Skocz do zawartości

Anomaly 1.5.2 - Dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, FilmisterPL napisał:

Czy mogę dodać spolszczenie

Dodać możesz zawsze :P a czy będzie działać to inna sprawa. Niby ta wersja 1.5.2 to głównie poprawki optymalizacji i jakieś nowe funkcje więc powinno działać. Ale wg mnie dla takich rzeczy nie ma co na razie w to się bawić szczególnie jak dotychczas grasz dodatkowo z różnymi addonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tom3kb napisał:

Dodać możesz zawsze :P a czy będzie działać to inna sprawa. Niby ta wersja 1.5.2 to głównie poprawki optymalizacji i jakieś nowe funkcje więc powinno działać. Ale wg mnie dla takich rzeczy nie ma co na razie w to się bawić szczególnie jak dotychczas grasz dodatkowo z różnymi addonami.

Anomaly mam na innym folderze a te na innym ta wersja jest czysta bez addonów,więc różnica powinna być,z resztą zaraz sprawdzę,nagram materiał. Pozwoliłem sobie zacytować całe info od nas z Fb na temat tej poprawki w opisie filmu który teraz przesyłam dla widzów,może ktoś się skusi na szersze rozpoznanie klimatu. Dam znać potem jak dodam spolszczenie czy śmiga.

7 minut temu, FilmisterPL napisał:

Anomaly mam na innym folderze a te na innym ta wersja jest czysta bez addonów,więc różnica powinna być,z resztą zaraz sprawdzę,nagram materiał. Pozwoliłem sobie zacytować całe info od nas z Fb na temat tej poprawki w opisie filmu który teraz przesyłam dla widzów,może ktoś się skusi na szersze rozpoznanie klimatu. Dam znać potem jak dodam spolszczenie czy śmiga.

Odpaliło sie  :) Ale wyglada ekran startowy tak,dodałem wszystkie poprawki trzeba było zamienić pliki tak zrobiłem myślę że to nie przeszkodzi w rozgrywce jeśli chodzi o przetestowanie??? 

S.T.A.L.K.E.R._ Anomaly 20-04-2022 11-06-26-760.png

To są Logi na czystej wersji ze spolszczeniem jak nagrywałem.Problem tkwi w tym że odpalam Milliris i chcę nagrywać wywala w pulpit,nagrywać mogę tylko tą testową wersję 1.5.2-RC3 - bez dodatków w oknie Millirisa, wtedy gra działa w stałych 60 fps na sekundę.

xray_admin.bkp xray_admin.log xray_admin_04-20-22_11-16-57.mdmp xray_admin_04-20-22_11-20-17.mdmp xray_admin_04-20-22_11-20-48.mdmp xray_admin_04-20-22_11-22-23.mdmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie,sprawę mam,wiadomo mi że Grzech zbiera siły po zachodniej stronie Zony stamtąd chcą zaatakować Stalkerów itd,ale sprawa jest taka,jak Igła w Limkańsku mówi mi po przesłuchaniu jeńca z Grzechu abym poszedł zobaczyć co stało się z odziałem zwiadowczym dostaję info od stalkera że ważne jest jego PDA po czym od wyciąga nogi i jest wymiana ognia,czy czasem nie mam iść na Generatory bo tam idzie się na końcu a z Pda Stalkera nic się nie dowiedziałem. Coś podeślecie jakąś małą poradę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam mały problem, otóż gdy życzę sobie bogactw Zony od Spełniacza Życzeń wywala mnie do pulpitu z takim logiem

 

[error]Expression    : <no expression>
[error]Function      : CInifile::r_string
[error]File          : Xr_ini.cpp
[error]Line          : 560
[error]Description   : fatal error
[error]Arguments     : Can't find variable box_size in [mp_medkit_old]

 

Jak można to rozwiązać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TwojaStara A może o to chodzi - nie pamiętam czy to w CoC, czy innych jego wariacjach, czy właśnie w Anomaly był taki myk, że wybranie chyba tej konkretnej z opcji przy Spełniaczu wywalało do pulpitu celowo bo tak sobie autorzy wymyślili, żeby chciwość grającego zamiast dać mu filmik o "bogactwie" z Cienia Czarnobyla, dała mu wylot do pulpitu za bycie chciwym. Ale ręki sobie uciąć nie dam bo równie dobrze te wywałki po wybraniu opcji dialogowej dla Spełniacza mogą być błędem moda/modów :P Tyle modów już przerobiłem, że mogę się mylić, więc miej to na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Dlatego napisałem, że nie dam sobie ręki uciąć :D A skoro tak no to nie wiem o co może chodzić... Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że @TwojaStara gra na jakiś addonach o których nie wspomniał i przez to wszystko się wywala, a jeśli nie to nie wiem o co chodzi bo nikt wcześniej nie zgłaszał błędów w tym momencie gry i ani ja, ani ekipa pracująca przy spolszczeniu Anomaly nie miała problemów w tej konkretnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam szanowne grono po x latach :D mam pytanie i delikatny problem.
1. Zrobiłem pierwszą misje dla sbu (atak na leśniczówkę) po czasie na pda pisze do mnie diegtiariow że chce się zobaczyć w fabryce jupiter... szukam go po całej fabryce i nie widzę go. Podpowie ktoś gdzie on stoi?
2. Znalezienie spełniacza życzeń. Zrobiłem już misje z striełokiem, zabiłem przywódcę grzechu itd. I wisi mi główna misja znalezienia spełniacza bez podania lokalizacji, Rozumiem że muszę po prostu wejść pod sarkofag i go znaleźć, czy u jakiegoś NPC aktywować kolejną "pod misję"?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozpocząłem wojnę frakcji Wolnymi Stalkerami. Byliśmy na starcie na 3 miejscu tuż za wojskiem.  Przejąłem Kordon, Wysypisko i rozwaliłem ich bazę w Agropromie. Otwieram pda, by sprawdzić czy już ich wyprzedziliśmy, a my na 8 miejscu. Otwieram mapę, a tam wszystkie nasze bazy odbite. Czy to normalne, że ten tryb jest tak zwalony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, przemq napisał:

Witam, czy są do anomaly jakieś mody dodające nowe misje? Wgrałem famous hunter 1.1 ale mod nic nie dał

Dużych modów z zadaniami nie ma, ale możesz sprawdzić te:

Arszi Task Pack

GT Task Pack

Wcześniej zainstaluj sobie Wierd Tasks Framework żeby powyższe mody działały jak należy.

Nie wiem czy są jakieś CTD z tymi modami, trzeba potestować.

Poniżej kilka modów, które zwiększają ilość dodatkowych (dynamicznych) zadań:

More Dynamic Tasks

Arszi Immersive Dynamic Tasks

Wszystkie są spolszczone. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko takie mam, jakim cudem u mnie w gierce nie ma totalnie żadnych bandytów, przez co nie mam kogo lutować i gdzie lutować, np: w misji w której muszę uratować jakiegoś stalkera który jest przetrzymywany przez bandytów jest dosłownie tam sam wokół żadnych bandytów a byłem tam pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2022 o 21:41, hbk32 napisał:

Pytanko takie mam, jakim cudem u mnie w gierce nie ma totalnie żadnych bandytów, przez co nie mam kogo lutować i gdzie lutować, np: w misji w której muszę uratować jakiegoś stalkera który jest przetrzymywany przez bandytów jest dosłownie tam sam wokół żadnych bandytów a byłem tam pierwszy raz.

Spróbuj się wyspać kilka dni w grze i możę się zresetuje. Sprawdź ustawienia A-Life czy jest dynamic na całą mapę czy symulacja. Ewentualnie któryś mod może powodować problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Hip (stalkerką), na początku jak zaczęła ze mną łazić po zonie, mieliśmy starcie z Monolitem, i wzięła sobie z trupa ckm  w wiadomym stanie (złom). Teraz jej wartość bojowa spadła niemal do zera.

Czy da się jakoś poprzez konsole lub coś podobnego zabrać jej cały zebrany przez nią złom? Raz padła zabita przez psy to w jej zwłokach znalazłem tonę śmiecia. (kupiłem jej nowy ckm i trochę ammo ale jak się wypśtykała z amunicji to wróciła to tego zniszczonego karabinu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.