Skocz do zawartości

Anomaly 1.5.2 - Dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

najgorsze jest to że właśnie szukam i chyba nawet 1 nie widze ciekawego xd lipa straszna zima mi nie odpowiada a te nowe bronie wydaja sie zbyt przesadzone liczyłem że będzie coś takiego jak z wieśka 3 jak grałem był mod co podmieniał texutry na 4k wszystkie a tu jedyne co widze to bronie 4/8k niby na npc i mutanty ale to na 1.5 i dupy nie urywa tylko 2k z full hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli winter mod nie podchodzi, to może autumn? 
Tekstury 4k z tego co widziałem to tylko na Bronie, PDA i detektory są, trochę szkoda. Bo sam właśnie anomaly sobie zainstalowałem i chciałem też sobie kilka addonów pobrać.

Edytowane przez Suseł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech żyje Wolność ! Wolność i swoboda..
ss_daniel_03-16-21_20-06-41_(pripyat).jpg

Operacja Łuna zaliczona. Myślę, że było warto przypomnieć sobie wszystkie trzy główne wątki. Prawda jest taka, że szału nie ma, ale nie jest też źle. Ostatnia linia fabularna jest nawet ciekawa, bo pomagamy znanemu agentowi SBU i przy okazji poznajemy nową frakcję.  

Eksploracja Zony z perspektywy Wolnościowca była naprawdę przyjemna. Należy pochwalić tłumaczy, bo teksty naszej postaci i Łukasza były świetne - dało się poczuć ten unikalny klimat, jaki panuje w Wolności. 

Dobra, czas pochwalić się końcowymi statystykami: 

Spoiler

ss_daniel_03-16-21_20-54-16_(l07_military).jpg

Kurde.. Trochę jestem zły na siebie, bo nie udało mi się odblokować wszystkich dostępnych osiągnięć. Zabrakło mi tylko jednego - zestrzelenia helikoptera. Rozpoczynając grę, miałem wyłączone patrole helikopterów, a dopiero później je aktywowałem. No.. Tylko że było już za późno, bo coś ewidentnie nie  zaskoczyło i żadnej stalowej bestii na niebie nie zobaczyłem. 

Reputacja: 

Spoiler

ss_daniel_03-16-21_20-54-33_(l07_military).jpg

Coś ci ekolodzy mnie nie polubili :) 

Żeby mieć w 100% zaliczoną Anomalie, to zobaczę, co ma do zaoferowania UNISG. 

@Trynda Polecam Ci ten dodatek. Bardzo ładnie się prezentują anomalie grawitacyjne. 

  • Dodatnia 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc wojakiem mogę wejść do Sidora? xD teoretycznie jest handlarzem a oni są neutralni wybiłem stalkerów ale on siedzi za zamkniętymi drzwiami i nie chce otworzyć xd a chce z tego względu bo z tego co pamiętam kupował śmieci typu zdjęcia buty itp nie mam komu sprzedać z wojska/powinności i ekologów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trynda  Trochę wyżej pisałem o problemach z kombinezonami.

W ustawieniach masz możliwość wyboru opcji "przebierania się" i będąc w jednej frakcji, spokojnego wchodzenia na teren innej.

Trzeba to zrobić dość chytrze. Jeśli masz w plecaku kombinezon "neutralny" dla nowicjuszy, będąc poza zasięgiem wzroku mieszkańców wioski ubierz go i przeczytaj napis który się pojawi. Jego sens powinien być taki, że nikt nie wie, że jesteś wojskowym. Będziesz mógł wejść do wioski.

W drugiej opcji, jak będąc już w wiosce na widoku nowicjuszy ubierzesz pancerz wojskowego, napis który się pojawi będzie mówił, że wszyscy widzieli, że się przebrałeś. Będziesz mógł się spokojnie poruszać w terenie gdzie są stalkerzy. Nie miałem okazji tego sprawdzić, ale wtedy chyba wojsko będzie do Ciebie strzelać.

Ja tą zmianę kombinezonu sprawdzałem ubierając kombinezon Powinności w bazie Wolności na MW.

Jeśli skorzystasz z mojej rady i się powiedzie, to napisz co i jak zrobiłeś.

I jeszcze takie coś. W czasie gdy wyświetlają się te napisy informacyjne, nie można zrobić zrzutu ekranu. Gdybyś mógł zrobić zdjęcie Twojego monitora (np. smartfonem) podczas ich wyświetlania, to wklej tu te zdjęcia. W połączeniu z opisem tego co zrobiłeś, będzie ciekawą poradą dla innych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@0kedlaw ja na razie robiłem te badania tylko na Zatonie, jak podszedłem w odpowiednie miejsce, blisko markera i wyjąłem miernik to na jego panelu co parę sekund pojawiała się kolejna pionowa kreska, jak zapełnił się cały wyświetlacz to zaliczało.

To są zadania od szefa Czystego Nieba o ile pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.