Jump to content

Anomaly 1.5.1 - Dyskusja Ogólna

Recommended Posts

• Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dobra ukończyłem wszystkie 3 wątki więc czas na podsumowanie w przejrzystych punktach.  ZALETY: - Długość (przejście 3 głównych wątków z przeplataniem zadaniami pobocznymi by dorobić) zajęło

@Voldi Popieram taką postawę. A że "ci ludzie z internetu" bezprawnie umieścili u siebie kilka modów z moim tłumaczeniem, to też oświadczam, że nie biorę odpowiedzialności za te tłumaczenia, pobr

Ja również się pod tym podpisuję, a co do update'ów naszego spolszczenia do nowszych wersji Anomaly to zobaczymy jak będzie Póki mam zapał jeszcze to będę się starał je aktualizować.  Aczkolwiek

Posted Images

Przeszedłem fabułę dla UNISG, problematyczna na początku bo pierwsza misja to przedostanie się z Mrocznego Wąwozu do Martwego Miasta a wszyscy od razu biorą cie za cel, ale nie na tyle żeby nie dać rady, na szczęście najemnicy są neutralni. Potem trzeba udać sie do swoich w Jupiterze przy wejściu do podziemi Jupitera, tam handlarz/mechanik płacący krocie za arty i jazda po wszystkich labach w zonie w celu odnalezienia dokumentów. końcówka to polowanie na striełoka, które oczywiście można rozegrać dwojako. Podsumowując to było spoko ale krótko, bo mało zadań głównej fabuły, spoko dostęp do arsenału najemników i  zadanka od Aslana ( 16 naszywek naukowców itp. :)) polecam

• Dodatnia 2