.5.0 (Beta 3) - dyskusja ogólna


Junx

Rekomendowane odpowiedzi

@Anton Gorodecki Tak jak w pierwszym poście  archiwum 1,2,3,4 potem hotfix  i spolszczenie wszystko do jednego folderu na pulpit i uruchom jako administrator, próbowałem zresetować shadery  opcją  którą podałeś ,na dole tego ekranu napis czerwony

Installed Addon Can Cause Problems Or Crashes . Gdy nacisnę graj  znowu napis your video card doesn't meet game requirements try to lower game settings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 przed hotfixem jest jeszcze updated 4.

A weź wytnij sobie gdzieś user.ltx, uruchom grę niech zrobi sobie nowy i na początek zacznij od dx8 czy dx9 w opcjach grafiki i zobacz czy wystartuje. Jaką masz kartę graficzną?

I jeszcze zerknij na 11 stronę tematu bo tam @Anton Gorodecki radził ci wyłączyć jakąś opcję żeby nie wybuchł ci laptop i grę odpaliłeś wtedy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tom3kb napisał:

i twoje preferencje

Z podzespołami takie jakie posiada @kanon1022 (głównie chodzi tutaj o GTX 860M) to raczej nie jest kwestia preferencji, tylko ustawień na których kolokwialnie mówiąc "pójdzie" płynnie mod. 

11 minut temu, kanon1022 napisał:

Dzięki , a folder wepons może masz.

Jesteś już dużym chłopcem, więc nie dam ci rybki, tylko wędkę, dzięki której ją złowisz. Znajdź w necie unpacker do Anomaly i rozpakuj archiwa .db, dzięki czemu uzyskasz folder weapons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wam czasem szkoda że w stalkerze nie da się robić własnych kryjówek? Chyba od grania w Fallouty dostałem takiego "zboczenia" że muszę mieć własny kąt do którego mogę wracać po każdej wyprawie. Cóż, staram się jakoś umilić życie tym co jest dostępne bez addonów :biggrin:

 

Wcisnąłem się na chama między łóżka i postawiłem na nim swój śpiwór a na łóżku gdzie budzi się Szrama w CN zrobiłem sobie schowek z plecaczka. Niby nic a jednak już mam z tyłu głowy miłe uczucie że to "moje".

Spoiler

ss_patry_07-04-20_14-58-16_(k00_marsh).thumb.jpg.b637b8bafa3f0a61c7c151c3fb10f8a8.jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest pusty, nikt go nie chroni. Co jakiś czas wałęsa się tam mutant albo pojedynczy najemnik z jakiegoś powodu. Mnie bardziej ciekawi to, czy jeśli na początku gierki wybrałem że nie znam ścieżek w Zonie a mogę wziąć podróż do Jupitera to jak się stamtąd wydostanę? Też szukać tam przewodnika czy przejścia się nagle odblokują. 

EDIT : @Akopaw internecie w sumie poradzili sobie na dwa sposoby. Innym działało uruchomienie gry jako administrator a inni mieli problem z antywirusem który blokował im gierkę. Jeśli masz antywirusa to zobacz czy nie dodał tego moda gdzieś na listę zagrożeń czy cuś. No i oczywiście spróbuj najpierw uruchomić grę jako administrator

Edytowane przez Mokebe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grim Reaper napisał:

Orientuje się ktoś, czy posterunek powinności prowadzący do Rostoku, ma być pusty, czy to jest jakiś bug?
Nawet mój kompan mówi, że ten posterunek jest i nie każdego wpuszczają, ale tam nikogo nie ma.
 

To nie bug, tak jest (chociaż powinno być jak mówisz)

 

4 godziny temu, Mokebe napisał:

Mnie bardziej ciekawi to, czy jeśli na początku gierki wybrałem że nie znam ścieżek w Zonie a mogę wziąć podróż do Jupitera to jak się stamtąd wydostanę? Też szukać tam przewodnika czy przejścia się nagle odblokują. 

 

Zrób zapis gry przed teleportacją i zobacz czy się da, jak nie to wczytaj zapis. 

Pozatym mapy można odblokować poprzez kupienie ich u np sidorowicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to ja wiem na jakiej zasadzie to działa ta opcja, nie powiedziałem że nie wiem w jaki sposób je odblokować tylko co się stanie gdy użyje przewodnika do nieodkrytej mapy. Ma ktoś pojęcie czy pancerz z hełmu kumuluje się do całości? Noszę kombinezon który nie ma w ogóle pancerza tylko wszystko inne i jak zakładam do niego hełm to pasek pancerza w ekwipunku ładuje się prawie do połowy. Ale to się tylko liczy na headshoty czy ogólnie na obrazenia w całe ciało. Na logikę to hełm służy tylko do ochrony głowy natomiast ten pasek mnie trochę dezorientuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.